Soukromá gynekologická praxe
Terezie Brzkové 16, Plzeň

Nespokojenost. Pokud máte problémy, tak je paní doktorka neumí řešit. Mám opakované záněty a její rada ať si vyhledám nějakou alternativní léčbu....Čekací doba i celé dopoledne, pokud máte problémy a jste bez objednání, tak vás vezme až nakonec. Nedoporučuji

K paní doktorce již chodi třetí generace žen naší rodiny.To svědčí o naprosté spokojenosti a velmi dobré péči.Paní doktorka je vynikající lékařka vždy ochotně vysvětli vše potřebné k diagnoze a teď pečuje i o moji těhotnou dceru,která říká,že k jinu lékaři v tomto oboru by nikdy nešla a já už se těším na mé první vnoučatko.
Paní doktorce i všem sestřičkam děkuji za ochotu a mnohaletou výbornou a odbornou péči!!!!

S úctou J.Kožíšková

Má zkušenost je špatná. Dokud není žádný problém tak doktorka je perfektní. Začala bych tím ,ze sedět v cekarne jen v sukni bez kalhotek je hrozne, nechci rikat az nehygienické.Další věc je cekaci doba, ale to by se dalo jeste celkem pochopit a tolerovat. Jak uz jsem řekla na zacatku, dokud neni zadny problem uzasna doktorka. Muj problem spocival v mimodeloznim tehotenstvi, kvuli kteremu jsem lezela vic jak tyden v nemocnici ,kde jsem podstoupila 3 operace. Po propusteni z nemocnice mne prevzala pani doktorka Hofmeisterová u ktere jsem vystridala behem 14dnu po operaci dve doktorky na zaskok a co hlavne po dalsim tydnu mi pani doktorka posilala do prace s tim, ze muzeme neschopenku ukonči. I přes můj nesouhlas a námitky ,ze mi porad neustále při vetši zatezi bolí břicho mne neposlouchala. O tom ,ze mi ani jednou nezkontrolovala jizvy a neprohlídla nechci ani mluvit.Pani doktorka neumi naslouchat a co hlavne pri prvnim problemu ktery jsem u ni mela vyslo najevo , jak dokonale umi dolecit pooperacni problemy.
Pryc od takove doktorky !!!

Velice pečlivá paní doktorka se zájmem o pacientku. Jsem mnohaletá pacientka a nikdy jsem nezaznamenala povrchnost, nevhodnou léčbu,nevhodné chování a jednání vůči pacientce. O jejím přístupu k práci svědčí i velké množství pacientek. Jsem u ní velice spokojená.

Milá,vždy ochotná vyslechnout pacientku, dobrý přístup k lidem. Po odborné stránce to nejlepší hodnocení.

S touto paní doktorkou mám velmi špatné zkušenosti. Přestože jsem u ní porodila obě své děti, nebyla jsem spokojena. Celá obě těhotenství jsem trpěla výtoky a paní doktorka nebyla schopná s tím cokoliv udělat. Veškerá léčba, kterou nasadila, byla naprosto neúspěšná. Když už nevěděla kudy kam, řekla, že mě v porodnici přeléčí. Po nějakém čase jsem opět dostala zánět, který paní doktorka léčila bílým jogurtem a když jsem k ní přišla, že mě bolí břicho, řekla, že je to normální.
Změnila jsem lékaře, který byl v naprostém šoku. Samozřejmě bolest břicha normální nebyla, okamžitě nasadil léčbu, ale bohužel díky paní doktorce a jejím zanedbáním už byl zánět chronický, ale i s tím si pan doktor poradil. Dneska už jsem v pořádku a strašně ráda, že už 7 let k paní doktorce nemusím.

Výborná doktorka - jen samé pozitivní zkušenosti

Mám velice špatné zkušenosti s touto lékařkou. Opakovaně chybný výběr antikoncepce - poprvé nechtěné těhotenství, podruhé zánět vaječníků,zhnisané celé břicho, resekce vaječníků a slepého střeva - operace a šestitýdenní pobyt v nemocnici.14dní před operací jsem byla na prohlídce pro silné krvácení a bolest břicha - doktorka mne prohlídla a ujistila, že jsem v pořádku.Dále mi doktorka doporučila vyšetření s tím, že si ho musím zaplatit a dala mi telefon na jiného doktora, který vyšetření provádí. Protože nebral telefon, hledala jsem jiné pracoviště, kde by mě vyšetřili a dozvěděla se, že toto vyšetření mi 1 x za rok v plné výši hradí zdravotní pojišťovna. Je třeba jen přijít s doporučením od lékaře. Když jsem se doktroky ptala, jak tomu mám rozumět, začala mi vyprávět pohádky o přečerpaném měsíčním limitu, což mě jako pacientku naprosto nezajímá.
Takže jednoznačně NEDOPORUČUJI !!!

Paní doktorce naprosto důvěřuji, vždy mi pomohla, jsem její pacientkou 25 let a nyní i moje dcera.

Je to stará škola. Ve 24 letech mi řekla, že už je skoro pozdě mít děti, že nemám chodit studovat, protože když dostuduji ve 30 a budu mít dítě po třicítce, tak mám zvýšenou pravděpodobnost, že dostanu rakovinu prsu. že mám otěhotnět. s kým asi, když jsem neměla v tu dobu partnera a chtěla jsem studovat???
Taky předemnou pomlouvaly se sestrou pacientku, která tam byla těsně předemnou.
Strašně nerada jsem k ní chodila, a jsem moc ráda, že už tam nemusím. Mám lepší doktorku, profesionálku, která má přehled i v moderní medicíně a není tak upjatá na náboženství.
Nedoporučuji.