Praktický zubní lékař
Huštěnovská 1857, Staré Město

Dívám se na internetové stránky a všem vám závidím.Taky jsem byla pacientka pana doktora Nováčka.Vždy při mém příchodu do ordinace,mně přivítalo velmi příjemné prostředí se slabounce hrající hudbou.Pan doktor měl vždy příjemné vystupování,rád ohledně zoubků mně vždy všechno vysvětlil a poradil.A skutečně jsem byla vždy velmi spokojena a z jeho ordinace domů jsem odcházela přímo nadšena.Byl pro mě bezkonkurenční vynikající lékař.Neměl pro mě srovnání i když určitě taky s dobrými lékaři.Nikdy jsem si nedokázala představit,že bych o něj někdy přišla.Byla jsem spokojena nejen po technické stránce ale i estetické.Myslím,že má velký talent a škoda,že se neporozhlídnul někam po Estetickostomatologické chirurgii,kde by slavil jistě velké úspěchy.
Ovšem,co se týká mě, stalo to co jsem nejméně očekávala.Jednou jsem přišla na ošetření a místo něj tam byla nějaká lékařka a sdělila mi,že pan doktor tam už neordinuje.Našla jsem si jiného lékaře.Teprve loni jsem náhodně zjistila,že se zase vrátil.Ovšem to už nějaký rok mezi tím uběhnul.Pan doktor má, ale teď zkrácenou pracovní dobu a nové pacienty nepřibírá.JV

Tento stomatolog je muž na správném místě. Vždy jsem měla strach ze zubařů, ale co jsem přešla k panu Nováčkovi, už pro mě návštěvy zubní ordinace nejsou takovým strašákem. Ani dnes nezklamal. Vždy odcházím s pocitem spokojenosti. Vše ochotně vysvětlí, popisuje, navrhne řešení. Naprostá spokojenost a neměnila bych. Je to skutečně odborník a specialista. Jeho dlouholeté zkušenosti jsou při zákrocích poznat. Je opravdu velmi zručný. Patří mu velký dík a mohu jen doporučit.

Naprostá spokojenost a velmi dobré zkušenosti řadu let. Precizní, ohleduplný, vše vysvětlí, poučí a ukáže.

MUDr. Nováček mě ošetřuje už víc než deset let. Stal se mým stomatologem v době, kdy jsem měl odjet do zahraničí a objevil se u mě akutní zánět. Můj tehdejší lékař byl na dovolené a on mě hned přijal, ošetřil, vysvětlil mě, co dělat v případě potíží venku, vybavil mě medikamenty.Pobyt v cizině jsem přežil bez ošetření. (Tam bych se asi nedoplatil).
A zůstal jsem u něho a jsem spokojený.
Vždycky před jakýmkoliv zákrokem vysvětlí postup, možnosti, cenu, apod. Trvá na prevenci, kterou už dodržuju,o můj chrup se stará pečlivě, i když ho přebíral dost zanedbaný. V případě nějakých potíží nebo mých nějakých pochybností mě v krátké době přijme. I když teď mám v rodině nového stomatologa, neměním.

Chodím k panu doktorovi již 25 let od doby mého sportovního úrazu na zubech, kdy se mi plně věnoval a dodnes jsem s jeho péčí a odborným přehledem maximálně spokojen.
Kdyby moji rodiče ovládali práci s internetem, tak by se jistě v tomto duchu vyjádřili taky. Pana doktora můžu vřele doporučit, jenom je škoda, že nepracuje na plný úvazek.

Pan doktor je na velmi vysoké odborné úrovni s bohatou praxi.Je to pravý specialista ve svém oboru, perfektní diagnostik, který vždy najde kompromisní řešení pro daný stav pacienta. Má úžasný techn. talent a je vysoce manuálně zručný, co mnohým jeho kolegům bohužel chybí. Jeden z nejlepších stomatologů, které jsem měl možnost poznat. Postup zákroku slovně doprovází, trpělivě vysvětluje se zaměřením na příčíny bolestivosti, prevenci a správné čištění zubů.