Sam. ordinace PL - stomatologa
Bratří Čapků 773, Úpice

Vždy se snažila, aby bolestivost zákroku byla co nejmenší, i když byl zákrok velice složitý (trhání zubu a následné odvrtání kořene). I když pracuji mimo bydliště,vždy jsme našli termín mimo obědnání.

Zubařů se opravdu bojím, ale i přes poměrně bolestivý zákrok musím uznat že pí. Žďárská ví co dělá a umí to.

Vždy jsem se bál chodit k zubaři, ale pak můj zubař umřel v důsledku autonehody a tak jsem přestoupil k paní Žďárské a od té doby se nebojím, protože paní doktorka je opravdu výborná.A to mi dělala více bolestivých zákroků než bývalý pan doktor.

Paní doktorka velmi laskvě ošetřila mého syna, i když není její kmenový pacient. Zatímco doktorka Kudlejová i přes volnou ordinaci jej odmítla ošetřit a nechala v bolestech 24 hod.
Děkuji

jsem vždy rychle objednán, kvalitně ošetřen a spokojen. perfektní služby

Při každé návštěvě jsem velice spokojena, vč, sestřičky, příjemné, snaží se o co nejlepší odvedenou práci. Nerada chodím k zubaři, ale pokud je nutno, nebojím se.