Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Odděleních: Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. Interní, Nervové, Dětské, Ženské, Chirurgické, ARO, Oční, Ušní-nosní-krční, Urologické, Ortopedické a Ošetřovatelská péče.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (7)

Obecné skóre

  A
  Ověřený profil
  Bohumil Markalous Jiný

  Velmi si vážíme péče a odbornosti pana primáře Markalouse. Byli jsme k němu posláni naší doktorkou po vyšetřeních na ORL v ČB, kde nám nikdo nic nevysvětlil a doktorka byla velmi nepříjemná….
  Byli jsme velmi mile překvapeni přístupem a odborností pana primáře i brzkou dobou, kterou se nám věnoval (cca hodinu po zavolání).Vše nám vysvětlil. Dále nám pak i domluvil termín u specialisty na jiném odborném pracovišti.
  Jen je škoda, že v nemocnici nemají lepší vybavení. Určitě by si to ORL v Jind. Hradci zasloužilo!
  Také kladně hodnotíme empatii, s kterou nám byly informace podávány.

  K
  Bohumil Markalous Jiný

  Pan primář MUDr Markalous je skvělý odborník a neskutečný operatér. Na oddělení panuje skvělá atmosféra. :-),:-),:-)

  M
  Ověřený profil
  MUDr. Zdeněk Pána Jiný

  Po úrazu, kdy jsem si ucvakla špičku ukazovacku jsem měla štěstí na urgentu na pana doktora. Odvedl naprosto vynikající práci při plastice prstu. Skvělý přístup i sester, moc děkuji


  A
  MUDr. Alena Derbak Jiný

  Paní doktorka je moc milá, hodná a empatická. Potkaly jsme se v nelehké situaci, kdy mě přijímala k nástupu do nemocnice v poměrně těžkém stavu. Její rychlé jednání a odbornost pomohla k tomu, že jsem já i můj narozený syn v pořádku. Mnohokrát děkuji.


  S
  MUDr. Martina Šteflová Jiný

  S touto paní doktorkou jsem se poprvé setkala na Pohotovosti v Jindřichově Hradci.Měla jsem strach a byla ve stresu.Paní doktorka má velmi lidský pristup k pacientům, vyzařuje z ni pozitivni energie U ní určitě nezažijete ten pocit, že obtěžujete ani se nad vámi nebude povyšovat.Jeji odborné znalosti jsou na vysoké úrovni.


  R
  MUDr. Jiří Štetka Jiný

  Rodila jsem za asistence pana doktora v Jindrichove Hradci.Jako prvorodicka jsem se s nim citila bezpecne,umel me podporit,abych ze sebe vydala to nejlepsi v dane chvili,za coz mu velice dekuji! Udelal kvalitne nastrih i siti,coz vsichni doktori pri hojeni jen koukali a kroutili hlavou hlavama, ze jaka krasna prace. Byl u porodu klidny, konzultoval to se mnou. Rozhodne mohu rict, ze chovani pana doktora je prijemne na urovni, ja jsem se s nim citila fakt dobre.


  Ověřený profil
  Andrea Písecká Preventivní prohlídka a kontroly v těhotenství

  Sympatická, vstřícná a ochotná paní doktorka, kterou, troufám si říct práce baví, takových usměvavých lidí do ordinací by mělo být víc.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

U Nemocnice 380/III, Jindřichův Hradec 377 38 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR