Praktický lékař pro dospělé
Stanislavova 32, Znojmo

Po více jak 10 letech zkušeností s panem doktorem jsem změnil ošetřujícího lékaře. Mám podobné zkušenosti jako někteří lidé, malá ochota poslat ke specialistovi a pokud pošle na specializované vyšetření tak k předem určenému kolegovi. Z mého pohledu jsem byl dlouhodobě nespokojen proto jsem lékaře změnil.
Doporučuji i všem ostatním .... kdo jsou nespokojeni.

Vštřícný a profesionální přístup

Ochotný ,vždy ví oč jde

nejlepší praktický lékař s perfektním přístupem k pacientovi.

Choval se ke mě jako k největšímu hypochondrovi a nyní jsem již kvůli jeho zanedbané péči půl roku na nemocenské.Ty pochvalné komentáře sem nejspíš vkládají lidé,které trápí tak maximálně rýma...

Velmi dobrý praktický lékař s perfektním přístupem k pacientovi.

Velmi svědomitý a trpělivý,vždy vtřícný a ochotný vysvětlit cokoliv a patřičně i pomoci.Názory a pocity pacientů bere velmi vážně.Děkuji za sebe i svou rodinu,máme k němu velkou důvěru.

Je to člověk na svém místě, samozřejmě, že není člověk ten aby se zavděčil lidem všem a tak je to i u lékaře. Nezažil jsem že by přednostně bral své známe , ale pokud to udělal tak kdo z nás by to neudělal jako on. Jinak doporučuji se objednat čekací doba je minimální když se objednáme. Sestřička je příjemná a ochotná.

Pán Dr.Štimpl je fajn a příjemý lékař,
nedívejme se na vzhled a nálady ale na kvality a odbornost schopnost. Jako pacient jsem velmi spokojen... Myslím že spusta lidí chce vše mít za balený v ůsměvu ale kdo znás má dnes a děnně usměv na tváři???
buťme i klékařům schovívavý. I lékaři jsou lidé z masa a kostí a i oni mají právo mít nějaké pocity a mouchy máme je i my pacienti.

Sestřička je milá a přijemná vše je super :)

Pan doktor je v cajku.
Jsem velice spokojen páč se mi nesnaží nacpat milión prášků ale mi aji vysvetlí co mám dělat abych zachoval svou existenci pro další beznadějné generace.Akorát u mamky to nevychytal,ale rak je špatnej.Jinak díky pane Mulder.:-)