Privátní zubní lékařka
Rokytnice 413, Vsetín

Nevím, jak teď, ale chodila jsem k ní jako dítě.. Bohužel jsem se kvůli zkušenostem s ní strachu ze zubaře nezbavila..

C

Číslo 1+ ve Vsetíně !!!!!!!!!!

Je to výborná a velmi usměvavá zubařka:-)

Ok

dobra zubarka

Paní doktorka je milá, lidská a především dobrá zubní lékařka. Citlivě a s úsměvem dovede vykonávat svoji profesi. Já a jistě i ostatní pacienti jsme rádi, že jsme v její péči. Přeji jí jen samé hodné a podobně spokojené pacienty.

Lékařka je velmi profesionální.Při ošetřování si počíná velmi ohleduplně, ač se zdá ,že vrtání bolí,jemné zacházení paní doktorky Vás zbaví obav z bolesti.Výborná komunikace,lidsky vysvětlí jak máte o svůj chrup pečovat .Vynikající přístup a péče o děti,které často nikdo nechce ošetřit ,ona neodmítne.Vybavení ordinace je kvalitní a příjemně útulné. Jednoznačně paní doktorku doporučuji všem od narození až do sta let.Super je ,že má již za sebe stejně kvalitní zástup, mladou paní doktorku Svobodovou.Takže se nemůže stát ,že by jste nebyli ošetřeni.

Velmi mi pomohla s dítětem, které nechtěli jinde ošetřit, chodíme k ní celá rodina a jsme velmi spokojeni se vstřícným přístupem, vysokou profesionalitou perfektními výsledky, ochotou poradit a v neposlední řadě milou sestřičkou.

X

asi nejlepší zubařka na vsetíně - teda obě mamka i dcera naprosto super přístup hlavně k dětem díky.

Naše zkušenost s paní MUDr. Železnou je velmi dobrá, oceňujeme především velmi vstřícný a chápavý přístup jak k dětem, tak i k dospělým lidem.