Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Budínová 2, Praha
Fakultní nemocnice Na Bulovce

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily anesteziologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

3 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient

MUDr Miroslav Zlámal je velice schopný lékař-anesteziolog,který dovede erudovaně vysvětlit vše co je potřebné vědět k anestezii před operací i během operace a po ní.Jeho způsob vyjadřování je velmi uspokojující , uklidňující a vševysvětlující.Dovede nabídnout různé alternativy ,vysvětlí jak bude postupovat a jak se klient má při tom chovat..Bude-li pro mne nutná operace někdy v budoucnosti,byl bych rád,kdybych mohl využít jeho schopností a jeho osobní účasti.Vřele doporučuji tohoto lékaře jako odborníka,ale i jako člověka s příjemným vystupováním a z doslechu i jako výborného školitele.


H
Ověřeny pacient

Pan doktor mě zaujal svým pohodovým a příjemným přístupem pří vysvětlování postupu před operací. Při operaci se snažil odlehčit situaci svým humorem a děkuji za to, že jsem se po operaci cítila velmi dobře.Půjdu už na druhý zákrok a přeji si ho znovu. Více takových lékařů. Za vše děkuji. Helena Březinová.


:-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti