Oldřich Vychytil, chirurg Hodonín

Prim. MUDr. Oldřich Vychytil

Uložit

Chirurg Více

4 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Purkyňova 11, Hodonín
Nemocnice TGM Hodonín p.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

4 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Mudr. Vychytilovi a celému týmu Městské nemocnice v Hustopečích u Brna. Jak psala pacientka pana doktora Vychytila výše, nebyla jsem žádný VIP ani prominentní pacient, přesto jeho přístup byl na tak vysoké profesionální a hlavně lidské úrovni, až se mi tomu nechtělo ani věřit. V Hustopečské nemocnici jsem potkala lékaře i sestřičky, kteří jsou správně na svých místech a věnují se pacientům na 100 % jak po profesionální stránce, tak i po stránce lidské. Ještě jednou děkuji a přeji všem jen to dobré. S úctou Jana Šťastová, 9.9.2014

E
Ověřeny pacient

Chtěla bych tímto velmi uctivě poděkovat panu primáři Vychytilovi,který mne operoval 10.4. v Hustopečích u Brna.Vůbec jsem nebyla VIP pacientka,nikdy před tím jsem pana primáře neviděla,tedy byla jsem pacientka jako každá jiná..kdo prodělal operaci/jakoukoliv/ ví,jak nemocný člověk čeká na informaci,povzbuzení,hovor ze strany odborníka.Pan primář si vždy po vizitě udělal pár minut čas,aby mě osobně informoval co se v mém těle děje,povzbudil mne slovem,dodal mi optimismus v té době tak potřebný.Pokud pane primáři čtete tato slova vězte,nikdy nezapomenu na Váš lidský,a profesionální přístup k pacientům.Děkuji Vám z celého srdce!
S úctou Eva Miklová

Rád bych apeloval na nehoráznou , nedůstojnou, až odpornou kritiku na adresu pana
prim.Vychytila. Nevím z jaké záště tento "nadčlověk" může hodnotit práci jednoho z nejlepších chirurgů, které znám. Obávám se, že se jedná o zúčtování s ním samotným, právě touto anonymní formou. Slušný člověk a nebo soupeř jedná tváří v tvář. Proč se Vážený, nebo Vážená nepodepíšete plným jménem a možná i titulem?
Takto ANONYMNÍ posuzovaní odborníka,je bez úrovně a způsob, jakým lze poškodit jméno, kvalitu a vysokou odbornost je ubohý.Po přečtení (na apel mé dcery,protože já nejsem člověk, který se o taková hodnocení zajímá), jsem dlouho zvažoval, zda-li reagovat na něco tak nehorázného, ale protože mi pan primář Vychytil nejednou pomohl, cítil jsem morální povinnost se k danému.....vyjádřit.
Pane primáři, děkuji, že jsou ve stavu lékařském, takoví odborníci, jako VY.DĚKUJI VÁM S ÚCTOU JOSEF DIVILEK

Nejlepší chirurg
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti