Adresa

Podolské nabřeží 157, Praha
Ústav pro péči o matku a dítě

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily imunologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
12 názorů

Ověřeny pacient

Velice profesionální a lidský přístup ,se kterým jsem se bohužel v oblasti zdravotnictví nesetkala ,mohu jen vřele doporučit!!!


Velmi pečlivá ve svém oboru.


Chci se připojit ke kladným hodnocením a vyjádřit obrovský dík paní doktorce! Jako jedna z velice mála doktorů vede dialog s pacientem, snaží se řešit příčiny, ne jen následky nemoci, na vše se člověk může bez obav zeptat a na návštěvu u ní se těší. Také díky její péči jsme se dočkali krásné holčičky, děkujeme moc!!!


velmi mila a ustretova.Vidno,ze sa vyzna


Vynikající paní doktorka - velice milý a lidský přístup k pacientům. Vždycky na ni budu ráda vzpomínat, protože i díky ní mám dnes krásného zdravého syna.


Velmi milá, ochotná a vstřícná paní doktorka, která svému oboru naprosto rozumí a dokáže vše lidsky vysvětlit. Kéž by takových lékařů bylo víc!!!


Nejlepší lékařka, jakou jsem si mohla pro sebe přát.
Vynikající lékařka s profesionálním přístupem. Mohu vřele doporučit.


Paní doktorka je moc milá a hlavně se zajímá o problémy pacienta. Přemýšlí o problémech globálně, takže vedle imunologického vyšetření doporučí ještě další vhodná vvyšetření. Vše vysvětlí a nemusíte se bát na cokoliv zeptat. Opravdu doporučuji


Přístup paní doktorky k pacientovi velmi dobrý, resp. s lepším jsem se zatím nesetkal. Vyslechne a pak hledá cesty jak pomoci. Všem vřele doporučuji. Pavel Šíma, Prostějov


Paní doktorka je vynikající profesionál, takhle by měl vypadat lékař! Při konzultaci Vás vyslechne a spolu s Vámi hledá řešení. Rozhodně se nepovyšuje nad pacienta, je možné s ní vést dialog a ptát se na všechno, co Vás zajímá. Jednoznačně doporučuji!!!!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti