Praktický lékař stomatolog
Ondříčkova 20/1796, Opava

Praktický lékař stomatolog s laborat.
Nám. Republiky 2/198, Opava

Asi 20 let jsem navštěvoval tuto ambulanci s celou rodinou. Pořád jsem měl pocit, že musím o něco prosit a že to tak asi nemá být. U Motyčky se zastavil čas a ta krásná jeho sestřička je skutečně na facku, ale asi jim to tak vyhovuje.
Teď jsem klientem (opakuji klientem a ne pacientem, protože mě obvykle nic nebolí) jedné mladé a šikovné zubařky.
Rok mi opravovala postupně výplně, které byly naplácené i ve třech vrstvách z nejrůznějších materiálů které se nespojují. Urgentní případy řeší rychle. Donutila mě navštívit paradontologa. No prostě se k zubaři konečně těším.
Myslím že jestli někoho práce již unavila a není ochoten se posunout dál, pak ať to s otráveným výrazem raději nedělá.

Za svých 59 let jsem zažil a prožil mnoho zubních lékařů, ale MUDr.Řehoř Motyčka, ke kterému chodím 5 let, nemá konkurenci. To se týká všech zákorků (trhání, protetika - můstky, oprava špatně provedených prací od jiných lékařů, anestetika, laboratoř, jeho přesné diagnózy s kvalitními přístroji, důslednost atd., atd.

K panu doktorovi jsem chodila několik let. Pravidelně jsem absolvovala preventivní prohlídky, upozorňovala na to, že mě bolí zuby a krvácí z dásní. Pořád to bylo OK až když jsem odešla a šla k jinému lékaři mi bylo oznámeno, že mám zuby ve velmi špatném stavu a po mnoha návštěvách u nového lékaře mám zuby opraveny. Lékař nevěřil, že je někdo schopný nechat takto nechat pravidelnými kontrolami zničit zuby. Moc mě mrzí, že jsem panu doktorovi tak věřila.

Luxusně vybavená ordinace s nejmodernějším vybavením a milou sestřičkou.
To vše nemůže změnit to, že mám po 10 letech a pravidelných kontrolách kazy a záněty pod korunkama. Jeden rok jsem chodila s krvacením ze zubů a na mé prosby o přeléčení a napsání antibiotik se jen usmíval a měl pocit, že jako laik se do toho nemám co plést. Po roku jsem navštívila lékařku, která mi dala dren a antibiotika a problém se vyřešil. Celou dobu jsem se pana doktora zastávala ač jsem byla několika lékaři přesvědčována, že pokud neodejdu, tak příjdu o zuby. Málem k tomu došlo. Lékaře jsem změnila ale ten má chudák před sebou neskutečnou prací aby mi něco ze zubů zůstalo. Jsem velice zklamaná a doufám, že stejné chování a přístup nepociťují i jiní, obyčejní, pacienti.

odborny i prijemny pristup k pacientum

K panu doktorovi chodím již řadu let. Všem ho mohu vřele doporučit. Je to odborník na svém místě. Pane doktore děkujeme.

Velmi dobré zařízení ordinace spojené s laboratoří.Protetické práce do tří dnů.Vlídný přístup a bez bolestí.

Pan doktor Motyčka je výborný lékař - odborník s velmi profesionálním přístupem k pacientům.Je rovněž velmi citlivý a vstřícný k potřebám a obavám pacientů.Výborný lékař.

Naprosto skvělý stomatolog, bez chyby.