Miroslava Chaloupková, oční lékař Plzeň

MUDr. Miroslava Chaloupková

Uložit

Oční lékař Více

7 názorů

Uložit


Adresa

Alej Svobody 659/29, Plzeň
Oční ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Oční ambulance Jiný

Dnes jsem poprvé byla u paní doktorky a musím říci, že jsem úplně nadšená, milý přístup, ale hlavně pečlivý! Přešla jsem od pana doktorka, který vlastně celý můj problém s okem přešel, jako by neexistoval... paní doktorka Chaloupková naopak udělala veškerá měření, testy, poradila, budu se jejími pokyny řídit a věřím, že brzy bude vše v pořádku. Ještě jednou velice děkuji, vážím si péče i přístupu paní doktorky i sestřičky!

R
Ověřený profil

Velice milá a ochotná paní doktorka......prostě jednička,chválím a doporučuji.Totéž platí i o sestřičce.Obě mají velice milé vystupování.
Děkuji za péči
Fujanová R.

Ověřený profil

Zbyněk Fryč
Velmi příjemné vystupování paní doktorky i sestry, vynikající přístup. Vřele doporučuji.

V
Ověřený profil

Tato paní doktorka je nejlepší v Plzni.Moc bych jí chtěla tímto moc poděkovat za sebe a za celou naší rodinu.

H
Ověřený profil

Naprosto souhlasím s názory na paní doktorku - lepší oční lékařku snad v Plzni nenajdete. Vše ukáže, vysvětlí, je moc milá, prostě vynikající!!! Neměnila bych!!!

J
Ověřený profil

Velmi příjemná paní doktorka. Malá (15 měsíců) šilhala na jedno očko volala jsem nejdříve na lochotínskou k p. Topinkové ale tam mě objednali až Za 3 měsíce!! já chtěla mít jasno hned ptž kdyby se potvrdil problém malá by musela na operaci. Volala jsem k pí. Chaloupkové a vzali mě hned za 3 dny. Šla jsem přesně na čas,bez čekání. Malá vůbec nespolupracovala,ale paní doktorka to nevzdávala a zkoušela různé způsoby vyšetření. Všechno mi ukázala a vysvětlila na co se mám při sledování malé soustředit. Vynikající přístup jak lékařky tak sestřičky.. Vybavení ordinace,čekárny a přilehlých prostor nic moc(je to starý komplex) ale péče výborná. mohu jen doporučit

V
Ověřený profil

Tato paní doktorka nemá konkurenci! Je pečlivá, citlivá a pacientovi jeho problémy skutečně věří. Mně před 11 léty zachránila život, díky ní jsem dostal doporučení do Motola k primáři Odehnalovi a moje 12-ti leté bolesti, které už se nedali fyzicky ani psychicky tak dlouhodobě zvládat, byli pryč!!! Nezná m lepší paní doktorku v Plzni!!!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti