MUDr.

Miroslav Hájek

Urolog

Kontaktní informace

• V

můj názor je kladný. Ví o čem mluví a poradí a vyšetří jak má. Mám ledvinový kámen a vše popsal suprově

• Objednejte si návštěvu u lékaře v okolí

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• V

• G

Pan doktor je příjemný erudováný urolog který před i po vyšetření vše vysvětlí poradí a nemusíte se bát mu položit všetečné otázky.Doporučuji 1+++++

• Příjemný lékař a schopný chirurg, který si vždy našel čas na mé dotazy. S chováním i prací pana doktora jsem velmi spokojen a doporučuji ho.

• Skvělý doktor, ale i chirurg, na mne působil velice příjemně, seznámil mě se všemi riziky, ale i výhodami operační části. Je to skušený doktor a proto ho jen doporučuji.

• Pan doktor Hájek byl příjemný, lidský a ochotně zodpověděl všechny mé dotazy. Působil na mě jako zkušený odborník. Za sebe mohu doporučit.

• Pokud se jedná o MUDr Miroslava Hájka z urologie v Městské nemocnici Ostrava Fifejdy, tak mohu říct, že mi před 10 lety provedl dosti nekvalitně cirkumcizi, ševcovský učeň by to zvládnul lépe. Kožní výčnělky jsem si po srůstu nechal odstranit na dermatologii. Jednal se mnou povrchně, buransky. I té lahve červeného vína lituji. Do teď mám na něj pifku. Velmi nedoporučuji.

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní