K Mudr.Tomsovi jsme se dostali na základě doporučení naší dětské prakticke lékařky.
Jeho přístup je velice profesionalni,ale zároveň lidský.
Jako jedinému lékaři se podařilo přesvědčit nasi dceru ochutnat nové věci,vždy přijde s novým nápadem a nás to posouvá o kousek dál v našem "boji" se stravováním.
Dite dokáže zaujmout,přesvědčit.
Rodicum vše vysvětlí a doporučí zajímavé odkazy.
Je to odborník na svém místě,a proto pana doktora mohu jen doporučit !!!!!

Skvělý, empatický a odborník na svém místě. Vážím si ho pro jeho přístup k menším či větším pacientům a rodičům.

Pan doktor je opravdu inteligentní a chytrý,vždy poradí a k dětem má velmi hezký přístup.Škoda,že jako on nejsou všichni páni doktoři!

je to velice dobrý a ochotný lekař,jsme s nim spokojení.

Mám s panem doktorem jen ty nejleší zkušenosti . Mnohokrát mi poradil a dcerce zachránil zdraví . Líbí se mi i přístup jak k rodičům tak k malým nebo mladým pacientům .

Moc dobrej a ochotnej doktor, nikdy mne neodmítl, mohla jsem zavolat v kteroukoliv denní i noční hodinu. Dokonce i teď, když už k němu nepatřím a potřebuji, se o mne postará. Díky....

Pan doktor má hezký přístup jak k dětem tak k rodičům.Všechno vysvětlí a ve svém oboru má přehled!

Opravdu velmi dobrý lékař.Mám jen dobré zkušenosti