Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: jiné místo Operace varixů

I touto cestou chci panu Fialovi velice poděkovat za jeho přístup při prvním vyšetření a následně i na operačním sále :-)Pan doktor je velice milý,ochotný.Velice si cením toho,že má ten správný smysl pro humor,který mi na sále opravdu pomohl.Nyní jsem třetí den po klasické operaci křečových žil PDK a daří se mi dobře.To vše díky panu Fialovi a neméně díky nemocničnímu personálu v Jilemnické nemocnici.Pana doktora Fialu mohu jen a jen DOPORUČIT!!!!

Takový lékař jako je pan doktor Fiala, je vzorem pro všechny ostatní lékaře. Je špičkový odborník, přístup k pacientům je fantastický, velmi dobrý organizátor. Vřele doporučuji všem ostatním pacientům. Věra Drbohlavová, Hradec Králové”

Š

Velmi příjemný a pozitivní člověk. Ochotný a milý. Veliká spokojenost. Všem vřele pana doktora doporučuji.

Skvělý lékař. Je to velice příjemný člověk, který Vás v ordinaci vždy vítá s úsměvem.

léčí s humorem a vždy si ví rady

Skvely charismaticky doktor, ktery vyzaruje pozitivni energii, ma lidsky pristup se smyslem pro humor a je to skvely profesional.

U mě super doktor, vždy spokojen.

U mě super doktor. Vždy spokojen.

V pondělí 28.6.2010 jsem si zlomila a podvrtla nohu.Měla jsem to štěstí,že pan Dr.Fiala byl právě v Jilemnici.Nevěděla jsem,kdo to je.Na sál v deset hodin večer přišel příjemný pán,vše mi hezky vysvětlil a pevně věřím,že mi nohu sešrouboval dobře a na konci prázdnin budu zase chodit.Až druhý den jsem se dozvěděla,že mě oparoval tak zkušený chirurg.Škoda,že jsem mu už nemohla víc poděkovat.Pokud si to tu přečte,tak ještě jednou moc a moc děkuji.Martina Vanclová

Odborník na svém místě. Všem doporučuji.

27 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    je mně 20 let. Již před delší dobou - asi před rokem jsem zaznamenal takové ,,pobolívání'' a nepříjemný pocit (pocit těžkosti) na varleti. Trápilo mě to pár dní, pak to přešlo a občas se to takto opakuje. Když jsem prostudoval internet, nejvíce bych si tipoval, že půjde o varikokélu. Ty žilky nebo jak to popsat, lze jednoduše nahmatat. Mám to u obou varlat, u jednoho ale mnohem více - u tohoto varlete právě cítím občas to pobolívání. Mohu se zeptat, jak se to vyšetřuje? Velmi se stydím jít s tímto problémem k obvodní lékařce. Děkuji moc za odpověď

Dobrý den, je velká pravděpodobnost, že se může o varikokélu jednat, v každém případě by bylo vhodné navštívit specialistu urologa a nechat provést vyšetření klinické a ultrazvukové
    dr. O. Fiala

MUDr. Oldřich Fiala

• Dobrý den, přítelkyně se včera bodla nožem cca 1 cm do dlaně a dneska jí začala modrat. Má vyhledat lékařskou pomoc? Děkuji s pozdravem

Dobrý den, zjistěte, jestli hýbe všemi prsty /poranění šlach/, zda není zarudnutí a bolestivý otok /infekce/ a zda je v pořádku očkování proti tetanu. Je-li vše v pořádku, ranka se rychle zhojí sama, v případě uvedených komplikací doporučuji navštívit chirurgickou ambulanci
    dr. O. Fiala

MUDr. Oldřich Fiala