Praktický lékař pro děti a dorost
Olbrachtova 19, Ostrava

Velmi, velmi dobrý doktor. poradí, pomůže, i po telefonu

Skvělý lékař, odborník na svém místě. Vyslechne, nezavrhuje názory a otázky rodiče. Má vždy vstřícný přístup. Vím, že se na něj můžu s důvěrou obrátit s čímkoliv. V případě potřeby umí doporučit i skvělého odborného lékaře. Jsem opravdu ráda, že je dcera v jeho péči.

Pan doktor je odborník na svém místě! Vždy dokáže rodiče uklidnit, vyslechne, poradí. Mám s ním moc dobré zkušenosti a všem jej vřele doporučuji. Je to jeden z mála pediatrů,který dokáže podpořit v kojení a nenasazuje antibiotika u každé rýmy. Díky za něj!

Pan doktor respektuje i alternativu a rodiče se samostatnými názory na péči o děti. Respektuje rozhodnutí rodiče, což se u některých jeho kolegů vylučuje.

Pan doktor je velice starostlivý a je opravdovým odborníkem v pediatrii.Mám dva kluky,tomu staršímu je 8.let a vždycky se na návštěvu u svého lékaře těší,protože ho má rád a v případě nemoci ví,že mu pomůže.Mladšímu jsou 4.měsíce a zrovna mu pan doktor léčí ledviny a moč.měchýř.Kluk dostal vysoké horečky a pan doktor mu narozdíl od lékařky na pohotovosti zjistil problém a nasadil potřebnou léčbu.Díky za takového lékaře!!!

C

Pana doktora Semenďáka skvělé doporučují.Poznala jsem ho jako primáře dětského oddělení a svou práci odváděl svělé.Je to specialista ve svém oboru. Děkuji i za syna, kerý je již dospělý a lečil se u něho od 5 let až do 19let. Pane doktore jste vzorem všem ostatním. Děkuji Vám

milý lékař a výborný specialista

Tak toto je doopravdy doktor na svém místě. Přístup k dětem je perfetní:-))

OPRAVDU SPECIALISTA

Pan doktor je velmi milý člověk a skvělý lékař.Mám v něj velkou důvěru a také mé dcery pana doktora velmi rády vidí a na návštěvu k lékaři se vždy těší.Jeho profesionálních schopností,jsou velmi vysoké.Před 6 lety zachránil dceřin život,když přišel na službu v nemocnici,dcera byla ve velmi vážném stavu a nikdo z lékařů si s ní nevěděl rady.Až když nastoupil do služby pan doktor Semenďák,znovu ji vyšetřil a nasadil takovou léčbu,která zabrala a já mu vděčím za zachráněný život mé dcery.Velmi si ho vážím a považuji jej za specialistu ve svém oboru.