MUDr.

Ostrava, moravskoslezský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

• velmi dobrý

můj názor je kladný. Ví o čem mluví a poradí a vyšetří jak má. Mám ledvinový kámen a vše popsal suprově

• velmi dobrý

Pan doktor je příjemný erudováný urolog který před i po vyšetření vše vysvětlí poradí a nemusíte se bát mu položit všetečné otázky.Doporučuji 1+++++

• velmi dobrý

Příjemný lékař a schopný chirurg, který si vždy našel čas na mé dotazy. S chováním i prací pana doktora jsem velmi spokojen a doporučuji ho.

• velmi dobrý

Skvělý doktor, ale i chirurg, na mne působil velice příjemně, seznámil mě se všemi riziky, ale i výhodami operační části. Je to skušený doktor a proto ho jen doporučuji.

• velmi dobrý

Pan doktor Hájek byl příjemný, lidský a ochotně zodpověděl všechny mé dotazy. Působil na mě jako zkušený odborník. Za sebe mohu doporučit.

• velmi slabý

Pokud se jedná o MUDr Miroslava Hájka z urologie v Městské nemocnici Ostrava Fifejdy, tak mohu říct, že mi před 10 lety provedl dosti nekvalitně cirkumcizi, ševcovský učeň by to zvládnul lépe. Kožní výčnělky jsem si po srůstu nechal odstranit na dermatologii. Jednal se mnou povrchně, buransky. I té lahve červeného vína lituji. Do teď mám na něj pifku. Velmi nedoporučuji.