Adresa

tř. Svobody 32, Olomouc
Odborný lékař neurologie (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
10 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
B
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař neurologie problémy s páteří, ramenem atd.

Vynikající neurolog
Opět ordinuje, 1 x v týdnu (vždy ve čtvrtek), ve stejné ordinaci, kde ordinoval i dříve. Dost mi pomohl. Po rehabilitacích se mám opět dostavit. Je možné se k němu objednat. Dovolila jsem se ho, zda to tady mohu zveřejnit a dovolil mi to. Pokud k němu někdo půjde, má si vzít relevantní lékařské doklady o svém zdravotním stavu.


P
Ověřeny pacient

Pokud ještě ordinuje,je velmi dobrý, ale pokud vím, již delší dobu neordinuje


Pan doktor Ševčík je prvotřídní odborník s vysoce lidským přístupem. Již několikrát mě zbavil bolesti a pohybových potíží spojených se zablokovanými zády. Způsob, kterým to dělá, je šetrný, účinný a téměř magický. MUDr. Ševčíka mohu proto doporučit komukoliv, kdo má podobné problémy. Ladislav Dorazil, Olomouc


S panem doktorem jsem velmi spokojená. Je vždy ochotný a jeho metody na narovnání páteře mě až fascinují, jak jsou účinné:) Moc děkuji, pane doktore..:)


vynikající odborník a lidský


Ověřeny pacient

Jaká škoda, že byl odejit do důchodu, marně už rok a půl hledám adekvátní náhradu...a najít nemůžu :-/


P

Vynikající specialista, moc mi pomohl. Styl jeho jednání s pacienty je velmi sympatický, škoda, že se to asi na fakultě nevyučuje. Přeji mu hodně zdraví a optimismu,aby mohl pomáhat ještě dalším.


P

Děkuji za odborné vyšetřené, za narovnání, za všecko co pro mne děláte. Přeji vám hodně
zdraví.


J

Chodím k němu již několik let, jsem maximálně spokojená a moc si přeji, aby ordinoval ještě dlouho. Nevím, ke komu bych přešla, dobrých neurologů je značný nedostatek.


V

Výborný,fantastický, odborník na slovo vzatý, je velmi znát, že je zanícený pro medicinu, Dovede účinně pomoci mnohdy i tam, kde mnozí jiní lékaři selhali. Pracovitý, lidský, velmi příjemný. Ochotně vysvětlí diagnozu. Mnozí z rodiny mu velmi vděčíme za jeho odborné vyšetření, kterým každému z nás doslova dokázal zkvalitnit život. Velký dík, PANE DOKTORE!
A hodně zdraví, ať ještě dlouho dokážete ordinovat.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti