Oldřich Sýkora, gynekolog Pardubice

MUDr. Oldřich Sýkora

Gynekolog Více

32 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

K. Šípka 282, Pardubice
Sam. ordinace PL - gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3.5

Obecné skóre
32 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
B
Ověřeny pacient

Pana doktora jsem navštívila v době nepřítomnosti své lékařky a vyšetření bylo velmi bolestivé, necitlivé. Nehledě na zastaralé vybavení, nepříjemné prostředí, i přístup pana doktora nebyl 2x vlídný. Návštěvu nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Pana doktora jsem musela navštívit při nepřítomnosti paní doktorky Ditrychové a nikdy více! Vyšetření bylo vždy velmi bolestivé a krvácela jsem po něm. Nedoporučuji..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I
Ověřeny pacient

Irenka K p.doktorovi chodím přes 20 let. Chodí k němu i má dcera a jsme obě velice spokojené. Je to doktor ,který má vždy na pacientku čas a vyslechne si jí. Ve svém oboru je to profík a pro mě i psychoterapeut. Jsme s panem doktorem velice spokojené.


J
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem přešla na doporučení a nelituji opravdu pozorný a odborník v oboru.Vybavení ordinace není nejnovější ale to přece neděla doktora zkušenost a praxe je k nezaplacení.Pravda sestry jsou opravdu příšerné


A
Ověřeny pacient

Chodím k panu doktorovi od svých 15 let (je mi 21 a jsem poprvé těhotná), vždycky mi ochotně vše vysvětlil, nikdy nic nezanedbal, je velmi profesionální a pečlivý. Sestřička původní opravdu byla s prominutím příšerná, ale ta, co tam je teď je naprosto úžasná ! Vyšetření je trošku nepříjemné, ale myslím, že v rámci možností. Nikdy jsem u něj nepociťovala bolest, která by se nedala vydržet. A to, že nemá super moderní ordinaci ? Nevadí ... Na UZ, kam teď převážně chodím, mě posílá s doporučením do nemocnice, kde UZ mají. Takže za mě ? 100% doporučuji :-)


O
Ověřeny pacient

Chodím k panu doktoru Sýkorovi odjakživa, chodí k němu i moje matka a nikdy jsme neměly problém s tím, že by něco nedejbože zanedbal. Jak jsem tu četla hodnocení, tak bych to shrnula asi následovně... Pokud jste dáma, která potřebuje hodinu kybycovat v ordinaci, postěžovat si a být litována, tak k němu nechoďte. Pan doktor je rychlý (avšak pečlivý!) a praktický. Je pravdou, že někomu může připadat ne příliš orientovaný na pacientku, ale mě se zdá, že se spíš soustředí na práci. Protože co se týče procesu léčby, vše perfektně vysvětlí a několikrát zopakuje!!! Asi je to o osobních sympatiích, ale o jeho odbornosti nemám sebemenších pochyb. Vyšetření je trochu nepříjemné, pravda, ale rozhodně to není něco, co by se nedalo vydržet. Je to pár vteřin. A sestra? Teď má skvělou. Na tu minulou si stěžovalo hodně lidí, vstřícností zrovna neoplývala. To, že přijdete pozdě, se může stát každému, a já osobně očekávám příjemné chování, nechodím tam kvůli ní, ale kvůli doktorovi a gynekologické vyšetření už tak není nic příjemného, natož když se na váš šklebí nějaká husa. V mých pubertálních letech mě parkrát sestřelila a myslím si, že to dělala spíš z principu. Dnes už bych se nedala a seřvala bych jí klidně před celou čekárnou. :-)


M
Ověřeny pacient

Jsem u MuDr. Sýkory od svých studentských 17ti let , což je k dnešku 31let, odnosila a porodila jsem s jeho asistencí 3 děti,řešila něchtěná těhotenství, běžné gynekologické problémy, vše diskrétně, bez emocí a s nadhledem profesionála! Za ta léta nemám jediný důvod si na doktora stěžovat, dokonce si k němu sama, bez mého doporučení, našla cestu i nejstarší dcera po návštěvách u 2 gynekoložek .... Minulou "protivnou" sestru jsem samozřejmě úsměvem a prohozením několika příjemných vět odzbrojila, čímž jsem jí nedovolila být nepříjemná... Co se týče modernosti vybavení, nemohu soudit, při nejasném problému mě doktor odeslal na pracoviště s lepším vybavením...


K
Ověřeny pacient

K doktorovi Sýkorovi chodím několik let a v nejmenším si nemohu stěžovat. Je vždy velmi příjemný. Nechápu zde některé negativní komentáře. Doporučuji.


I
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím asi 15 let a jsem s ním velice spokojená.Vedle paní doktorka Ditrichová má sice lepší vybavení,je i příjemná,ale sestru by mohla také vyměnit.V šestinedělí jsem potřebovala pana doktora,bohužel měl volno,poprosila jsem tedy sestru vedle a s třítýdenní dcerou mě tam nechala čekat pomalu dvě hodiny :-( Sestru od pana doktora jsem měla vždy velmi ráda(nyní má sestru novou),je pravda že se s nikým nemazlila,ale taky ordinace šlapala jako hodinky,je smutné že místní chodily pozdě,tak ať se pak nediví,že byla sestra nepříjemná!!!Pan doktor je velmi příjemný!!!Ochotný!!!Vyšetření je někdy bolestivější,ale tak taky nás asi musí pořádně vyšetřit že???A že nemá ultrazvuk?Jsem podruhé těhotná a nějak mi to nevadí.Pan doktor ví co dělá,má mnoho let zkušeností a já doufám,že v ordinaci vydrží co nejdéle!!!


N
Ověřeny pacient

K tomuto pánovi jsem zavítala jen párkrát, když nebyla přítomna má lékařka, paní Ditrychová a úplně mi to stačilo. Nedokážu posoudit odborné kvality, ale pan doktor se choval velmi arogantně a necitlivě, vyšetření bylo extrémně bolestivé. A protivnější sestru jsem snad ještě nezažila.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti