Paní doktorka je velice hodná,milá a vstřícná.Moje dcera chodila k doktorce Trojákové a ta ji vyřadila jen kvůli tomu že tam rok nebyla,nevím kam jí ta sláva stoupla....Vzala nás paní doktorka Čumplová a jen jedno musím říct že lituji toho že tam dcera nechodila už dávno,je s ní velice spokojená a dokonce se i těší k ní.Paní doktorko moc děkujeme.

mám autistického syna a musím říct že k paní doktorce chodí rád zatím mým dětem vždy pomohla a bezbolestně a to je pro mě důležité at si o ní říkají druzí co chtějí

Nedávno jsem tuto doktorku navštívila s bolestí zubů a byla jsem velice spokojena. Problém byl okamžitě vyřešen. Tímto jsem se přesvědčila o jejich kvalitách a okamžitě se u ni zaregistrovala. Je to výborná lékařka, velmi příjemná a vstřícná. Jsem u paní doktorky registrovaná již skoro rok a jsem stále velice spokojená.. Velice ji doporučuji a to stále a všem. Již několik mých známých se kní také zaregistrovali a jsou také Velice spokojení.

Včera jsem musela navštívit tuto zminovanou paní doktorku kvůli veliké bolesti zubu. Moje lékařka měla dovolenou tak jsem se šla zeptat jeslti by mě paní doktorka ambulantně neošetřila a byla jsem velmi překvapená s jakou ochotou jsem se setkala. Byla velice milá ochotná a hlavně mě této nepříjemné bolesti rychle zbavila. Takže jediné co na tuto dokrotku mohu říci a napsat na tuto stránku je to že je výjimečně milá, hodná a hlavně ochotná a šikovná všem ji mohu doporučit a hlavně poukázat na to že záporné názory nejsou pravdivé byla jsem velice spokojena.

V pátek jsem měl problém a ona mě ho zbavila. Chovala se velmi dodře.

Je skvělá