Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: jiné místo Operace varixů

I touto cestou chci panu Fialovi velice poděkovat za jeho přístup při prvním vyšetření a následně i na operačním sále :-)Pan doktor je velice milý,ochotný.Velice si cením toho,že má ten správný smysl pro humor,který mi na sále opravdu pomohl.Nyní jsem třetí den po klasické operaci křečových žil PDK a daří se mi dobře.To vše díky panu Fialovi a neméně díky nemocničnímu personálu v Jilemnické nemocnici.Pana doktora Fialu mohu jen a jen DOPORUČIT!!!!

Takový lékař jako je pan doktor Fiala, je vzorem pro všechny ostatní lékaře. Je špičkový odborník, přístup k pacientům je fantastický, velmi dobrý organizátor. Vřele doporučuji všem ostatním pacientům. Věra Drbohlavová, Hradec Králové”

Š

Velmi příjemný a pozitivní člověk. Ochotný a milý. Veliká spokojenost. Všem vřele pana doktora doporučuji.

Skvělý lékař. Je to velice příjemný člověk, který Vás v ordinaci vždy vítá s úsměvem.

léčí s humorem a vždy si ví rady

Skvely charismaticky doktor, ktery vyzaruje pozitivni energii, ma lidsky pristup se smyslem pro humor a je to skvely profesional.

U mě super doktor, vždy spokojen.

U mě super doktor. Vždy spokojen.

V pondělí 28.6.2010 jsem si zlomila a podvrtla nohu.Měla jsem to štěstí,že pan Dr.Fiala byl právě v Jilemnici.Nevěděla jsem,kdo to je.Na sál v deset hodin večer přišel příjemný pán,vše mi hezky vysvětlil a pevně věřím,že mi nohu sešrouboval dobře a na konci prázdnin budu zase chodit.Až druhý den jsem se dozvěděla,že mě oparoval tak zkušený chirurg.Škoda,že jsem mu už nemohla víc poděkovat.Pokud si to tu přečte,tak ještě jednou moc a moc děkuji.Martina Vanclová

Odborník na svém místě. Všem doporučuji.

18 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den mám tříselnou kýlu potřebují operací jak dlouho nebudu moc do práce

Dobrý den,
    záleží na tom, jakou práci vykonáváte. Pokud jde o práci kancelářskou, bude možno nastoupit za 2 - 3 týdny. Pokud vykováváte práci fyzickou, doporučuje se většinou pracovní neschopnost 6 - 8 týdnů.
    S pozdravem dr. O. Fiala

MUDr. Oldřich Fiala

• Dobrý večer, při práci se mi zapichl trn (cca 0,5cm) akátu mezi klouby, následně po vytáhnutí začala ruka otékat a bolet. Už to jsou 3 dny a bolest ani otok neustupuje. Poradí mi někdo o co se může jednat? Děkuji

Dobrý den, jedná se nejspíše o infekci v ráně, nelze ani vyloučit, že část cizího tělesa v ráně zůstala. Doporučuji navštívit chirurgické oddělení, kde Vám pomohou problém vyřešit.
    S pozdravem dr. O. Fiala

MUDr. Oldřich Fiala