Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Odděleních: Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. Interní, Nervové, Dětské, Ženské, Chirurgické, ARO, Oční, Ušní-nosní-krční, Urologické, Ortopedické a Ošetřovatelská péče. Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.

U Nemocnice 380/III

377 38 , Jindřichův Hradec , jihočeský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Odděleních: Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.
Interní, Nervové, Dětské, Ženské, Chirurgické, ARO, Oční, Ušní-nosní-krční, Urologické, Ortopedické a Ošetřovatelská péče.

Typ zařízení

 • nemocnice

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  S
  Lékař: MUDr. Martina Šteflová Jiný

  S touto paní doktorkou jsem se poprvé setkala na Pohotovosti v Jindřichově Hradci.Měla jsem strach a byla ve stresu.Paní doktorka má velmi lidský pristup k pacientům, vyzařuje z ni pozitivni energie U ní určitě nezažijete ten pocit, že obtěžujete ani se nad vámi nebude povyšovat.Jeji odborné znalosti jsou na vysoké úrovni.

  R
  Lékař: MUDr. Jiří Štetka Jiný

  Rodila jsem za asistence pana doktora v Jindrichove Hradci.Jako prvorodicka jsem se s nim citila bezpecne,umel me podporit,abych ze sebe vydala to nejlepsi v dane chvili,za coz mu velice dekuji! Udelal kvalitne nastrih i siti,coz vsichni doktori pri hojeni jen koukali a kroutili hlavou hlavama, ze jaka krasna prace. Byl u porodu klidny, konzultoval to se mnou. Rozhodne mohu rict, ze chovani pana doktora je prijemne na urovni, ja jsem se s nim citila fakt dobre.

  Ověřeny pacient
  Lékař: Andrea Písecká Preventivní prohlídka a kontroly v těhotenství

  Sympatická, vstřícná a ochotná paní doktorka, kterou, troufám si říct práce baví, takových usměvavých lidí do ordinací by mělo být víc.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu