Adresy (2)

Jeronýmova 750/1, Hradec Králové
Poliklinika I Ulrichovo náměstí

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Nedostatek informací o službách a cenách
Jarní 53 468, Železný Brod
Poliklinika Železný Brod, s.r.o.

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
26 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
L
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Operace varixů

I touto cestou chci panu Fialovi velice poděkovat za jeho přístup při prvním vyšetření a následně i na operačním sále :-)Pan doktor je velice milý,ochotný.Velice si cením toho,že má ten správný smysl pro humor,který mi na sále opravdu pomohl.Nyní jsem třetí den po klasické operaci křečových žil PDK a daří se mi dobře.To vše díky panu Fialovi a neméně díky nemocničnímu personálu v Jilemnické nemocnici.Pana doktora Fialu mohu jen a jen DOPORUČIT!!!!


Z
Ověřeny pacient

Takový lékař jako je pan doktor Fiala, je vzorem pro všechny ostatní lékaře. Je špičkový odborník, přístup k pacientům je fantastický, velmi dobrý organizátor. Vřele doporučuji všem ostatním pacientům. Věra Drbohlavová, Hradec Králové”


Š
Ověřeny pacient

Velmi příjemný a pozitivní člověk. Ochotný a milý. Veliká spokojenost. Všem vřele pana doktora doporučuji.


V
Ověřeny pacient

Skvělý lékař. Je to velice příjemný člověk, který Vás v ordinaci vždy vítá s úsměvem.


K
Ověřeny pacient

léčí s humorem a vždy si ví rady


J
Ověřeny pacient

Skvely charismaticky doktor, ktery vyzaruje pozitivni energii, ma lidsky pristup se smyslem pro humor a je to skvely profesional.


U mě super doktor, vždy spokojen.


U mě super doktor. Vždy spokojen.


Ověřeny pacient

V pondělí 28.6.2010 jsem si zlomila a podvrtla nohu.Měla jsem to štěstí,že pan Dr.Fiala byl právě v Jilemnici.Nevěděla jsem,kdo to je.Na sál v deset hodin večer přišel příjemný pán,vše mi hezky vysvětlil a pevně věřím,že mi nohu sešrouboval dobře a na konci prázdnin budu zase chodit.Až druhý den jsem se dozvěděla,že mě oparoval tak zkušený chirurg.Škoda,že jsem mu už nemohla víc poděkovat.Pokud si to tu přečte,tak ještě jednou moc a moc děkuji.Martina Vanclová


Odborník na svém místě. Všem doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

16 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobrý den. Je běžné že se vyskytují na klíční kosti pohyblivé malé (Do 2 cm) boulicky? Cca 10 na každé, vůbec neboli a ani nejsou vidět, nevadí. Mohlo by se jednat o něco vážného? Mockrát děkuji za odpověď a přeji hezký zbytek dne.

  Dobrý den, může se jednat nejspíše o nezhoubné tukové nebo vazivové nádorky, případně cystičky, ale bylo by vhodné si nechat udělat vyšetření u lékaře, který má zkušenosti s podobnými afekcemi, a ten by navrhl další postup.

  MUDr. Oldřich Fiala

 • Dobrý den. Je běžné zě se na dolní čelisti vyskytují různé hrbolky, hmatné cca jako 2 cm velké nepohyblivé boulicky, které tam jako patří, nejsou vidět. Četl jsem že kosti nejsou úplně rovné, tudíž tam asi patří?. A také pár pohyblivých mimo čelist (cca 5 cm velké, jsou zde asi už přes rok) může tyto bouličky mimo čelist v podkoží vyšetřit kožní lékař? O co by se mohlo jednat? Muze to byt jen neskodne tukove? Mockrát děkuji za odpověď. Hezký den.

  Jde nejspíše o nezhoubné tukové nádorky, může se jednat i o afekce jiného původu /vazivové atd./, bylo by vhodné, aby se na ně podíval lékař obeznámený s touto problematikou a doporučil další postup.

  MUDr. Oldřich Fiala

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti