MUDr. Miroslava Ondráčková

Rychnov nad Kněžnou 1 adresa

Sam. ordinace PL pro dospělé
Svatohavelská 105, Rychnov nad Kněžnou

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Jiný

S paní doktorkou jsem moc spokojená. Neměla jsem díky bohu zatím žádné velké zdravotní potíže, ale moc si cením toho, že se dá o čemkoli poradit a nesnaží se vám hned předepsat tuny léků, ale spíš nejdříve najít cestu ve stravě/přírodní cestě a až potom přistoupit k lékům. To se mi moc líbí.

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé

Je prostě nejlepší, jestli jsem v životě měla na něco štěstí, tak na svou obvodní lékařku.K.Šrámková

Je to skvělá lékařka, co si dokáže udělat čas na pacienty a bylo by potřeba víc takových jako je právě tato zmíněná osoba.

Dobrý den nebo dobrý večer.Vaše internetová stránka mne udivuje už z jednoho prostého důvodu jak vám někteří recenzenti děkují za onu či jinou pomoc.Proč říkáte o mé rodině že je to rodina bláznu lhářů když do vaší ordinace chodí už nějaký rok.Konkretně pan M.B senior z Hlásky.Ačkoli vím že tam nechodí s recese ale žádat Vás o pomoc jakož to svého obvodního ošetřujícího lékaře .A to o pomoc takovou že paní A.Bu spolu bydlící p.M.B
Paní A.Bu na Hlásce vyloženě šikanuje celí dům.Žádali jsme o pomoc i na linkách psýcho pomoci kde nám jasně bylo řečeno že paní A.Bu trpí tak zvanou nemocí Schyzofrénii.Trpí bludy mluví z mrtvými,v noci nespí (spí asi cca 3h).A pak začne znovu svýma výhružkama.Tvrdí že je Královna meče a šelem Její agrese se stupňuje kde to vždy vyvrcholí až záchvatu nepříčetnosti kdy sýpá a má chraplavý hlas.Výhrůžky doslova cituji" ty zmr.., Chcíp... počkej já tě v noci až budeš spát něčím praštím do hlavy a chcípneš a toho zmr.. Brejla tího taky".Jsem zetˇ O.H. pana M.B.Takhle nám vyhrožuje a vyhrožuje i mému synovy tím saním způsobem a nadává mu do bastardu,ču.... i jiné urážlivé a potupné názvy nadávek a to mu je teprve čtrnáct let.Dnes 8.3.13 byla i ve škole mého syna a začala si vymýšlet takové řeči ale to řeknu až mi dáte vzkaz po mém tchánovy kdy se můžu zastavit.Tak si myslím že pomoc z vaší strany by bylo hodno lékaře.K čemu jste potom přísahali Hippokratův slib nebudu hledat co v té přísaze psáno ale v našem státě se pomáhá jen tak na oko.Doufám že nechcete pomoci z důvodů že pan M.B je Rom ano je ale úplně jiný pracovitý v mezích svého zdravý, ale bezradný. Ale já Rom nejsem.Pokud si budete přát abych Vás navštívil abyste to slyšela i ode mne není žádný problém.Protože zbytek recenze se nehodí na stránky internetu ale na ustaní pohovor.Budu se těšit ale si s vámi o tom popovídat a najít nějaké rozumné řešení než se něco stane hlavně mým dětem.Děkuji že jste si to přečetla vjeřím ž se najde to správné řešení.S pozdravem O.H.zetˇpana M.B senior.

Velmi hodná a obětavá.Její lidský přístup mě vždy potěší.Též reaguji na nařčení"že nepoznala nemoc a tatínek málem zemřel",když už obvinujete,tak se pod to alespon podepište.
S úctou P.Vlasak

Moc hodna a ochotna doktorka. (Patrik RK)

velmi dobra a ochotna

Taky nemám co vytknout. Ochotná paní doktorka, vždy poradí a snaží se pomoci.

Je nejlepší

Je nejlepsi