Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Svatoplukova 10, Hranice
Praktický lékař gynekolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Ověřeny pacient

Pan Doktor Chrápek je lékař na svém místě, paní Chrápková je úžasná sestřička. Chodím do ordinace už 18. let a nemohu si stěžovat. Kdykoliv jsem měla nějaký problém nikdy mě neodmítl, ale pomohl mi. Moji dva synové jsou toho důkazem. Jsem s spokojená a proto doporučuji.

A
Ověřeny pacient

Tohoto lékaře znám již mnoho let, zachránil mého bratra při porodu a ani já sama nemohu říct nic než to, že je to vynikající lékař a odborník. Když jsem se přestěhovala do Hranic, byla jsem velmi vděčná, že vzhledem k tomu, že k němu chodí již dlouhá léta moje matka, moje sestra k němu také dojíždí z dosti velké vzdálenosti, tak mě přijal jako pacientku a po pár letech také mou dceru. Nikdy jsem neměla problém se s ním na čemkoliv domluvit a jeho přístup je velmi profesionální. A že oslovuje pacientky jménem? Není nic snazšího, než mu říct, že je Vám to nepříjemné a bude Vás oslovovat paní a příjmením. Jeho přístup nikdy nepřekročil profesionální rovinu a doufám, že bude i přes svůj věk ordinovat ještě dlouho. Jen velmi nerada bych měnila svého gynekologa a to přesto, že dnes již v Hranicích nebydlím. I tak si ráda za svým lékařem dojedu.

L
Ověřeny pacient

Chodím k totuto doktorovi již 17 let. S jeho přístupem a přístupem sestřiček jsem velmi spokojena. Dle mého ať si kdo chce co chce říká jeho přístup je profesionální. Když jdu na prohlídku tak tak jsem vždy v pohodě. I mé dvě těhotenství proběhla v pořádku přestože jeho ordinace není moc vybavena. Každopádně najdou se výjimky kterým každý člověk nesedne.

V
Ověřeny pacient

Nemůžu souhlasit s názorem Mudr. Bobina z 23.4.2010 ohledně vybavení ordinace. Dokladem jsou pacientky, které se nakonec obrátily na jiného gynekologa a který na první vyšetření diagnostikoval např. rozsáhlý myom, nebo karcinom. Měl by se buď dovybavit a něco nového naučit, nebo to ukončit. Ostatně lékaři na konci kariéry prodávají své ordinace s kartotékou pacientů za nemalé peníze svým následníkům a vybavení ordinace v tom má také svou hodnotu - možná větší, než ztráta pověsti získaná špatným vybavením.

K

Dobrý den, do Hranic ke svému lékaři dojiždím je to velmi schopný a vynikajicí lékař.Mám dvě krásné a zdravé děti při prvním bylo krvácení ale záchrana dítěte se povedla na doporučení klidového režimu.Ne vše závisí na lékaři ale i na ženě pokud dodržuje daný režim.S panem doktorem jsem spokojená již 15 let a jiného nechci mám k němu 100% důvěru díky že jste.

V
Ověřeny pacient

Já jsem chodila k panu doktorovi Sýkorovi z Přerova, jelikož jsem se přestěhovala, vdala a otěhotněla, přešla jsem k panu doktorovi Chrápkovi, a i když neměl vybavení špičkového gynekologa, tak jsem porodila bez komplikaci krasnou dceru a to mám trombofilii 3. stupne. Pan doktor i sestřičky jsou velmi milí a hodní, sám se mě zeptal jestli mi může tykat, neměla jsem s tim problem, jelikož se citim lepe, když je doktor milý a tyká mi, než aby mě tam vyšetřoval jak kus "krávy" na stole. A tchýně má rakovinu tlustého střeva a zachránil ji život, když ji zjistili, že má chycený i vnitřek. Ostatní doktoří jí řekli že ji otevřít nemůžou a že umře, ale p. dokrot Chrápek ji zachránil a už s touto nemocí bojuje 15. let a stále je na tom dobře. Takže všechna čest. A kdyby byl tak špatný tak tam nechodí tolik ženských a seberou mi licenci....

Díky tomuto lékaři jsem v 15 letech otěhotněla a následně podstoupila interrupci, jelikož mi odmítl předepsat antikoncepci se slovy "na to máš času dost"... bohužel, srdci a přírodě jsem neporučila a po jeho chování neměla odvahu jít jinam. V životě bych k němu nešla, jeho arogance nezná mezí. Díky mé nové (v té době) lékařce bylo těhotenství ukončeno bez komentářů a nyní mám 2 zdravé děti. Z doslechu neslyším na pana doktora nic pěkného (i na těchto stránkách), měl by to už zabalit a věnovat se rodině a nehazardovat se zdravím žen a dívek.

K panu doktorovi chodím už více než 10 let.Vždy mě ve všem pomohl, i když nejsem bezproblémová pacientka.V mém životě jde o druhého gynekologa.Všichni v ordinaci jsou velmi vstřícní a přesně tak bych si představovala, aby se k nám pacientům chovali i ostatní doktoři.Panu doktorovi přeji hodně zdraví, aby mohl co nejdéle ordinovat.

Ověřeny pacient

Ahoj Oldo ! V hodnocení střídavě oblačno , ale víme své . Exklusivně špičkové vybavení už v našem věku není rentabilní. A s tvým názorem, že kvalitně založené těhotenství se stejně udrží ,naprosto souhlasím . Do těch pár let ještě aktivní služby přeju všechno nejlepší . Zdraví Tě kolega Bobin .

Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem se přihlásila na kladné doporučení mojí známé, ale její názor jsem časem přestala sdílet a odešla k jinému lékaři. Všechna čest, pan doktor i jeho manželka jsou milí lidé, což ovšem nevynahradí nedostatečné vybavení ordinace, laxní přístup k řešení drobných zdravotních problémů a do ordinace nepatřící familierní vystupování. Rozhodně nepovažuji za pomlouvání, když níže uvedená slečna/paní informovala hypotetické pacientky, s čím mohou u tohoto lékaře počítat (proto snad byly tyto stránky vytvořeny...). Každému vyhovuje něco jiného a já jsem také jedna z těch, kterým nevhodné oslovování nebylo příjemné...

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti