Krajská nemocnice T. Bati a.s.
Havlíčkovo nábřeží 600, Zlín

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Krajská nemocnice T. Bati a.s. Jiný

Neprofesionalita a velmi zvláštní přístup zvláště k oborům, ke kterým nemá vzdělání

Umístění: Krajská nemocnice T. Bati a.s. Jiný

Člověk na správném místě. Paní doktorka je milá, starostlivá, pečlivá. Vše vysvětlí a povzbudí. 110%

Umístění: Krajská nemocnice T. Bati a.s. Jiný

Výborná lékařka, empatická, citlivá s velkou snahou pomoci. Skvělá diagnostička, kéž by bylo více takových.

Umístění: Krajská nemocnice T. Bati a.s. Jiný

Dnes jsem byla u paní doktorky je úžasná ,citlivá a hlavně se snaží pomoci.Pomohla mi s výběrem nadlouchadla.Moc mi pomohla a patří ji můj velký dík.

Umístění: Krajská nemocnice T. Bati a.s. hluchota špatně fungující sluchadlo

Po 9 letech trápení se se sluchadlem, od lékařky z Uherského Hradiště které špatně fungovalo, jelikož p doktorku zřejmě nezajímá pacient, ale výběr peněz na které samozřejmě nevydá ani po žádosti potvrzení. Jsme se dostali na doporučení k p. MUDr. Turnové. No to mi snad ani nebudete věřit, ten přístup od základního vyšetření - prostě pohoda, klídek stále s úsměvem a nic není problém tím spíše když vidí starší nemohoucí. A potom to zkoušení nového sluchadla - žádné něco bábě dáme ať je klid, jestli uslyší málo nebo jen pískání či šum nezájem. To tady je pravý opak p. doktorka se snaží aby pacient opravdu slyšel a slyšel pořádně, u celého vyšetření jsem byl a nestačil jsem koukat. Spíše koukám, že pojišťovny platí kde jakým ,,Cvachům" a neváží si skutečných odborníků ! A to mě štve.