Praktický lékař pro dospělé
Marie Majerové 1804, Sokolov

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Nemoc

Paní doktorka je svědomitá a ochotná (včetně sestřičky),nemůžu si stěžovat chodím k ní dlouho neměnila bych.

Já jsem přišla k paní doktorce s tím, že mi je špatně od srdce, protože mi nic jiného nezbývalo, ke kardiologovi bych to nezvládla. Přišla jsem k ní, řekla jsem jí co mi je, ona mě vyslechla a poslechla si mě, dala mi doporučení ke kardiologovi a kdybych jí sama neřekla, tak by mi nedala ani číslo. S tímto problémem by mě nechala doma min, 2 dny odpočívat a být v klidu, ani to, šla jsem do práce a už se to zase objevilo,

Česká mentalita - pomluvit i svědomití lékaře. Paní doktorka Krejčová je svědomitá, ochotná (včetne sestry)

pravidelně k paní doktorce chodím na kontrolu a nemůžu si na ní stěžovat jsem s ní spokojen.....za trest je chodit s něčím do sokolovský nemocnice tam je to katastrofa......

Neznalost a neochota tohoto lékaře je opravu na zamyšlenou.Myslím , že paní doktorka si za mlada spletla a nesprávně zvolila své povolání.

Doporučuji

Velmi poctivá, lidská a dobrá lékařka. Jsem rád, že jsem její pacient.

X

Přišel jsem za ní se zdravotním problémem, vyslechla mě a pak když se na mě podívala,tak řekla: A co vám mám na to dát? Jsem snad lékař? Jinak jsem byl u ní jen parkrát. Mohla by se na člověka alespoň pousmát.Člověk si tam spíš připadá jak u výslechu,tedy pokud má náladu.Nechám rozhodnutí na Vás,ale už jsem zvažoval změnu lékaře.

Jsem s paní doktorkou velmi spokojená a to samé se týká i sestřičky.Oceňuji jejich lidský přístup a nikdy jsem si tam nepřipadala jako obtěžující,naopak.Byla jsem vždy vyslechnuta se zájmem.

Lekarka ktera je velmi chladna a neprijemna.
Po vtupu do ordinace si pripadate jako by jste ji obtezovali,nedej boze ze by jste chteli doporuceni na vysetreni k nejakemu dalsimu lekari.
Se sestrickou se velmi dobre doplnuji, takze navsteva teto ordinace je spis za trest.
Dekuji,ale tohle uz si nechci znovu zopakovat:(Hledam si noveho lekare.