Moheb Rafi, ortoped Kroměříž

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
Jeremenkova, Olomouc
Poliklinika Agel a.s.

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

primář ortopedického oddělení Kroměřížské nem. a.s. od 1.1.2017 od 2000-2017 ortopedicko-traumatologické odd. nemocnice Přerov I. atestace z oboru o...

• klinická biochemie
  • úrazová chirurgie (traumatologie)

Umístění: Kroměřížská nemocnice a.s Jiný

Těžkou operaci (TEK kyčelního kloubu) provedl pan doktor Rafi naprosto skvěle a díky tomu můžu bez bolesti fungovat. Děkuji. Výborný přístup i nemocnice.

Umístění: Kroměřížská nemocnice a.s Jiný

Děkuji panu Primáři Rafimu za jeho odborný přístup. Provedl mi dézu hlezna s fantastický výsledkem. Chodím, lyžuji, jezdím na kole. Jiní ortopédové neměli odvahu mě operovat, pouze pan primář se rozhodl ihned, i když mě upozornil, že se jedná o vážnou operaci, kterou nedělá často. Velmi si ho vážím a doporučuji.

Umístění: Kroměřížská nemocnice a.s Jiný

Děkuji p. primáři Mudr. Rafimu za skvěle odvedenou práci při TEP kolene. Velmi si ho vážím za vysokou profesionalitu, lidský a vstřícný přístup k pacientům, trpělivé vysvětlení, úsměv a klid. Oceňuji obětavou práci a milé chování všech lékařů, sestřiček a dalších zaměstnanců ortopedického oddělení. Děkuji Helena Přibylová.

Umístění: Kroměřížská nemocnice a.s Jiný

Vynikající lékař, k tomu úžasný člověk a toto spojení se v dnešní době jen ztěží najde !!! Přeji panu primáři nejen hodně spokojených pacientů, ke kterým patřím i já, ale aby mu zůstalo při výkonu jeho povolání i hodně času pro jeho blízké a k odpočinku.

Prim. MUDr. Moheb Rafi

děkuji za Vaše slova, moc si toho cením.

Umístění: Kroměřížská nemocnice a.s operace kolene

Dobrý den
Chtěla bych poděkovat panu přimáři Mohebu Rafimu (perfektní lékař se srdíčkem na dlani) a jeho skvělému operačnímu týmu. Jsem po operaci kolene, cítím se skvěle.
Chtěla bych poděkovat všem, kteří tam pracují, sestřičkám a pomocnému personálu. DĚKUJI L.Rokytová

Umístění: Poliklinika Agel a.s. artroskopie kyčle

Pan primář Rafi je odborník na svém místě. Velice příjemný s lidským přístupem. Do lepších rukou jsem se dostat nemohla. Díky!

Pán doktor má profesionální přístup a je velmi příjemný a usměvavý k pacientům,je odborník na pravém místě.

Dobrý den. Vynikají lékař-prodělal jsem osteotomie pravého kolene .:.chodím a cítím se velice dobře
Jeho přístup k lidem je velice pěkný a říkám ,, vynikající lékař. Moc a moc děkuji Nebl Leopold

Jeden z nejlepších v Přerově. Skvělý!
Po těžkém zranění kolene jsem prodělal dvě operace - obě u doktora Rafiho. 4 týdny po operaci plastiky vnitřního zkříženého vazu začínám pomalu chodit.
Děkuji moc pane doktore.

Bužek David

Vynikající ortoped a skvělý člověk,výměnu mého velmi poškozeného kolene po několika předchozích operacích vazů,(všech,včetne zadního křížoho)plastice předního,zničené čéšky pan doktor zvládl na jedničku s hvězdičkou,dnes osmý týden po operaci doma bez holí a bolestí...Moc děkuji pane doktore Rafi!!!

49 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, chtěl bych se zeptat, utrhl jsem si před pár týdny přední kolenní vazy, je možné bez nich normálně fungovat, aniž by se časem vyvinula v koleni artróza, například kdybych nosil permanentně ortézu?

Děkuji.

dobrý den, poranění vazů zanechá trvalý následek jako je nestabilita, nošení permanentní ortézy není řešením. I při běžné chůzi potřebujete vaz. s pozdravem Rafi

• Mám plánovanou operaci kyčle, je mi 70 let
    není to v současné době přílišné riziko? Děkuji

Dobrý den,věk není rozhodující!

• klinická biochemie
  • úrazová chirurgie (traumatologie)