Čs. armády 6a, Hlučín
Odborný lékař ušní, nosní, krční

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Kontrola

Pokud jdete akutně nebo na kontrolu s dítětem, které bylo předtím na pohotovosti a nejde se už objednat, tak se připravte na čekání klidně i do konce ordinační doby, protože bere lidi podle objednávek a na to, že malé dítě čeká klidně i 3 hodiny nehledí. Je mu to úplně jedno. Může být pečlivý či odborník, ale to není všechno!!!!!!!

Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Bolest ucha dcery.

Pan doktor dceři udělal výplach ucha, zjistil plíseň na bubínku. Předepsal mast a ať jí to 2x týdně někdo namaže vevnitř. Při kontrole u jiné lékařky jsem se dověděla, že ucho je "rozedrané" výplachem, mast se už dávno nedává a pan doktor jaksi zapomněl vzít stěry kvůli cílené léčbě. K tomuto lékaři opravdu nikdy ! Nedoporučuji !

Došla jsem do ambulance s akutní bolesti ucha o pul 12. Sestra mi řekla že jede podle objednávek a vezme mě na konci ordinacích hodin, ten den měli do pul 4. Nakonec jsem skončila na pohotovosti na Fifejdach. Nedoporučuji, v té ambulanci mě už nikdy neuvidí.

F

Názor přidán dne 09.07.12 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

byla jsem u něho s 19.měsičním synem na kontrole a už nikdy více, 15 min. se mu hrabal v uších, přišlo mi že se v tom strašně vyžíva.. malý strašně plakal nemohla jsem ho ani udržet..:( takže za mně k panu doktorovi s dítětem už nikdy více a sama bych tam taky nešla!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Výborný doktor!!! Doporučuji

Pokud máte možnost zvolit jiného lékaře, tak to udělejte. Kdo se neobjedná, může čekat 4 hodiny i více a kdo objednaný je, ten taky čeká. Vybavení ordinace se mi zdá zastaralé. A konkrétně pan lékař je pro starší pacienty. Sem bych s menším dítětem nikdy nešla. Za sebe můžu říct, že k němu, už nikdy víc.

profesionál

Nemůžu s vámi dámy souhlasit, pan dr. byl na našeho malého (4roky) velmi příjemný, vše mu pečlivě vysvětlil, co a jak s ním bude dělat a za odměnu rozdává megalentilky a obrázky:-) Malý z něho žádné trauma nemá a nebojí se ho, což je to nejdůležitější.

K panu doktorovi chodím já a také má dcerka.Pan doktor s ní komunikoval velmi mile a i přes nepříjemné vyšetření zachoval klid.Doporučuji!