Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Soukromá gynekologická praxe
Terezie Brzkové 16, Plzeň

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

25 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil

Nespokojenost. Pokud máte problémy, tak je paní doktorka neumí řešit. Mám opakované záněty a její rada ať si vyhledám nějakou alternativní léčbu....Čekací doba i celé dopoledne, pokud máte problémy a jste bez objednání, tak vás vezme až nakonec. Nedoporučuji

J
Ověřený profil


K paní doktorce již chodi třetí generace žen naší rodiny.To svědčí o naprosté spokojenosti a velmi dobré péči.Paní doktorka je vynikající lékařka vždy ochotně vysvětli vše potřebné k diagnoze a teď pečuje i o moji těhotnou dceru,která říká,že k jinu lékaři v tomto oboru by nikdy nešla a já už se těším na mé první vnoučatko.
Paní doktorce i všem sestřičkam děkuji za ochotu a mnohaletou výbornou a odbornou péči!!!!

S úctou J.Kožíšková

Ověřený profil

Má zkušenost je špatná. Dokud není žádný problém tak doktorka je perfektní. Začala bych tím ,ze sedět v cekarne jen v sukni bez kalhotek je hrozne, nechci rikat az nehygienické.Další věc je cekaci doba, ale to by se dalo jeste celkem pochopit a tolerovat. Jak uz jsem řekla na zacatku, dokud neni zadny problem uzasna doktorka. Muj problem spocival v mimodeloznim tehotenstvi, kvuli kteremu jsem lezela vic jak tyden v nemocnici ,kde jsem podstoupila 3 operace. Po propusteni z nemocnice mne prevzala pani doktorka Hofmeisterová u ktere jsem vystridala behem 14dnu po operaci dve doktorky na zaskok a co hlavne po dalsim tydnu mi pani doktorka posilala do prace s tim, ze muzeme neschopenku ukonči. I přes můj nesouhlas a námitky ,ze mi porad neustále při vetši zatezi bolí břicho mne neposlouchala. O tom ,ze mi ani jednou nezkontrolovala jizvy a neprohlídla nechci ani mluvit.Pani doktorka neumi naslouchat a co hlavne pri prvnim problemu ktery jsem u ni mela vyslo najevo , jak dokonale umi dolecit pooperacni problemy.
Pryc od takove doktorky !!!


K
Ověřený profil

Velice pečlivá paní doktorka se zájmem o pacientku. Jsem mnohaletá pacientka a nikdy jsem nezaznamenala povrchnost, nevhodnou léčbu,nevhodné chování a jednání vůči pacientce. O jejím přístupu k práci svědčí i velké množství pacientek. Jsem u ní velice spokojená.


Milá,vždy ochotná vyslechnout pacientku, dobrý přístup k lidem. Po odborné stránce to nejlepší hodnocení.


S touto paní doktorkou mám velmi špatné zkušenosti. Přestože jsem u ní porodila obě své děti, nebyla jsem spokojena. Celá obě těhotenství jsem trpěla výtoky a paní doktorka nebyla schopná s tím cokoliv udělat. Veškerá léčba, kterou nasadila, byla naprosto neúspěšná. Když už nevěděla kudy kam, řekla, že mě v porodnici přeléčí. Po nějakém čase jsem opět dostala zánět, který paní doktorka léčila bílým jogurtem a když jsem k ní přišla, že mě bolí břicho, řekla, že je to normální.
Změnila jsem lékaře, který byl v naprostém šoku. Samozřejmě bolest břicha normální nebyla, okamžitě nasadil léčbu, ale bohužel díky paní doktorce a jejím zanedbáním už byl zánět chronický, ale i s tím si pan doktor poradil. Dneska už jsem v pořádku a strašně ráda, že už 7 let k paní doktorce nemusím.


Výborná doktorka - jen samé pozitivní zkušenosti


Mám velice špatné zkušenosti s touto lékařkou. Opakovaně chybný výběr antikoncepce - poprvé nechtěné těhotenství, podruhé zánět vaječníků,zhnisané celé břicho, resekce vaječníků a slepého střeva - operace a šestitýdenní pobyt v nemocnici.14dní před operací jsem byla na prohlídce pro silné krvácení a bolest břicha - doktorka mne prohlídla a ujistila, že jsem v pořádku.Dále mi doktorka doporučila vyšetření s tím, že si ho musím zaplatit a dala mi telefon na jiného doktora, který vyšetření provádí. Protože nebral telefon, hledala jsem jiné pracoviště, kde by mě vyšetřili a dozvěděla se, že toto vyšetření mi 1 x za rok v plné výši hradí zdravotní pojišťovna. Je třeba jen přijít s doporučením od lékaře. Když jsem se doktroky ptala, jak tomu mám rozumět, začala mi vyprávět pohádky o přečerpaném měsíčním limitu, což mě jako pacientku naprosto nezajímá.
Takže jednoznačně NEDOPORUČUJI !!!


I

Paní doktorce naprosto důvěřuji, vždy mi pomohla, jsem její pacientkou 25 let a nyní i moje dcera.


L
Ověřený profil

Je to stará škola. Ve 24 letech mi řekla, že už je skoro pozdě mít děti, že nemám chodit studovat, protože když dostuduji ve 30 a budu mít dítě po třicítce, tak mám zvýšenou pravděpodobnost, že dostanu rakovinu prsu. že mám otěhotnět. s kým asi, když jsem neměla v tu dobu partnera a chtěla jsem studovat???
Taky předemnou pomlouvaly se sestrou pacientku, která tam byla těsně předemnou.
Strašně nerada jsem k ní chodila, a jsem moc ráda, že už tam nemusím. Mám lepší doktorku, profesionálku, která má přehled i v moderní medicíně a není tak upjatá na náboženství.
Nedoporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu