Zobrazit lékaře

Odděleních: Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. Interní, Nervové, Dětské, Ženské, Chirurgické, ARO, Oční, Ušní-nosní-krční, Urologické, Ortopedické a Ošetřovatelská péče. Více

Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.

U Nemocnice 380/III

377 38 , Jindřichův Hradec , jihočeský

Odděleních: Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.

Typ zařízení

• nemocnice

• Eliška Rychtáriková

Urolog, MUDr.

• M

bez komentáře

• M

Je prostě super a všem pomůže

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Pavel Hesoun

Urolog, MUDr.

• Odbornou způsobilost pana doktora jako laik hodnotit nemohu, ale za sebe musím říct, že jsem byla vždy spokojená, a to jak s přístupem lékaře a sestry k mé osobě, tak se samotnou léčbou. Jedinou slabinu shledávám (jako spousta jiných) v dlouhé čekací době, a to i když se objednáte na konkrétní hodinu, a také v tom, že hovor z ordinace je ve (ztichlé) čekárně krásně slyšet, takže se spousta lidí chca nechca může dozvědět, jaké má pacient(ka), který/á je právě na řadě, potíže a problémy, což je v případě probírání velmi intimních témat (poslední menstruace, stolice apod.) dost problematické.

• Málo kdy jsem se setkala s lékařem, který pacienta tak svědomitě vyšetřuje, je vždy ochotný odpověd na otázky a poradit. Navštěvoval jsem ho se synem, potom sama a nyní je jeho pacientem i můj manžela všichni jsme byli velmi spokojeni s jeho přístupem a léčením. Jediným problém vidím v dlouhém čekání v čekárně.

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře

• Jaroslav Balcar

Chirurg,

• V

Velmi dobrý chirurg a hlavně velmi dobrý člověk a chlap, na ženský je bystrý zrovna jako na bažanty

• Výborný chirurg,lepšího neznám.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Richard Stoupenec

Internista, Kardiolog, MUDr.

• P

souhlasím s výše napsaným hodnocením, ošetřuje mne od Dačic přes Jihlavu až po J. Hradec a mohu potvrdit naprostou spokojenost

• V

Tohoto lékaře znám z nemocnice v Dačicích jako Primáře MUDr.Richarda Stoupence a mám s ním ty nejlepší zkušenosti,vlídnost,vstříctnost a skromnost mu není cizí,jeho odbornost a profesionalita je velice vysoká a pro mne jde o jednoho z nejlepších kardiologů v tomto státě,spokojen pacient ,který takového doktora má.

• Miroslav Toms

Pediatr, MUDr.

• R

Skvělý, empatický a odborník na svém místě. Vážím si ho pro jeho přístup k menším či větším pacientům a rodičům.

• Pan doktor je opravdu inteligentní a chytrý,vždy poradí a k dětem má velmi hezký přístup.Škoda,že jako on nejsou všichni páni doktoři!

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Eva Šteflová

Gynekolog, MUDr.

• P

Paní doktorka je kapacita na svém místě, svému oboru velice dobře rozumí. Při vyšetření je šetrná, na vše předem upozorní. Jen občas dokáže vypustit ne příjemnou větu, která dané situaci moc nepřilepší. Myslím, že za těch x let praxe a zkušeností by mohla být v některých případech k pacientkám vlídnější.

• W

Paní dr. je určitě člověkem na svém místě. Chápu, že občasný osobitý přístup může někoho odradit, avšak paní dr. je velice pečlivá a to nade vše, dočkala jsem se kvalitního přístupu k mému problému, k těhotným přistupuje velice opatrně, snaží se předcházet problémům. Byla jsem se vším spokojená, protože ani od svého dr. jsem se takového pochopení a vyslechnutí nedočkala.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Alena Derbak

Gynekolog, MUDr.

• W

Moc hodná, příjemná, obětavá, laskavá paní dr., která rozumí tomu co dělá.
      Je to "machr" na svém místě a myslím, že porodnice v J. Hradci může být pyšná.
      Kéž by takových bylo více.
      Již několikrát mě ošetřovala a ráda bych měla u porodu právě jí.

• P

Příjemná paní doktorka, šetrná, opatrná. Na cokoliv se zeptáte mile odpoví.

• Bohumil Markalous

Otorinolaryngolog,

• Chtel bych velmi podekovat panu primari Markalousovi za operaci a prikladnou peci jeho kolektivu diky za vraceni do zivota Rober
      t Křiž Jihlava

• V

Velmi rád bych vyjádřil poděkování a jistě nejen za sebe p. Prim. Markalousovi. Jsem z Prahy a cca před dvěmi měsíci mi můj ošetřující lékař oznámil nutnost operace štítné žlázy. Na výběr operatéra jsem měl celou řadu možností v renomovaných nemocnicích v Praze, kde před rokem podobnou operaci absolvovala moje snacha s tím rozdílem, že jí byla odstraněna pouze 1/2 žlázy, ale u mne se jednalo o kompletní odstranění. Snacha byla 4 dny na JIP a další 5 dní hospitalizhována. Na doporučení jsem se dostal do nemocnice v Jidřichově Hradci, kde po velmi složitém zákroku mě ve velmi dobrém stavu po 3 dnech po operaci propouštěli do domácího léčení. Díky nesmírné odbornosti, zručnosti a daru, který Prim. Markalus má, vše dopadlo perfektně. Jeho velmi citlivý lidský přístup ke všem pacientům, kdy najde čas k podrobnému vysvětlení celého zákroku pacienta uklidní. Toto se týká i celého pracovního kolektivu oddělení pod ORL pod vedením prim. Markaluse. Ještě jednou všem za vše můj srdečný dík.
      Vladimír Tišer

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Petr Pavliš

Chirurg, MUDr.

• V

Pana doktora jsem navštívil několikrát,ať už s pihami nebo bolestmi břicha,vždy jsem byl s jeho přístupem a péči maximálně spokojen.

• I

Před 2 roky jsem navštívil pana doktora kvůli nesnesitelným bolestem kyčelního kloubu .Všechna dosavadní vyšetření jsem měl v normě.Vzhledem k charakteru obtíží mi pan doktor doporučil vyšetření pomocí nukleární magnetické rezonance, která potvrdila avaskularní nekrozu hlavice,krčku a části horní
      třetiny stehenní kosti .Celou záležitost jsem okamžitě konzultoval se svými kamarády velmi zkušenými ortopedy,kteří mi jeden jako druhý doporučili okamžitou operaci.Pan doktor však zvolil úplně jiný způsob léčby, léčbu 100% kyslíkem ,po 10 hodinách aplikace této léčby mi bolesti úplně zmizely,při kontrolním vyšetření rezonancí po 3 měsících léčby mi z avaskulární nekrozy v délce cca 17 cm zbyl lem pouze cca 1 mm silný v obl. hlavice .1 Rok jsem na doporučení pana doktora dolní končetinu odlehčoval pomocí 2 francouzských holí a každý den jsem chodil plavat .Dnes jsem úplně zdravý, mohu dělat prakticky všechny sporty bez omezení.Každý se mě dotazuje jakou endoprotezu mám.Já odpovídám takovou jakou svět ještě neviděl tzn.žádnou. Pane doktore ještě jednou Vám za Vaši péči mockrát děkuji.Nebýt Vás tak bych zbytečně absolvoval náročnou a možno říci i dosti rizikovou operaci . P.M.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Jana Sedláčková

Pediatr,

• E
      Umístění: jiné místo

Paní doktorka nově ordinuje v Deštné a Kardašově Řečici, je to úžasná trpělivá osoba, moje dcerky ji milují. I když k ní musíme dojíždět, zvolily jsme si právě ji. Má přehledné webové stránky, které aktualizuje, takže vždy máme k dispozici čerstvé informace.