Fakultní nemocnice Na Bulovce
Budínová 2, Praha

Zobrazit ostatní profily anesteziologů v okolí

MUDr Miroslav Zlámal je velice schopný lékař-anesteziolog,který dovede erudovaně vysvětlit vše co je potřebné vědět k anestezii před operací i během operace a po ní.Jeho způsob vyjadřování je velmi uspokojující , uklidňující a vševysvětlující.Dovede nabídnout různé alternativy ,vysvětlí jak bude postupovat a jak se klient má při tom chovat..Bude-li pro mne nutná operace někdy v budoucnosti,byl bych rád,kdybych mohl využít jeho schopností a jeho osobní účasti.Vřele doporučuji tohoto lékaře jako odborníka,ale i jako člověka s příjemným vystupováním a z doslechu i jako výborného školitele.

Pan doktor mě zaujal svým pohodovým a příjemným přístupem pří vysvětlování postupu před operací. Při operaci se snažil odlehčit situaci svým humorem a děkuji za to, že jsem se po operaci cítila velmi dobře.Půjdu už na druhý zákrok a přeji si ho znovu. Více takových lékařů. Za vše děkuji. Helena Březinová.

:-)