Havlíčkova 69, Kroměříž
Kroměřížská nemocnice a.s (mapa)

Jeremenkova, Olomouc
Poliklinika Agel a.s. (mapa)

primář ortopedického oddělení Kroměřížské nem. a.s. od 1.1.2017 od 2000-2017 ortopedicko-traumatologické odd. nemocnice Přerov I. atestace z oboru o...

Umístění: Kroměřížská nemocnice a.s operace kolene

Dobrý den
Chtěla bych poděkovat panu přimáři Mohebu Rafimu (perfektní lékař se srdíčkem na dlani) a jeho skvělému operačnímu týmu. Jsem po operaci kolene, cítím se skvěle.
Chtěla bych poděkovat všem, kteří tam pracují, sestřičkám a pomocnému personálu. DĚKUJI L.Rokytová

Umístění: Poliklinika Agel a.s. artroskopie kyčle

Pan primář Rafi je odborník na svém místě. Velice příjemný s lidským přístupem. Do lepších rukou jsem se dostat nemohla. Díky!

Pán doktor má profesionální přístup a je velmi příjemný a usměvavý k pacientům,je odborník na pravém místě.

Dobrý den. Vynikají lékař-prodělal jsem osteotomie pravého kolene .:.chodím a cítím se velice dobře
Jeho přístup k lidem je velice pěkný a říkám ,, vynikající lékař. Moc a moc děkuji Nebl Leopold

Jeden z nejlepších v Přerově. Skvělý!
Po těžkém zranění kolene jsem prodělal dvě operace - obě u doktora Rafiho. 4 týdny po operaci plastiky vnitřního zkříženého vazu začínám pomalu chodit.
Děkuji moc pane doktore.

Bužek David

Vynikající ortoped a skvělý člověk,výměnu mého velmi poškozeného kolene po několika předchozích operacích vazů,(všech,včetne zadního křížoho)plastice předního,zničené čéšky pan doktor zvládl na jedničku s hvězdičkou,dnes osmý týden po operaci doma bez holí a bolestí...Moc děkuji pane doktore Rafi!!!

Výborný výsledek operace a rychlý návrat do práce.Maximální spokojenost.Díky tomuto zákroku -operace kolene-jsem schopen prakticky bez omezení pokračovat v mém zaměstnání a jezdit i nadále na montáže do zahraničí.

Názor přidán dne 16.12.12 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Umístění: Kroměřížská nemocnice a.s operace kolene

Dobrý den

Umístění: Poliklinika Agel a.s. artroskopie kyčle

Jeden z nejlepších v Přerově. Skvělý!
Děkuji moc pane doktore.

Bužek David

Názor přidán dne 16.12.12 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

37 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, pred par dny jsem byla na chirurgii na rentgenu, jelikož mě od minulého víkendu bolí noha. Lyzovala jsem, ale nespadla jsem nic. Je možné ze to mam z lyžáků nějak otlacene.
    Ale na rentgenu nic nenašli a jen mi řekli at si to mazu a leduju. To dělám už několik dni a furt to bolí, ze nemůžu na tu nohu vůbec doslapnout. Mam to furt hodně natekly a bolí to. Za týden mam svůj maturitní ples a potřebuji dostat nohu do lodiček. Mam zajít na ortopedii nebo si koupit sama ortezu aby mi to do týdne splasklo a hlavně aby to nebolelo a mohla v pohodě chodit.
    Dekuju

dobrý de, když se vaše obtíže do pár týdnů po intenzivní terapii (lokální mazání, bandážú) nezlepšeí pak navštivte ortopéda. s pozdravem R

Prim. MUDr. Moheb Rafi

• Jsem 10 měsíců v pořadí na operaci kyčelního kloubu v nemocnici Teplice. Dá se odhadnout jak dlouho budu ještě čekat, když jsem u vojenské zdravotní poj. Mám právo vědět termín aspoň přibližně / měsíc operace /.

dobrý den, je to otázka nastavení poj ve vztahu k nemocnici. s pozdravem Rafi

Prim. MUDr. Moheb Rafi

• klinická biochemie
  • úrazová chirurgie (traumatologie)