Praktický lékař gynekolog
Svatoplukova 10, Hranice

Pan Doktor Chrápek je lékař na svém místě, paní Chrápková je úžasná sestřička. Chodím do ordinace už 18. let a nemohu si stěžovat. Kdykoliv jsem měla nějaký problém nikdy mě neodmítl, ale pomohl mi. Moji dva synové jsou toho důkazem. Jsem s spokojená a proto doporučuji.

Tohoto lékaře znám již mnoho let, zachránil mého bratra při porodu a ani já sama nemohu říct nic než to, že je to vynikající lékař a odborník. Když jsem se přestěhovala do Hranic, byla jsem velmi vděčná, že vzhledem k tomu, že k němu chodí již dlouhá léta moje matka, moje sestra k němu také dojíždí z dosti velké vzdálenosti, tak mě přijal jako pacientku a po pár letech také mou dceru. Nikdy jsem neměla problém se s ním na čemkoliv domluvit a jeho přístup je velmi profesionální. A že oslovuje pacientky jménem? Není nic snazšího, než mu říct, že je Vám to nepříjemné a bude Vás oslovovat paní a příjmením. Jeho přístup nikdy nepřekročil profesionální rovinu a doufám, že bude i přes svůj věk ordinovat ještě dlouho. Jen velmi nerada bych měnila svého gynekologa a to přesto, že dnes již v Hranicích nebydlím. I tak si ráda za svým lékařem dojedu.

Chodím k totuto doktorovi již 17 let. S jeho přístupem a přístupem sestřiček jsem velmi spokojena. Dle mého ať si kdo chce co chce říká jeho přístup je profesionální. Když jdu na prohlídku tak tak jsem vždy v pohodě. I mé dvě těhotenství proběhla v pořádku přestože jeho ordinace není moc vybavena. Každopádně najdou se výjimky kterým každý člověk nesedne.

Nemůžu souhlasit s názorem Mudr. Bobina z 23.4.2010 ohledně vybavení ordinace. Dokladem jsou pacientky, které se nakonec obrátily na jiného gynekologa a který na první vyšetření diagnostikoval např. rozsáhlý myom, nebo karcinom. Měl by se buď dovybavit a něco nového naučit, nebo to ukončit. Ostatně lékaři na konci kariéry prodávají své ordinace s kartotékou pacientů za nemalé peníze svým následníkům a vybavení ordinace v tom má také svou hodnotu - možná větší, než ztráta pověsti získaná špatným vybavením.

Dobrý den, do Hranic ke svému lékaři dojiždím je to velmi schopný a vynikajicí lékař.Mám dvě krásné a zdravé děti při prvním bylo krvácení ale záchrana dítěte se povedla na doporučení klidového režimu.Ne vše závisí na lékaři ale i na ženě pokud dodržuje daný režim.S panem doktorem jsem spokojená již 15 let a jiného nechci mám k němu 100% důvěru díky že jste.

Já jsem chodila k panu doktorovi Sýkorovi z Přerova, jelikož jsem se přestěhovala, vdala a otěhotněla, přešla jsem k panu doktorovi Chrápkovi, a i když neměl vybavení špičkového gynekologa, tak jsem porodila bez komplikaci krasnou dceru a to mám trombofilii 3. stupne. Pan doktor i sestřičky jsou velmi milí a hodní, sám se mě zeptal jestli mi může tykat, neměla jsem s tim problem, jelikož se citim lepe, když je doktor milý a tyká mi, než aby mě tam vyšetřoval jak kus "krávy" na stole. A tchýně má rakovinu tlustého střeva a zachránil ji život, když ji zjistili, že má chycený i vnitřek. Ostatní doktoří jí řekli že ji otevřít nemůžou a že umře, ale p. dokrot Chrápek ji zachránil a už s touto nemocí bojuje 15. let a stále je na tom dobře. Takže všechna čest. A kdyby byl tak špatný tak tam nechodí tolik ženských a seberou mi licenci....

Díky tomuto lékaři jsem v 15 letech otěhotněla a následně podstoupila interrupci, jelikož mi odmítl předepsat antikoncepci se slovy "na to máš času dost"... bohužel, srdci a přírodě jsem neporučila a po jeho chování neměla odvahu jít jinam. V životě bych k němu nešla, jeho arogance nezná mezí. Díky mé nové (v té době) lékařce bylo těhotenství ukončeno bez komentářů a nyní mám 2 zdravé děti. Z doslechu neslyším na pana doktora nic pěkného (i na těchto stránkách), měl by to už zabalit a věnovat se rodině a nehazardovat se zdravím žen a dívek.

K panu doktorovi chodím už více než 10 let.Vždy mě ve všem pomohl, i když nejsem bezproblémová pacientka.V mém životě jde o druhého gynekologa.Všichni v ordinaci jsou velmi vstřícní a přesně tak bych si představovala, aby se k nám pacientům chovali i ostatní doktoři.Panu doktorovi přeji hodně zdraví, aby mohl co nejdéle ordinovat.

Ahoj Oldo ! V hodnocení střídavě oblačno , ale víme své . Exklusivně špičkové vybavení už v našem věku není rentabilní. A s tvým názorem, že kvalitně založené těhotenství se stejně udrží ,naprosto souhlasím . Do těch pár let ještě aktivní služby přeju všechno nejlepší . Zdraví Tě kolega Bobin .

K panu doktorovi jsem se přihlásila na kladné doporučení mojí známé, ale její názor jsem časem přestala sdílet a odešla k jinému lékaři. Všechna čest, pan doktor i jeho manželka jsou milí lidé, což ovšem nevynahradí nedostatečné vybavení ordinace, laxní přístup k řešení drobných zdravotních problémů a do ordinace nepatřící familierní vystupování. Rozhodně nepovažuji za pomlouvání, když níže uvedená slečna/paní informovala hypotetické pacientky, s čím mohou u tohoto lékaře počítat (proto snad byly tyto stránky vytvořeny...). Každému vyhovuje něco jiného a já jsem také jedna z těch, kterým nevhodné oslovování nebylo příjemné...