Spent most of the appointment literally transcribing from the specialist report that nurse copied for her. Then did unnecessary examination, but didn't care to listen to my concerns or to perform test that I needed. Then made wrong conclusions based on her supernatural senses. Ridiculous, lazy, terrible.

Umístění: jiné místo Nemoc

Paní doktorka vyslechla velmi pozorně mě obtíže a neprodleně mi nechala udělat testy. Pak mi teprve naordinoval léčbu. Profi přístup. Neměnila bych. Díky,že tu takovou doktorku máme.

Umístění: ordinace Akutní tracheitida

Paní doktorka byla velmi milá a ochotná. Oceňuji zájem se kterým vyšetření i odběr anamnestických dat probíhal. Navrhla možné způsoby léčby s možností volby pro pacienta jaký zvolí.
Sestřička taktéž ochotná, milá a komunikativní.

Umístění: ordinace

Výborná, hodná a milá paní doktorka. Vstřícná sestřička. Profesionalni přístup. Mohu jen doporučit. ????

Paní doktorka nově nastoupila do ordinace. Po mé poslední (cca třetí) návštěvě u ní jsem to vzdala a hledám si jiného lékaře. S takovým arogantním, neseriozním a musí říci i drzým jednáním, které bych od mladé lékařky nečekala, jsem se ještě nesetkala.