Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Odděleních: Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. Interní, Nervové, Dětské, Ženské, Chirurgické, ARO, Oční, Ušní-nosní-krční, Urologické, Ortopedické a Ošetřovatelská péče.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (5)

Obecné skóre

  M
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Zdeněk Pána Jiný

  Po úrazu, kdy jsem si ucvakla špičku ukazovacku jsem měla štěstí na urgentu na pana doktora. Odvedl naprosto vynikající práci při plastice prstu. Skvělý přístup i sester, moc děkuji

  A
  Lékař: MUDr. Alena Derbak Jiný

  Paní doktorka je moc milá, hodná a empatická. Potkaly jsme se v nelehké situaci, kdy mě přijímala k nástupu do nemocnice v poměrně těžkém stavu. Její rychlé jednání a odbornost pomohla k tomu, že jsem já i můj narozený syn v pořádku. Mnohokrát děkuji.

  S
  Lékař: MUDr. Martina Šteflová Jiný

  S touto paní doktorkou jsem se poprvé setkala na Pohotovosti v Jindřichově Hradci.Měla jsem strach a byla ve stresu.Paní doktorka má velmi lidský pristup k pacientům, vyzařuje z ni pozitivni energie U ní určitě nezažijete ten pocit, že obtěžujete ani se nad vámi nebude povyšovat.Jeji odborné znalosti jsou na vysoké úrovni.

  R
  Lékař: MUDr. Jiří Štetka Jiný

  Rodila jsem za asistence pana doktora v Jindrichove Hradci.Jako prvorodicka jsem se s nim citila bezpecne,umel me podporit,abych ze sebe vydala to nejlepsi v dane chvili,za coz mu velice dekuji! Udelal kvalitne nastrih i siti,coz vsichni doktori pri hojeni jen koukali a kroutili hlavou hlavama, ze jaka krasna prace. Byl u porodu klidny, konzultoval to se mnou. Rozhodne mohu rict, ze chovani pana doktora je prijemne na urovni, ja jsem se s nim citila fakt dobre.

  Ověřený profil
  Lékař: Andrea Písecká Preventivní prohlídka a kontroly v těhotenství

  Sympatická, vstřícná a ochotná paní doktorka, kterou, troufám si říct práce baví, takových usměvavých lidí do ordinací by mělo být víc.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

U Nemocnice 380/III, Jindřichův Hradec 377 38 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR