Purkyňova 11, Hodonín
Nemocnice TGM Hodonín p.o. (mapa)

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Mudr. Vychytilovi a celému týmu Městské nemocnice v Hustopečích u Brna. Jak psala pacientka pana doktora Vychytila výše, nebyla jsem žádný VIP ani prominentní pacient, přesto jeho přístup byl na tak vysoké profesionální a hlavně lidské úrovni, až se mi tomu nechtělo ani věřit. V Hustopečské nemocnici jsem potkala lékaře i sestřičky, kteří jsou správně na svých místech a věnují se pacientům na 100 % jak po profesionální stránce, tak i po stránce lidské. Ještě jednou děkuji a přeji všem jen to dobré. S úctou Jana Šťastová, 9.9.2014

Chtěla bych tímto velmi uctivě poděkovat panu primáři Vychytilovi,který mne operoval 10.4. v Hustopečích u Brna.Vůbec jsem nebyla VIP pacientka,nikdy před tím jsem pana primáře neviděla,tedy byla jsem pacientka jako každá jiná..kdo prodělal operaci/jakoukoliv/ ví,jak nemocný člověk čeká na informaci,povzbuzení,hovor ze strany odborníka.Pan primář si vždy po vizitě udělal pár minut čas,aby mě osobně informoval co se v mém těle děje,povzbudil mne slovem,dodal mi optimismus v té době tak potřebný.Pokud pane primáři čtete tato slova vězte,nikdy nezapomenu na Váš lidský,a profesionální přístup k pacientům.Děkuji Vám z celého srdce!
S úctou Eva Miklová

Rád bych apeloval na nehoráznou , nedůstojnou, až odpornou kritiku na adresu pana
prim.Vychytila. Nevím z jaké záště tento "nadčlověk" může hodnotit práci jednoho z nejlepších chirurgů, které znám. Obávám se, že se jedná o zúčtování s ním samotným, právě touto anonymní formou. Slušný člověk a nebo soupeř jedná tváří v tvář. Proč se Vážený, nebo Vážená nepodepíšete plným jménem a možná i titulem?
Takto ANONYMNÍ posuzovaní odborníka,je bez úrovně a způsob, jakým lze poškodit jméno, kvalitu a vysokou odbornost je ubohý.Po přečtení (na apel mé dcery,protože já nejsem člověk, který se o taková hodnocení zajímá), jsem dlouho zvažoval, zda-li reagovat na něco tak nehorázného, ale protože mi pan primář Vychytil nejednou pomohl, cítil jsem morální povinnost se k danému.....vyjádřit.
Pane primáři, děkuji, že jsou ve stavu lékařském, takoví odborníci, jako VY.DĚKUJI VÁM S ÚCTOU JOSEF DIVILEK

Nejlepší chirurg