Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

Odděleních: Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. Interní, Nervové, Dětské, Ženské, Chirurgické, ARO, Oční, Ušní-nosní-krční, Urologické, Ortopedické a Ošetřovatelská péče. Více

O nás

Ordinace

Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.

U Nemocnice 380/III

377 38 , Jindřichův Hradec , jihočeský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Odděleních: Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.
Interní, Nervové, Dětské, Ženské, Chirurgické, ARO, Oční, Ušní-nosní-krční, Urologické, Ortopedické a Ošetřovatelská péče.

Typ zařízení

 • nemocnice

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  M
  Lékař: Vladimíra Marešová Jiný

  Přešla jsem k paní doktorce od pana doktora Pechy a jsem nadšená, jak podrobné vysvětlení tak pečlivost paní doktorky je opravdu skvělá. Citlivá, empatická takových doktorů jako je právě paní doktorka by mělo být více.I když má opravdu hodně pacientek, tak vždy se najde nejbližší termín další návštěvy.


  G
  Lékař: MUDr. Miroslav Toms Jiný

  K Mudr.Tomsovi jsme se dostali na základě doporučení naší dětské prakticke lékařky.
  Jeho přístup je velice profesionalni,ale zároveň lidský.
  Jako jedinému lékaři se podařilo přesvědčit nasi dceru ochutnat nové věci,vždy přijde s novým nápadem a nás to posouvá o kousek dál v našem "boji" se stravováním.
  Dite dokáže zaujmout,přesvědčit.
  Rodicum vše vysvětlí a doporučí zajímavé odkazy.
  Je to odborník na svém místě,a proto pana doktora mohu jen doporučit !!!!!


  S
  Lékař: MUDr. Martina Šteflová Jiný

  S touto paní doktorkou jsem se poprvé setkala na Pohotovosti v Jindřichově Hradci.Měla jsem strach a byla ve stresu.Paní doktorka má velmi lidský pristup k pacientům, vyzařuje z ni pozitivni energie U ní určitě nezažijete ten pocit, že obtěžujete ani se nad vámi nebude povyšovat.Jeji odborné znalosti jsou na vysoké úrovni.


  R
  Lékař: MUDr. Jiří Štetka Jiný

  Rodila jsem za asistence pana doktora v Jindrichove Hradci.Jako prvorodicka jsem se s nim citila bezpecne,umel me podporit,abych ze sebe vydala to nejlepsi v dane chvili,za coz mu velice dekuji! Udelal kvalitne nastrih i siti,coz vsichni doktori pri hojeni jen koukali a kroutili hlavou hlavama, ze jaka krasna prace. Byl u porodu klidny, konzultoval to se mnou. Rozhodne mohu rict, ze chovani pana doktora je prijemne na urovni, ja jsem se s nim citila fakt dobre.


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jaroslav Doucek Rizikové těhotenství

  Na tohoto dr. Doucka myslím s přestávkami 34 let. Byla jsem prvorodička, hodně hubená útlá, takové nic. Na doporučení mého gynekologa jsem se dostavila do nemocnice v Jihlavě. Tento dr Doucek měl službu a zaváděl mi gumový pesar, jako prevenci. Učinil to s takovou sadistickou bezohlednou razancí a brutalitou, že ač jsem přišla do nemocnice v pohodě bez jakýchkoliv subjektivních obtíží, ihned po tomto brutálním a extrémně bolestivém zákroku, při kterém mě musely sestry zalehnout, abych sebou nezmítala, se ze mě stal v podstatě až do porodu ležák na kapačkách a týden trvajícími pravidelnými stahy, natrženou vagínou. Měla jsem pocit, jako by mě zaživa někdo narazil na kůl. To, že se mnou mluvil spatra, povýšeně a pohrdavě, byla v celé té obludnosti bezvýznamná banalita. Tento člověk ve mně spustil fobii z gynekologického vyšetření a já s tím bojuji zmíněných 34 let. Osobně pána hodnotím jako nejhoršího lékaře, se kterým jsem kdy přišla do styku a z toho žalostného setkání si pamatuji každou vteřinu. Pocitově bych vztah pojmenovala jako nenávist. Tenkrát byla jiná doba. Dnes bych na něj podala žalobu. Bohužel musím dát alespoň jednu nezaslouženou hvězdičku. Miluše Dvořáková, ročník 1964

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  V
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jaroslav Doucek gynekologický ultrazvuk

  Nikdy jsem neměla žádné velký problém, takže nevím jak by se pan doktor choval, ale sak se již psalo, pan doktor mi nepřijde velice empatický.
  Na můj problém se ztrátou menstruace mi odpověděl, že to ke mě asi patří.
  Naopak sestřička v ordinaci je velice milá a ochotná.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  B
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jaroslav Doucek

  Pan doktor mi nepřijde takový jak se tu píše. Byla jsem u něho Cca 5 x za tři měsíce a pokaždé jsem byla spokojena. Vždycky mi pomohl ..... byl ochoten a ze si nechává platit 50 korun jsem si ani nevšimla. Sklicko mi dělal dvakrát a vždycky se zeptat a upozornil ze stojí dvacet koru. Raději dam 20 korun a mám jistotu ze je vše v poradku.


  Ověřeny pacient
  Lékař: Andrea Písecká Preventivní prohlídka a kontroly v těhotenství

  Sympatická, vstřícná a ochotná paní doktorka, kterou, troufám si říct práce baví, takových usměvavých lidí do ordinací by mělo být víc.


  E
  Ověřeny pacient
  Lékař: Jana Sedláčková

  Paní doktorka nově ordinuje v Deštné a Kardašově Řečici, je to úžasná trpělivá osoba, moje dcerky ji milují. I když k ní musíme dojíždět, zvolily jsme si právě ji. Má přehledné webové stránky, které aktualizuje, takže vždy máme k dispozici čerstvé informace.


  V
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Petr Pavliš

  Pana doktora jsem navštívil několikrát,ať už s pihami nebo bolestmi břicha,vždy jsem byl s jeho přístupem a péči maximálně spokojen.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu