Umístění: Poliklinika II Hradec Králové Jiný

Zdravím všechny, po přečtení všech těch komentářů jsem se upřímně bála. Z omylu mě však vyvedla samotná sestřička i s doktorkou. Když jsem tam přišla přivítala mě milá sestřička s úsměvem na tváři. Poté co jsme dořešily nějaké ty věci poslala mě za doktorkou, která si vyslechla můj problém, provedla vyšetření a za celou dobu se chovala mile a zdvořile. Jelikož jsem přišla jako dost mladá pacientka s nemalým problémem byla jsem dost vyděšená, paní doktorka mě však zvládla svým přístupem a jednáním uklidnit natolik, že jsem se uvolnila a vyklidnila jak jen nejvíce to šlo což mi v situaci dost pomohlo. Paní doktorka mě se vším seznámila o všem mě informovala a neskutečně moc mi pomohla za což ji jsem vděčná. Za mě je to úžasná doktorka jak milá tak i šikovná, ve svém oboru zdatná a každý by si na ni měl udělat obrázek sám. Děkuji

Než jsem k paní doktorce šla, už jsem četla komentáře zde, ale řekla jsem si, že uvidím podle svého názoru. Musím více než souhlasit s komentáři, co se zde psaly! Paní doktorka je v pohodě, dokud ovšem nemáte nějaký problém. Naprosto nulová informovanost a empatie. Co mě, ale dostalo nejvíce, tak mi v těhotenství přišla na to, že miminku cca v 11+6tt netluče srdíčko a nevyvíjí se víc jak několik týdnů. Řekla mi, že počkáme a uvidíme, "co se bude dít". Celá v nervech jsem navštívila ještě jinou gynekoložku, která mi řekla, že mám jet co nejdříve do nemocnice, protože miminko je mrtvé dlouho, tělo si s tím neporadí a hrozí mi infekce! Nebudu se ani zmiňovat, jak necitelně mi to paní doktorka oznámila, ani špetka lítosti. Už více ne, jsem ráda, že jsem změnila lékařku!

Musim rict, ze mam velmi spatnou zkusenost s pani doktorkou. Pred rokem mi zavedla nehormonalni telisko, od te doby byla moje menstruace dost nepravidelna a hlavne jsem mela velmi silne bolesti. Rok jsem k pani doktorce s timto problemem chodila a vzdy me poslala domu s nejakymi prasky, ktere absolutne nepomahaly, se slovy "priste to budeme kdyztak resit" a tvrdila mi, ze telisko na me bolesti nema vliv a je na svem miste jak ma byt. Pred tremi dny jsem nakonec jela do FN, kde zjistili, ze telisko je o 2cm posunute! Takze rok jsem trpela neskutecnou bolesti kvuli slepote pani doktorky. Kdyz jsem se ji zeptala jak je to mozne, moji otazku presla a tvarila se jak kdyz se nic nedeje. A o sestricce radsi nemluvim. Jak uz tu padlo, problem resi pomalu v cekarne a je mi to dost neprijemne. Takze prechazim k nekomu jinemu a nemuzu se dockat!

Y

Když jsem k ní chodila dlouhé roky pouze pro recept na antikoncepci, tak ok. Nikdy jsem žádné gynekologické problémy neměla a toto paní doktorka zvládla.
Problém ovšem přišel v těhotenství. Nejdřív mi Mudr. Donát, se kterým se Donátová v týdnu střídá, tvrdil, že mám za celé těhotenství přibrat do pět kilo.. tři kila dítě, kilo plodová voda. Ale fajn, to je spíš pro pobavení.
„Perlou“ jsou pro mě ovšem zatajená dvojčata. Ta mi odhalil doktor v hradecké FN ve 22.tt (!!), kam mě dr. Donátová poslala na ultrazvuk se zvýšenou hladinou AFT (možné rozštěpové vady plodu). Tamní doktor se náramně divil, co tam vlastně dělám, jaký „odborník“ mě tam poslal, jak to, že on je ten, kdo mi oznamuje, že moje břicho obsahuje poněkud více rukou a nohou než dvě, a zvýšené AFT je přece jasné, když je tam vše dvakrát. Docela šok dozvědět se na konci pátého měsíce, že čekáte dva jednovaječné kluky…
A „perla No.2“, když jsem tuto „novinku“ paní doktorce respektive její sestře na kontrole ve 24tt. oznamovala. Nejen, že se mi neomluvily. Doktorka se tvářila, jako že nic a sestra mě v podstatě sjela, že jsem já jim zatajila dvojčata!!! Jak si to představuju jim to oznámit v šestém měsíci těhotenství?!
Zkrátka profesionalita odborná i lidská obou – doktorky i sestry – jsou na úrovni absolventek víkendového rychlokurzu. Vstup do této ordinace máte-li nějaký zdravotní problém, je na vlastní nebezpečí. Já tam končím.

Ž

Stašne rada jsem prečetla všechna ohodnoceni doktorky Donatove. Absolutně souhlasim, že doktorka je uplně k ničemu. A sestra ? Škoda slov. Při jednom vyšetřeni mi zdelila, že mam malem rakovinu a že musim do nemocnice. Zvolila jsem jineho vynikajiciho doktora v Sanusu. Mam operaci za sebou a jsem uplně zdrava .Doktorum v Sanusu patři velke Diky!!!!!! Jestli mužu poradit -utikejte pryč od takovych doktoru, jako je Mudr. Donatova. Tento titul bych ji už davno sebrala.

Paní doktorka se chová naprosto nevhodně a o sestře ani nemluvím. Sestra, která by nejraději váš problém probírala přímo v čekárně jako v nějakém debatním kroužku, je neochotná a protivná. A paní Donátová mi někdy připadá jako když má pouze zdravotnický kurz a vůbec neví co dělá. Když jsem si k ní přišla pro HA absolutně na nic se mě nezeptala a mě jakožto pacientky se ptala jaké léky chci. Jak já to mám vědět? Od toho je u snad ona, aby mi poradila. Nikdy mi neřekla výsledky stěrů ani po vyžádání, vždy jsem si jen vyslechla "Ozveme se Vám." Jsem absolutně vytočená a i po velmi špatných referencích z mého okolí přestupuji k jinému lékaři. Snad bude vše v pořádku i přesto, že paní Donátová na jakoukoliv péče naprosto kašle.

Ve všem mi paní doktorka vždy vyhověla, ale asi né správně. Pokoušíme se o miminko, nemám ovulaci a napsala mi léky a když to nepomůže tak po 2 měsících mám do poradny což mi přijde jako síla. Mám pocit, že se nechce moc tím zabývat. Mimo jiné když jdete dovnitř tak sestra vše řeší pomalu už v čekárně, což mi je dost choulostivé pro některé ženy. Zítra jdu jinam na gynekologii a fakt se těším.

X

K paní doktorce chodím pravidelně už několik let a nemůžu si stěžovat. Vyšetření probíhají standardním způsobem, žádné vážné problémy jsem nikdy neměla. Podle mého názoru je paní doktorka normální, rozumná ženská s realistickým pohledem na svět :-).

Zítra jdu poprvé k jiné doktorce a musím říct, že se celkem těším! Vyšetření u paní Donátové byla pro mě velmi bolestivá, krvácela jsem a vždy jsem si poté připadala hrozně. Ještě nikdy mi nedělala ultrazvuk, což mě dost znepokojuje, protože všem kamarádkám ho jejich lékařky dělají pravidelně. Klepu se strachy, aby mi zítra nová doktorka neodhalila nějaký problém, na který by Donátová nepřišla a byl zanedbán. Paní Doktorka nikdy nepoužila menší nástroje, gel, apod.. aby bylo vyšetření přijatelnější. NEDOPORUČUJI!!!

X

K paní Donátové jsem chodila 10 let, protože jsem za sebou měla 2x odstranění myomů, chodila jsem na preventivní prohlídky poctivě a pravidelně jsem žádala o cytologii. Podle sdělení paní doktorky bylo vždy vše ok. Několikrát jsem jí upozorňovala na to, že vím, že mám myom na děložním čípku, ale stále se nic nedělo. Opakovaně jsem se musela dostavovat ke kontrolním stěrům, ale i nadále se mnou nic nedělala. Podle ní bylo vše v pořádku. V prosinci 2010 jsem přešla k jinému gynekologovi, po důkladném vyšetření (které mě nikdy paní Donátová nedělala) jsem se dozvěděla, že mám dělohu velikosti 4. měsíce těhotenství plnou myomů a musela jsem okamžitě podstoupit odstranění dělohy. Myomy měly v průměru 9 cm a do této velikosti rostou několik měsíců až roků, takže ze strany paní Donátové šlo o jednoznačné zanedbání péče. Péči doktorky Donátové vřele NEDOPORUČUJI!!!!