Psychiatrická ambulance

Psychiatrická ambulance
Březinova 62A, Jihlava

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrická ambulance

Pořád rozdává léky a to jsem jen řekla, že mám občas úzkosti a že matka má celý život deprese a je permanentně na antidepresivech, říkal, že genetické předpoklady představují vážnou hrozbu a možná bych už měla pomalu přemýšlet o hospitalizaci. Vážně. Podle jeho vlastních slov, každý člověk na této planetě akutně potřebuje minimálně psychologa ale situace kdy jsou všichni pod koňskými dávkami antidepresiv je asi úplně ideální stav (to dodávám já). Diagnostikoval mi mimojiné emocionální inkontineci, kterou netrpím rozhodně, o zbytku si myslím, že spíše netrpím, taky diagnostika probíhala asi deset minut. Pokud chcete jen léky nebo potvrzení o čemkoliv tak běžte. Rozhodně je vstřícný.

K tomuto lékaři chodím již čtyři roky a jsem s jeho péčí spokojen. Byl bych rád uplně v pořádku, avšak to spíše nejde. Léky potřebuji a doktor se sám snaží, abych jich bral co nejméně. Když mě některé nevyhovovali (každý organismus je jiný), měl ochotu zkusit jiné. Když se mi nepovedlo dodržet léčbu, nebo přišli komplikace, mohl jsem to s důvěrou sdělit. Pokud však někdo nemá k lékaři důvěru, je to těžké, psychiatrů je málo. Dále jsem však svědectvím dobré péče: nejsou třeba hospitalizace, dloudodobě pracuji, mám dobré vztahy s okolím.

Umístění: Psychiatrická ambulance Trpim dusevni poruchou

Kdyz clovek trpi dusene a nevi co se mu stalo co je spatne je to utrpeni pro nej i jeho rodinu a blyzke. Myslim ze pro celou spolecnost. Pro dusevne chore nema nikdo pochopeni a trpelivost. Pravda je,ze Pan doktor leci hlasem a reci,nebo dopisem. Kdyz trpim bludy staci mi videt jeho fotografii jeho tvar a ulevi se mi. Vzhlizim ke svemu lekari jako slunecnice ke slunci. Lide trpi tmou a neda se vse rici,od toho je na svete umeni,kdyby nebylo svetla,ktere mi poskytl muj doktor narazel bych do ostatnich a ublizoval bych jim i sobe. Nelibi se mi, ze spinite dobreho a schopneho Lekare. Pokuste se najit jineho,mozna ze vam postaci terapeut,mozna ze vam nejde pomoci,jinak nezli leky a mozna ze lekare nepotrebuje te vubec,ale ja ho potrebuji. L. Libal

velmi vážně jsem onemocněla..z plného zdraví až na dno..díky lékařské a především lidské pomoci mudr skačáni jsem opět zpátky v životě a dokonce po těžkých depresích opět ráda na světě.také já jsem byla na určitý čas nucená brát spousty léků,kterým jsem se dřívě těžce bránila..veškeré přírodní metody nezabraly.dnes už vím,že to jinak opravdu nejde.Ráda bych to předala všem,co zbytečně trpí..nikdy jsem se necítila tak dobře,jako nyní,samozřejmě je potřeba udělat také hodně práce na sobě.docela mě mrzí,když laici hodnotí práci lékaře,který se snaží udělat maximum.to,že mudr.skačáni má málo času na pacienty je bohužel pravda..ale proč asi?protože je ve svém oboru opracvdu dobrý .pokud potřebujete své problémy více rozebírat,musíta současně navštěvovat psychologa.V závěru..mudr.skačáni je opravdu velmi dobrý lékař a jeho kauzy/viz pan kratochvíl/mě opravdu nezajímají,nevidím do nich a nedovolím si proto nikoho soudit.taky vím,že lidská závist je nekonečná.přeji všem hezké dny.

Nejsem jeho pacient, ale charakter pana doktora dostatečně ilustruje kauza jihlavského podnikatele Kratochvíla, u kterého diagnostikoval vážnou duševní chorobu právě v době trestního stíhání za rozsáhlou hospodářskou trestnou činnost. Na základě posudku "doktora" Skačániho udělil prezident Klaus, svému známému a spolustraníkovi z ODS Kratochvílovi milost, a to ještě před vynesením rozsudku. Kratochvíl stihl zavčas převést majetek na manželku, vesele řídí auto i svůj byznys, hraje tenis a tlemí se lidem v Jihlavě do ksichtu. Pana doktora co funguje na objednávku i podvodníka Kratochvíla prověřit někým nezávislým a oba zavřít.

Moc mi pomohl.

Tohoto pana doktora mohu doporučit.

Když jsem potřebovala pomoc odborníků, sama jsem si je testovala a zlikvidovala jsem jednoho po druhém. Nikdo se nedokázal vcítit do mých pocitů a nikdo nechápal moje problémy. Nakonec jsem skončila u Dr. Skačániho. U něho jsem neměla potřebu ho nějak testovat, jelikož bez toho aniž bych mu cokoliv o sobě sdělila dokázal vycítit, kdo jsem a co jsem. Nikdy mě někam netlačil, nepodstrkoval mi žádné pocity ani žádná mylná tvrzení a falešné dedukce. On jediný mě nikdy neodsoudil za to jaká jsem byla a jaká jsem. Navíc jsem zjistila, že mám Aspergerův syndrom. Celých těch 15let, co za ním chodím se mě snažil přiblížit světu lidí, kterému jen stěží rozumím. Hodně mi pomohl začlenit se do společnosti, ačkoliv i dnes mám problémy komunikovat v ní komunikovat a některá nepsaná pravidla nechápu, jen se je snažím akceptovat. To že jsem zjistila, že mám Aspergerův syndrom i jemu pomohlo udělat si celistvý obraz o mně. Moc mu děkuji za vše, co pro mě udělal a dělá dál. Pomoc při začleňování a přizpůsobování se společnosti budu potřebovat vždy.

Když nejlepší, tak nejlepší a to bez ironie.

Vynikající lékař,dobrý člověk,vstřícný,obětavý.