Praktický lékař
Dyjákovice 339, Dyjákovice

Panu doktorovi pomalu končila pracovní doba a i když měl ještě 10 minut ordinovat poslal mojí přítelkyni domů.Týden,který potom musela strávit ve Znojemské nemocnici jen proto,že ji nebylo včas pomoženo stál za to.Ještě mu nepoděkovala.Já jsem od něj potřeboval jen malý zákrok a on mě řekl,že si na to netroufá.Poslal mě do nemocnice a tam mě řekli proč s tím chodím za nimi,že to má dělat běžně praktický lékař.Když se mě ptali ke komu chodím a já říkám Přinosil tak se na sebe s úsměvem podívali a chápavě NO JO.Stojí s nataženou rukou jako žebrák a první co chce je 30Kč a nikdy jsem nedostal stvrzenku.Katastrofa!!!

z rozvahou si vyslechne problemy pacienta, overi si na nem par veci a leci/pomaha

velmi příjemný a lidský lékař,proč by neměl v dnešní době koukat do počítače??Má tam vaše nemoci léky..Já jsem s ním spokojená,vyslechne,pečlivě vyšetří,je velmi příjemný a sympatický a na mě jako morous nepůsobí.To si už asi nepamatujete pana doktora Vlčeva,tomu jsem diagnozu musela vždy sdělit a požadovat příslušné léky,jinak jsem dostala na vše acylpyrin:-)))))))))Takže vřele doporučuji..

Dobrý den, protože pan "postižený jan" (mimochodem máte vtipný pseudonym..)zadal druhé negativní hodnocení, připojuji se se svým druhým pozitivním.

No, je pravda, ze pan doktor někdy působí trochu jako morous, ale nikdy jsem neměla důvod o něm pochybovat. Lepší než vtipálek který vás bude léčit špatně. Doporučuji.

ja jsem taky s panem doktorem spokojená.vžy bylo jak má být.žádný problém.

S panem doktorem jsem spokojena, nesouhlasím s tvrzením že neposílá k odborníkům. Dost jsem se v životě namarodila a pan doktor to vždy řešil rychle, ochotně a hlavně úspěšně..když bylo třeba, tak mě k odborníkovi poslal. Myslím že to psal někdo, kdo si myslí že je chytřejší než pan doktor a rád by mu diktoval co má dělat...

Pan doktor je velmi ochotný, odborník a zvlášt lidský ke starým lidem. Myslím,že by se někteří pacienti měli zamyslet nad sebou a nehledat chyby jen u lékaře.....

Po dlouhodobých zdravotních problémech a špatných zkušenostech s ostatními praktiky v okolí jsem se k panu doktorovi přeregistroval. Pan doktor zjistil a začal okamžitě léčit velmi vážné zdravotní problémy, které mě v podstatě ohrožovaly na životě. Kdybych s přeregistrováním otálel o několik týdnů déle, bylo by pravděpodobně už pozdě.. Pana doktora vřele doporučuji.

Pečlivě prohlíží pacienty,mě svou včasnou diagnozou zachránil život. Doporučuji.