Praktický lékař pro dospělé
náměstí Svobody 6, Znojmo

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Pan mudr.Miroslav Klobasa ze Znojma by mel zmenit obor resi noco jineho nez ma na to atestaci.Neni sexuolog,ale prakticky lekar.Byl bych moc rad aby to bylo zverejneno.Dekuji .Jan Ludvik.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Svědomitý, důsledný, příjemný a zkušený lékař s velkou erudicí a přesahem i do jiných oborů. Vyšetření u pana Doktora jsou důkladná a komplexní, mám při nich pocit, že nejsem jen pasívní pacient, ale že jde o vzájemnou komunikaci s oboustrannou snahou o dobrý výsledek.

Myslim ze doktor je odbornik na svem miste a uznavam ho i jako charakterniho cloveka jelikoz ho znam jiz pomerne dlouhou dobu

za mě tedy pana doktora doporučuji, vždy je velmi vstřícný, doporučí, poučí, pomůže, popř.odešle na odborné vyšetření. A sestřička je taky super a ochotná. Hodně z vás ji tady haní, ono je to možná o tom, jak se kdo chová ke mě, tak se chovám já k němu..ruku na srdce..
Takže za mě jednička podtržená.!

S lepším přístupem jsem se nesetkala. Jeden z velmi poctivých lékařů.Velmi doporučuji tohoto lékaře. Jana

BYL to Nejlepsi doktor co znam. Opravdu kapacita. Pan doktor postupem času me velice sklamal. Měl mě hnet od zacatku spravně lecit. Moc me to zklamalo.

Jak sem to na pana doktora nahlasil že mě donutil psychicky dělat uchilárny tak mě vypsal z evidence nemá čisté svědomí a jetoho více. já mám zkrz něho zničený život.

Tak čtu názory na pana doktora. Mě tedy pomohl, ale u jeho sestra si nejsem jista. Poslední dobou mě připadne, že nestíhá. Navíc je mimo. Když jdete pro výsledky a zeptá se Vás zda jdete k doktorovi a vy řeknete, že nevíte a potom vás dorazí větou: A kdo to má vědět? Hmm, myslím si, že ona, je tam od toho, aby věděla, koho pošle k lékaři a kdo jde jenom k ní. ZAčínám hledat jiného lékaře, nevíte o někom dobrém?

Nejlepsi doktor co znam,nasloucha,veri,a pomuze. Ale bohužel se muj názor změnil.k horšímu.

Měl sem pana doktora za kapacitu ale postupem času se to vystupnovalo tak že mě psychicky donutil udělat uchyláru.Samozdřejmě sem podal testní oznámení.