Mojmír Ševčík, neurolog Olomouc

MUDr. Mojmír Ševčík

Neurolog

tř. Svobody 32, Olomouc
Odborný lékař neurologie

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Odborný lékař neurologie problémy s páteří, ramenem atd.

Vynikající neurolog
Opět ordinuje, 1 x v týdnu (vždy ve čtvrtek), ve stejné ordinaci, kde ordinoval i dříve. Dost mi pomohl. Po rehabilitacích se mám opět dostavit. Je možné se k němu objednat. Dovolila jsem se ho, zda to tady mohu zveřejnit a dovolil mi to. Pokud k němu někdo půjde, má si vzít relevantní lékařské doklady o svém zdravotním stavu.

Pokud ještě ordinuje,je velmi dobrý, ale pokud vím, již delší dobu neordinuje

Pan doktor Ševčík je prvotřídní odborník s vysoce lidským přístupem. Již několikrát mě zbavil bolesti a pohybových potíží spojených se zablokovanými zády. Způsob, kterým to dělá, je šetrný, účinný a téměř magický. MUDr. Ševčíka mohu proto doporučit komukoliv, kdo má podobné problémy. Ladislav Dorazil, Olomouc

S panem doktorem jsem velmi spokojená. Je vždy ochotný a jeho metody na narovnání páteře mě až fascinují, jak jsou účinné:) Moc děkuji, pane doktore..:)

vynikající odborník a lidský

Jaká škoda, že byl odejit do důchodu, marně už rok a půl hledám adekvátní náhradu...a najít nemůžu :-/

Vynikající specialista, moc mi pomohl. Styl jeho jednání s pacienty je velmi sympatický, škoda, že se to asi na fakultě nevyučuje. Přeji mu hodně zdraví a optimismu,aby mohl pomáhat ještě dalším.

Děkuji za odborné vyšetřené, za narovnání, za všecko co pro mne děláte. Přeji vám hodně
zdraví.

Chodím k němu již několik let, jsem maximálně spokojená a moc si přeji, aby ordinoval ještě dlouho. Nevím, ke komu bych přešla, dobrých neurologů je značný nedostatek.

Výborný,fantastický, odborník na slovo vzatý, je velmi znát, že je zanícený pro medicinu, Dovede účinně pomoci mnohdy i tam, kde mnozí jiní lékaři selhali. Pracovitý, lidský, velmi příjemný. Ochotně vysvětlí diagnozu. Mnozí z rodiny mu velmi vděčíme za jeho odborné vyšetření, kterým každému z nás doslova dokázal zkvalitnit život. Velký dík, PANE DOKTORE!
A hodně zdraví, ať ještě dlouho dokážete ordinovat.