nám. Přemysla Otakara 777, Litovel
Odborný lékař oftalmologie (mapa)

Masarykova třída 44, Olomouc
Odborný lékař oftalmologie, ortoptika (mapa)

Umístění: Odborný lékař oftalmologie

Arogantnejsiho lekare jsem nezazila. Po trech hodinach stravenych s dvouletou dcerou, ktera posl hodinu diky rozkapanym ocim jiz temer nevidela, jsem se dovedela, ze si neumim udelat poradek u sveho ditete, ze vlastne nespolupracuji ani ja. Ano, dcera po trech hodinach v cekarne opravdu nespolupracovala. Nicmene z doktorky mela strach jiz ve dverich. I na predchozich navstevach mi mudra prisla roztekana, nedukladna. Silne nedoporucuji a my menime lekare. Takovyto doktor by mel ohledavat, nikoli vysetrovat.

G
Umístění: Odborný lékař oftalmologie, ortoptika korekce zrakové vady

Pani doktorku nedoporucuji. Je arogantní, nepříjemná, vůči detem velice netrpeliva a autoritativni. Neni pečliva, přehlíží důležité věci, na které jsem ji musela několikrát upozorňovat.

Umístění: Odborný lékař oftalmologie, ortoptika Preventivni kontrola dcery

Tak k tehle pani doktorce uz nikdy!!! Cekani hruza, i kdyz, na dobreho doktora si rada pockam.. Jednani katastrofa!!!! Jak ke mne, tak k me dceri, ta z ni mela po prvni vete doslova strach. Po peti vterinach v jeji ordinaci - dcera svidra, okamzite vedle na ortoptiku, hrozi operace. Na ma slova, ze jsem si nikdy nevsimla mi stroze odpovedela, ze az bych to videla ja, bylo by na napravu pozde. A ze na to prisla za 5 minut 12. Doporuceni: aspon pul roku jednou tydne ocni cviceni, treba to zachranime. Tak jdu vedle, tam dceru proklepne opravdu dukladne konecne mila ortopticka a podiva se na mne se slovy: co vam rekla pani doktorka? Ja ji vse pretlumocila a ortopticka odvetila, ze u ni se jevi vse v poradku a ze pani doktorka toho ma moc!? Sbalila jsem dceru a rozdychavala to cely den. Pak jsem ji objednala do Tany a sla si zpet k doktorce Latalove pro vypis z dcerine karty. Za to jsem si pekne zaplatila a ve zprave si precetla dodatek, ze nespolupracuji. :-D Za mesic v Tane hodinove vysetreni se vsim vsudy a zaver? Vsechno naprosto v poradku!!! Nezlobte se na mne, pro mne bylo vzdy vse, co doktor rekne, svate, ale pani doktorka Latalova je pro mne nevychovana a arogantni, ktera honi prachy, zesmesnuje deti a shazuje a strasi rodice, takove jednani jsem jeste nikdy nezazila!!! Tam tedy uz opravdu nikdy!
Tereza Richterova, Olomouc

Po letech u paní doktory jsem musela přejít k jiné lékařce. Nelze se objednat na určitou hodinu tzn. vzniká nehorázná čekací doba (tři hodiny jsou zde normální). To bych ještě přešla, kdyby pak vyšetření vypadalo jak má. Po střech hodinách v čekárně jste však u paní doktorky sotva dvě minuty. Na pacienta nemá čas. Chová se povýšeně. Když se snažíte vysvětlil, jaký máte problém a za by se to dalo nějak řešit většinou vás odbude s tím, že to nic není ona tomu rozumí lépe. Po x letech jsem chtěla naměřit dioptrie na nové brýle. Šlo to jak na běžícím páse. Zkusila tři skla a bylo hotovo. Výsledek byl ten, že mi brýle neseděly. Bolely mě z nich oči a "mžourala" jsem v nich. Nová lékařka mi naměřila dosti odlišné dioptrie (také jí to trvalo o dost déle). Paní doktorka je sice možná odborník co se týče vady šilhání, ale za její přístup to tedy nestojí. Nedoporučuji.

Nejlepší oční lékař u kterého jsem byl. Při první prohlídce jsem si prošel mnoha testy, paní doktorka mi poradila různá cvičení (jinde jsem dostal jen papír na nové brýle) a připravila mi plán na budoucí léčbu. Jedinou nevýhodou bylo asi hodinové čekání, ale to je myslím celkem běžné.

V životě jsem nepotkala tak arogantního člověka. Nejenže je u ní normální čekat minimálně 2 hodiny v čekárně bez ohledu na to jestli jste těhotná nebo tam jste s mimčem, ale když už Vás konečně přijme jedná s Vámi jako s někým kdo ji nesahá po kotníky. Nutí Vás udělat brýle hned vedle, jinak Vám uděla nehoráznou scénu, že Vás teda nemusí léčit když si ty brýle tam nekoupíte. Minule mi řekla, ať synovi ostříhám vlasy na to jsem odpověděla že NE, že mu dám sponky, ona na mě hned ,,PROSIM???,, okamžitě na mě vyletěla s tím, že odmítám léčbu a nedodržuji ji, začla mě urážet, že takový matky co odmítají těch tu má několik a ať si mám já účes jakej chci, ale že to musím synovi ostříhat, protože se jí to nelíbí... Dělala z nás tupce, že nás kvůli tomu pošle jinam a všechno si hned zapisovala do PC jak nespolupracujeme. Manžel jen kroutil očima.. opravdu nepochopil. Rozhodně NEDOPORUČUJI. Zřejmě se rádá s někým hádá a proto svojí práci dělá špatně..!

Ž

Nedoporučuji opravdu hrozný a neprofesionální přistup. Vždy si připadám jak ve škole. Léčba taky na nic, vůbec neví co dělá, jednou Vám řekne, že to je dobré, potom najednou, že budete muset na operaci..!! Strašná ženská a ještě horší lékař!!

Naprostá nesoustředěnost a neosobní chování lékařky mě po deseti letech donutilo ke změně.

Přecházíme i s rodinou k jiné lékařce. Paní doktorka je čím dál více neosobní, panovačná a zbrklá a čekací doba je naprosto neúnosná. A to, že své pacienty vyloženě nutí nechat si udělat brýle v její optice je nehorázné. U mé známé přehlédla šedý zákal.Po změně očního lékaře byl tento okamžitě odoperován a kamarádka nyní opět vidí ostře. Snad je dobrá na šilhavost, ale vady očí nejsou jenom o šilhání. A léčba je i o přístupu k pacientovi.

O

S paní doktorkou jsme velmi spokojeni.