Centrum fyzioterap. a léč rehabilitace
stadion SSK Vítkovice Závodní 1411, Ostrava

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Jsem z oboru, u Dr. Dobeše mám absolvované kurzy a díky jemu i své dvě děti. Svěřila jsem se mu do rukou, protože jsem chtěla děti a měla přes 30, byla jsem u něj celkově 3x, samozřejmě byla i mobilizace kostrče, byla jsem ráda, že není přítomna třetí osoba, Dr. Dobeš byl velice diskrétní a při tom se snažil humorem zlehčit situaci, která není 2x příjemná. Nechápu pisatelku níže - na gynekologickém vyš. (u Dr. mužů) také nebývá přítomna zdr. sestra. Pokud jdu za někým s problémem, tak řeším problém a nevymýšlím další blbosti - osobně mě nenapadlo přemýšlet o nějakém sexuálním zneužití. Dr. Dobeši - díky za své dva syny, vážím si Vás a obdivuji...M

Zdravím všechny. Aktuálně jsem v péči Dr. Dobeše, nejprve po úrazu na lyžích a nyní dělám terapii podle Mojžíšové. Jedná se o skvělého odborníka, který je skutečně schopen pomoci a to rychle a efektivně - a pěkně se při tom nadře. Po každém cvičení v rekonvalescenci jsem se cítila výrazně lépe, svou práci umí skvěle a skutečně pomáhá. Samozřejmě čeká se, že budete makat, jinak s vámi nebude ztrácet čas a to Vám klidně řekne i do obličeje- ale i to je přirozené, raději pomoci někomu, kdo se snaží, než někomu, kdo se jen vymlouvá a kňourá. Ano, Dr. Dobeš má možná občas svérázný humor a drsnější komentář, ale při jeho pracovním vytížení a tím s čím se denně setkává se není čemu divit. My jsme si u Mojžíšové taky zasrandovali, jinak by mě z toho análního zážitku asi kleplo. Nic fyzicky bolestivého, ale je to psychicky trošku náročné se s tím srovnat. Dámy by se měly zamyslet samy nad sebou a nad tím, co to měly za partnery. Asi žádná ztráta. My jsme si o tom doma u skleničky vína skecli, dostala jsem pusu na čelíčko a nikdo mě neopouštěl.

Měla jsem tu možnost přihlásit se na kurz,který probíhal pod vedením pana Dobeše a následně 2 dny praxe u dvou jeho fyzioterapeutů.Odbornost,profesionalita atd...,tak s takovou se setkáte opravdu jen málokde.Některá rhb zařízení spočívají jen v elektrolečbě a masážích,což nemá dlouhodobý efekt....Všichní"nadávající"pisálkové jsou zrovna ti,kteří dokážou jen kritizovat a ve své podstaně nejsou sami se sebou spokojení.Celý půlroční kurz a praxe na již zmiňované, pracovišti mi byla velkým přínosem a školou.Věřím,že kdyby tyto služby byly zpoplatněny,řada"pisálků" by šla více do sebe.S pozdravem,D.K.

dobrý den, taky sháním fyzioterapeuta a náhodou jsem narazila na tuto diskuzi. Tak jen pro doplnění a upozornění přidávám jeden zážitek. Má kamarádka měla před několika roky problémy se svým přítelem otěhotnět, mezi jinými jí bylo doporučeno zkusit metodu L.Mojžíšové. Byl jí doporučen p. PhDr. M. Dobeš s tím, že jí vyšetří a ukáže a také naučí potřebné cviky. Při první návštěvě je potřeba provést mobilizaci pánevního dna per rectum, jde o úkon který fyzioterapeut provádí skrz konečník. /pokud je fyzioterapeut muž měla by být přítomna v diskrétní vzdálenosti zdravotní sestra pro případné svědectví o nemožném sexuálním zneužití klientky/, toto ale p. PhDr. M. Dobeš považoval za zbytečné !!! Jak to dopadlo si asi umíte představit ... Přítel kamarádky se nějak vše dozvěděl a nakonec se rozešli

DObrý den. Ráda bych se také vyjádřila k tomuto "odborníkovi". Dříve jsem jej neznala, jak někteří tady z vás, takže nemohu srovnat teď a předtím. Nicméně jsem u něj byla jednou a stále s hrůzou na tento zážitek vzpomínám. Maminka od mého tehdejšího přítele nás tam oba vzala, že nám trošku popraví záda, že to bude fajn. Ex přítel šel se mnou do ordinace, pan Dobeš se už od začátku choval neskutečně neomaleně a nadřazeně. V té době jsem vážila asi 50 kg, byla jsem štíhlá, ale pořád jsem o sobě měla představu, že jsem tlustá. Pan Dobeš mi dal hrozným způsobem najevo, že jsem tlustá, že bych měla cvičit, jinak se do roka rozpadnu. Nemyslete si, že za mám negativním komentářem stojí hněv z negativní kritiky na mou osobu. To v žádném případě! Největší vrchol celé této šaškárny byl, když se mě a přítele zeptal, co ještě jiného děláme kromě toho, že "šukáme". Nezmohla jsem se ani na slovo, úplně jsem ztuhla a ani po odchodu jsem se z toho nevzpamatovala. Bohužel mě tento s prominutím idiot poznamenal na tolik, že od té doby mám velikou nedůvěru k lékařům můžům, opravdu jsem se tam tenkrát cítila velice špatně. Rozhodně tedy nedoporučuju!!!

Dobrý den, pan doktor Dobeš je odborník a způsob, jakým mi velmi dlouhodobě pomáhá je vynikající. Pokud si pročítám ostatní komentáře, docela je chápu. Pokud chtějí jen pomoc a okamžité uzdravení, opravdu nemají v tomto fyzioterapeutickém zařízení co dělat. Pan doktor učí lidi se svým tělem zacházet, respektovat svou nemoc a čelit ji za pomocí fyzioterapeuta, avšak především vlastní disciplinovaností při cvičení.
Chápu, že to některým pisatelům, líným pisatelům, nevyhovuje.
Je to doktor pro bojovníky ochotné pro své zdraví něco udělat.
Nejlepší rehabilitační zařízení v širokém okolí.

....bez komentare-je proste vyborny doktor a skvely clovek....jestli ma nekdo spatne zkusenosti-neni to urcite vina p.Dobese....nekdy je opravdu problem nekde jinde....

Ráda bych se přidala k této diskuzi, nestačím se divit, jak se takhle zde vyjadřují o p.Dobešovi. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že je to člověk na svém místě a svou prací vykonává ne pro „uživení“, ale proto, že ho to baví a věnuje se intenzivně této problematice, jinak by nebyl, tam kde je . Tento člověk stráví spoustu času prací a studiem. Prostě ho to baví a inspiruje.Lidé, kteří hovoří o tom, že ani nepozdraví při vstupu a začne s tykáním, tak to pardon slečno nebo paní, to jste si vymyslela! Myslím, že tohle je možná obyčejná lidská závist, že někdo někomu závidí úspěch. Mě osobně v tomhle fyzioterapeutickém zařízení moc pomohli. Jo a navíc, mohla jsem s ním probrat i to, co psycholog mi nedokázal vysvětlit. Já mu děkuji i za tuhle konzultaci. Přeji mu jen a jen to nejlepší!!! Doktore díky!!
Königová Hana

Jestli teda můžu někomu poradit, tak Miroslava Dobeše bych opravdu nikomu nejen nedoporučovala, ale ani nepřála.Chová se velmi neomaleně, sprostě, nadřazeně a vůbec o vašich problémech ani nechce slyšet.Já konkrétně jsem za nímpřišla na doporučení kamarádky abych se nechala lehce popravit, nebylo to nicvážného, běžný civilizační problém občasné bolesti v zádech. Když jsem tam vstoupila, i hned mi začal tykat ani nepozdravil, na nic se mě nezeptal,prostě jako by bych byla jen další z tisíců lidí kteří ho tamkaždý den otravují se svými problémy. Tento člověk vám rozhodně nepomůže, a jestli ano, jestli vás dá nějak dopořádku, tak po psychické stránce se budete cítit naprosto příšerně a budete se cítit nemožně za to jak vypadáte a že zase někoho otravujete. K tomuhle fyzioterapeutovi bych nikdy v životě nešla,nehledě na to, že mi vlastně vůbec nepomohl. Má naprosto neprofesionální přístup a tenhle člověk by nikdy neměl dělat s lidmi. Opravdu, jestli můžu doporučit, ani to u něj nezkoušejte, je to ztráta peněz a času.

Já byla velmi spokojená. Pan doktor Dobeš moc nemluví, o to víc přemýšlí a o to víc pracuje rukama, pokud si chce jít někdo popovídat, tak opravdu není na dobrém místě, ale pokud opravdu máte potíže, maximálně doporučuji.
Zakázané manipulace páteře, prosím Vás co to je, pan doktor a jeho fyzioterapeuti aplikují mobilizace, a jen tak pro zajímavost, pan doktor Dobeš je přímo učitelem této metody na Vysoké škole.
Ale ano, i já mám výhrady, dokumentace by opravdu měla být.
A ikdyž opravdu na me pan doktor hodně pracoval svýma rukama (podotýkám, že na jiných RHB se mnou nikdy nikdo takto nepracoval) pocitila jsem z něj jistou rutinu a neochotu se o daném problému bavit.
A také občas má nemístné poznámky a někdy chodí pozdě.
Ale ruce ze zlata, moc mi pomohly!!!