Koulova 1606/12, Praha 6-Dejvice, Praha 6 , Praha
Keepsmile s.r.o.

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, + 5 Více
606 07.....
606 07.....

DAMON systém – samoligovací zámky

Estetické fixní rovnátka

Neviditelná rovnátka Invisalign +3 Více

Rentgenologické vyšetření

Snímací rovnátka

Vyšetření dětí

od r. 2018 Keepsmile, soukromá ortodontická praxe 2017 - Atestační zkouška a získání odborné způsobilosti jako specialista v ortodoncii 2016 - Ortho...

• Estetické a funkční vady zubů a skusu

Rentgenologické vyšetření

Snímací rovnátka

Vyšetření dětí

Keepsmile s.r.o.

Pred pani doktorkou jsem zmenil asi 5 jinych zubnich lekaru, ale ted uz nikam jinam. vyborna nova ordinace na praze 6.

Umístění: Keepsmile s.r.o. rovné zuby

K paní doktorce Dr. Oleně Kirsh chodím již 5 let a mám jen slova chvály. Nyní už má vlastní ordinaci KEEPSMILE na Praze 6. Paní doktorka je stále skvělá - příjemná, profesionální a ačkoliv má práce nad hlavu, nikdy se na své pacienty nezapomene usmát. Před jakýmkoliv zákrokem paní doktorka dopředu sděluje, co právě dělá anebo bude dělat, což je velmi příjemné. Na návštěvu u ní se velice vždy těším, má dlouhou ordinační dobu a zuby mám krásně rovné :)

Umístění: Keepsmile s.r.o.

Sono rimasta molto soddisfatta dalla professionalitá e competenza della dott. ssa Elena Kirsh. Lo studio è molto pulito e accogliente. Ci torneró sicuramente!

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,chtěla bych se zeptat kolik stojí rovnátka na pevno

Dobrý den,rádi bychom Vám odpověděli na Váš dotaz,ale bylo by vhodné jej upřesnit a to telefonicky nebo při osobní konzultaci.
    S pozdravem, Dr.Olena Kirsh

lékař Olena Kirsh

• Dobrý den,
    před několika lety jsem měla fixní kovová rovnátka. Bohužel byly sundány příliš brzo a zuby se mi vrátily téměř do původní polohy. Mám překřížené přední jedničky jinak všechny ostatní jsou v pořádku (podle mě). Fixní rovnátka už znova nechci, tak se chci zeptat, jestli děláte i rovnátka na noc?
    Moc krát děkuju!

Dobrý den,souhlasím s tím,co Vám již napsali kolegové.Nejvhodnější je osobní konzultace s lékařem.S pozdravem Dr.Olena Kirsh

lékař Olena Kirsh

• Estetické a funkční vady zubů a skusu