Jeronýmova 750/1, Hradec Králové
Poliklinika I Ulrichovo náměstí (mapa)

Umístění: jiné místo Operace varixů

I touto cestou chci panu Fialovi velice poděkovat za jeho přístup při prvním vyšetření a následně i na operačním sále :-)Pan doktor je velice milý,ochotný.Velice si cením toho,že má ten správný smysl pro humor,který mi na sále opravdu pomohl.Nyní jsem třetí den po klasické operaci křečových žil PDK a daří se mi dobře.To vše díky panu Fialovi a neméně díky nemocničnímu personálu v Jilemnické nemocnici.Pana doktora Fialu mohu jen a jen DOPORUČIT!!!!

Takový lékař jako je pan doktor Fiala, je vzorem pro všechny ostatní lékaře. Je špičkový odborník, přístup k pacientům je fantastický, velmi dobrý organizátor. Vřele doporučuji všem ostatním pacientům. Věra Drbohlavová, Hradec Králové”

Š

Velmi příjemný a pozitivní člověk. Ochotný a milý. Veliká spokojenost. Všem vřele pana doktora doporučuji.

Skvělý lékař. Je to velice příjemný člověk, který Vás v ordinaci vždy vítá s úsměvem.

léčí s humorem a vždy si ví rady

Skvely charismaticky doktor, ktery vyzaruje pozitivni energii, ma lidsky pristup se smyslem pro humor a je to skvely profesional.

U mě super doktor, vždy spokojen.

U mě super doktor. Vždy spokojen.

V pondělí 28.6.2010 jsem si zlomila a podvrtla nohu.Měla jsem to štěstí,že pan Dr.Fiala byl právě v Jilemnici.Nevěděla jsem,kdo to je.Na sál v deset hodin večer přišel příjemný pán,vše mi hezky vysvětlil a pevně věřím,že mi nohu sešrouboval dobře a na konci prázdnin budu zase chodit.Až druhý den jsem se dozvěděla,že mě oparoval tak zkušený chirurg.Škoda,že jsem mu už nemohla víc poděkovat.Pokud si to tu přečte,tak ještě jednou moc a moc děkuji.Martina Vanclová

Odborník na svém místě. Všem doporučuji.

14 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, včera jsem se praštila čelem do hlavy a od té doby mě bolí hlava, to je přibližně 12 hodin. Bolí mě především ze zadu. Mám čekat až bolest přejde nebo jet k lékaři? Děkuji.

Pokud Vás bolí hlava, byla jste krátce v bezvědomí, bylo Vám na zvracení, případně se na úraz plně nepamatujete, mohlo by se jednat o lehký otřes mozku. V tom případě je třeba zachovat alespoň týden klidový režim a navštívit svého ošetřujícího lékaře.
    S pozdravem dr. O. Fiala

MUDr. Oldřich Fiala

• Dobrý den, jsem týden po operaci tříselné a pupeční kýly. Operace proběhla bez komplikací, jizvy po vpichach se hojí dobře. Jediné co mě trápí je nafouklé a tvrdé břicho. Je to normální pooperační stav,nebo mám navštívit doktora. Předem děkuji za odpověď. S pozdravem Roman l

Dobrý den, pokud odcházejí větry a stolice, je možno ještě několik dnů počkat, mohlo by se jednat o doznívání důsledků laparoskopické operace /pneumoperitonea/, při přetrvávání obtíží by bylo vhodné konzultovat ošetřujícího chirurga
    S pozdravem dr. O. Fiala

MUDr. Oldřich Fiala