MUDr. Miroslava Ondráčková

Uložit

Praktický lékař, Internista Více

12 názor

Uložit


Adresa

Sam. ordinace PL pro dospělé
Svatohavelská 105, Rychnov nad Kněžnou

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Ověřený profil
Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Jiný

S paní doktorkou jsem moc spokojená. Neměla jsem díky bohu zatím žádné velké zdravotní potíže, ale moc si cením toho, že se dá o čemkoli poradit a nesnaží se vám hned předepsat tuny léků, ale spíš nejdříve najít cestu ve stravě/přírodní cestě a až potom přistoupit k lékům. To se mi moc líbí.

K
Ověřený profil
Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé

Je prostě nejlepší, jestli jsem v životě měla na něco štěstí, tak na svou obvodní lékařku.K.Šrámková

H
Ověřený profil

Je to skvělá lékařka, co si dokáže udělat čas na pacienty a bylo by potřeba víc takových jako je právě tato zmíněná osoba.


R
Ověřený profil

Dobrý den nebo dobrý večer.Vaše internetová stránka mne udivuje už z jednoho prostého důvodu jak vám někteří recenzenti děkují za onu či jinou pomoc.Proč říkáte o mé rodině že je to rodina bláznu lhářů když do vaší ordinace chodí už nějaký rok.Konkretně pan M.B senior z Hlásky.Ačkoli vím že tam nechodí s recese ale žádat Vás o pomoc jakož to svého obvodního ošetřujícího lékaře .A to o pomoc takovou že paní A.Bu spolu bydlící p.M.B
Paní A.Bu na Hlásce vyloženě šikanuje celí dům.Žádali jsme o pomoc i na linkách psýcho pomoci kde nám jasně bylo řečeno že paní A.Bu trpí tak zvanou nemocí Schyzofrénii.Trpí bludy mluví z mrtvými,v noci nespí (spí asi cca 3h).A pak začne znovu svýma výhružkama.Tvrdí že je Královna meče a šelem Její agrese se stupňuje kde to vždy vyvrcholí až záchvatu nepříčetnosti kdy sýpá a má chraplavý hlas.Výhrůžky doslova cituji" ty zmr.., Chcíp... počkej já tě v noci až budeš spát něčím praštím do hlavy a chcípneš a toho zmr.. Brejla tího taky".Jsem zetˇ O.H. pana M.B.Takhle nám vyhrožuje a vyhrožuje i mému synovy tím saním způsobem a nadává mu do bastardu,ču.... i jiné urážlivé a potupné názvy nadávek a to mu je teprve čtrnáct let.Dnes 8.3.13 byla i ve škole mého syna a začala si vymýšlet takové řeči ale to řeknu až mi dáte vzkaz po mém tchánovy kdy se můžu zastavit.Tak si myslím že pomoc z vaší strany by bylo hodno lékaře.K čemu jste potom přísahali Hippokratův slib nebudu hledat co v té přísaze psáno ale v našem státě se pomáhá jen tak na oko.Doufám že nechcete pomoci z důvodů že pan M.B je Rom ano je ale úplně jiný pracovitý v mezích svého zdravý, ale bezradný. Ale já Rom nejsem.Pokud si budete přát abych Vás navštívil abyste to slyšela i ode mne není žádný problém.Protože zbytek recenze se nehodí na stránky internetu ale na ustaní pohovor.Budu se těšit ale si s vámi o tom popovídat a najít nějaké rozumné řešení než se něco stane hlavně mým dětem.Děkuji že jste si to přečetla vjeřím ž se najde to správné řešení.S pozdravem O.H.zetˇpana M.B senior.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P

Velmi hodná a obětavá.Její lidský přístup mě vždy potěší.Též reaguji na nařčení"že nepoznala nemoc a tatínek málem zemřel",když už obvinujete,tak se pod to alespon podepište.
S úctou P.Vlasak


Moc hodna a ochotna doktorka. (Patrik RK)


velmi dobra a ochotna


Ověřený profil

Taky nemám co vytknout. Ochotná paní doktorka, vždy poradí a snaží se pomoci.


P

Je nejlepší


N

Je nejlepsi


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti