Olga Sigmundová, oční lékař Plzeň

MUDr. Olga Sigmundová

Oční lékař Více

24 názorů

Uložit


Adresa

Sokolovská 77, Plzeň
Oční ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
24 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
R
Ověřeny pacient
Umístění: Oční ordinace Jiný

Opakovaná velmi pozitivní zkušenost, vždy vysvětleno trpělivě, i dokáže uklidnit, ve svém oboru evidentně na svém místě, komunikace milá i ze strany sestřičky. Léčba vždy pomohla s tím, že jsem měla nabídnuto, ať 2.den zavolám a domluvíme event. další nebo jiný postup. Naprostá spokojenost. Skvělá navazující spolupráce i se sousedící optikou - vedle ordinace.


Ověřeny pacient

absolutní katastrofa..před rokem mému synovi napsala po odbytém vyšetření brýle, dioptrie a okluzor, já v záchvatu vše nakoupila a zbytečně vyhodila 2000,- kč.....proběhla kontrola jinde, kde brýle nedoporučili...dnes po další kontrole bylo řečeno, že jsou oči v absolutním pořádku...mmch tenkrát jsme byli objednaní na čas, po dvou a půl hodině jsem se ozvala, byla odbyta, že neobjednávají..pak nás vzala, vyšetřila, rozkapala a po deseti minutách vyšetřovala..za mě nespokojenost a nedoporučuji

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Tak nejprve mi vynadala po telefonu, že neobjednává. Když jsem tam pak se synem přišel vyhodila mě, že není zdravá a syna nevezme. Chvíli na to začala objednávat což mi samozřejmě v té době neřekla i když to musela vědět. Řekla ať přijdeme jindy až na tom ona bude líp. Tak jsem tam byl a opět mě vyhodila, že už objednává!!! Vyšetření na, které jdeme je na 5 minut i se sepsáním zprávy. Objednaní jsme na květen!!! Už jsem si kvůli tomu musel nadělat spoustu volna a evidentně budu muset další. PS: syn má podle přístrojů 4 dioptrie a ona mu brýle nedá, že prý je to v pohodě. Až jak malej ukáže na "Ečka". Chápu, že si doktor nastaví objednávání. Ale slušný lékař pacienty, které o tom neinformoval, vezme.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Byl jsem velmi spokojen. Paní doktorka je člověk na svém místě. Určitě zase velmi rád přijdu. Jednoznačné doporučení


S
Ověřeny pacient

Bezkonkurenčně nejhorší chování k lidem jaké jsem zažila. Vše probíhalo relativně ještě v normě (pokud je norma, že paní doktorka je velmi rázná, rychlá - není čas se na něco ptát ani se pořádně rozkoukat v nasazených obroučkách), dokud jsem neřekla, že brýle nechci, že mám zájem o čočky nebo laserovou operaci. Náhle se z paní "doktorky" stala velmi nepříjemná osoba, která nemá čas mi něco vysvětlovat. Pokud by teda svolila k čočkám, tak pouze za předpokladu, že k ní půjdu 3 x na zkoušku (3x po 700 Kč pouze za zkoušku!) a tam si to zkusím vložit do oka a zase hned vyndat. Velmi se divila, že si nehodlám sahat (neumytou) rukou do oka. Vyšetření končilo slovy, že na mě nemá čas, ať se objednám na jiný termín.
Nikdy více.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím 15 let, naprostá spokojenost. Považuji ji za velmi pečlivou, nic nezanedbávající lékařku. Přijdu na pravidelnou kontrolu a jako diabetikovi mi vždy prohlédne oční pozadí, žádanka nežádanka, změří tlak. Má zkušenosti, z nepodstatných věcí nedělá drama, ještě se mi nestalo, že by neměla pravdu. V jejím "rajónu" sice už nebydlím, ale za takovou lékařkou si ráda jednou ročně dojedu. Chodí k ní spokojeně celá rodina.


L
Ověřeny pacient

Paní doktorka i její sestřička jsou velmi příjemné, ochotné a naše 4letá dcera jde na kontrolu s úsměvem a stejně tak i odchází domů.


B
Ověřeny pacient

Katastrofa,nezájem,špatná diagnoza už nikdy více!!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Velmi dobrá lékařka.


velmi skvělá lékařka s příjemným vystupováním a milou sestřičkou, vše super!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti