Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
6 názorů

S
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice hodná,milá a vstřícná.Moje dcera chodila k doktorce Trojákové a ta ji vyřadila jen kvůli tomu že tam rok nebyla,nevím kam jí ta sláva stoupla....Vzala nás paní doktorka Čumplová a jen jedno musím říct že lituji toho že tam dcera nechodila už dávno,je s ní velice spokojená a dokonce se i těší k ní.Paní doktorko moc děkujeme.


P
Ověřeny pacient

mám autistického syna a musím říct že k paní doktorce chodí rád zatím mým dětem vždy pomohla a bezbolestně a to je pro mě důležité at si o ní říkají druzí co chtějí


Nedávno jsem tuto doktorku navštívila s bolestí zubů a byla jsem velice spokojena. Problém byl okamžitě vyřešen. Tímto jsem se přesvědčila o jejich kvalitách a okamžitě se u ni zaregistrovala. Je to výborná lékařka, velmi příjemná a vstřícná. Jsem u paní doktorky registrovaná již skoro rok a jsem stále velice spokojená.. Velice ji doporučuji a to stále a všem. Již několik mých známých se kní také zaregistrovali a jsou také Velice spokojení.


M

Včera jsem musela navštívit tuto zminovanou paní doktorku kvůli veliké bolesti zubu. Moje lékařka měla dovolenou tak jsem se šla zeptat jeslti by mě paní doktorka ambulantně neošetřila a byla jsem velmi překvapená s jakou ochotou jsem se setkala. Byla velice milá ochotná a hlavně mě této nepříjemné bolesti rychle zbavila. Takže jediné co na tuto dokrotku mohu říci a napsat na tuto stránku je to že je výjimečně milá, hodná a hlavně ochotná a šikovná všem ji mohu doporučit a hlavně poukázat na to že záporné názory nejsou pravdivé byla jsem velice spokojena.


H

V pátek jsem měl problém a ona mě ho zbavila. Chovala se velmi dodře.


J

Je skvělá


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti