Poliklinika Zábřeh, s.r.o.
náměstí Slovenského národního povstání 1886/4, Ostrava

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Poliklinika Zábřeh, s.r.o. Jiný

Nedoporučuji. Vypadalo to, jako kdyby tam paní nechtěla ani být. Nemluvě o tom, jak radila ať moje problémy řeším...
Empatie žádná. Zmenšovala moje problémy. Nepamatovala si, co jsem říkala na předchozích sezeních.

Umístění: Poliklinika Zábřeh, s.r.o. Jiný

Strašné, doporučuji se vyhnout obloukem. Pro představu vám uvedu příklad. Dejme tomu, že vysvětlujete této paní svůj strach z pavouků, který nedokážete překonat třeba několik let a ona vám navrhne, ať si jednoho hned teď pořídíte domů, a pokud s ní nesouhlasíte a chcete najít jiné řešení, řekne vám, že vy se léčit nechcete a ať odejdete. Hrůza.

Umístění: Poliklinika Zábřeh, s.r.o. Jiný

Byla jsem v terapii dva roky a neskutečně mi to pomohlo. Paní Kociánová je velmi empatická a dokáže trefně vystihnout, jak se člověk cítí a co zrovna potřebuje. Jsem ráda, že jsem na ni narazila, protože to bylo to nejlepší, co jsem pro sebe mohla udělat! A díky ni jsem se zorientovala a ujasnila spoustu věcí, které mě tížili. Takže ji patří velké díky!

Umístění: Poliklinika Zábřeh, s.r.o. Jiný

Léčba byla úspěšná. Zvedl mi to její starý, že ji nemám otravovat. Ulevilo se mi. Zjistil jsem, že na tom nejsem ještě nejhůř.

Umístění: Poliklinika Zábřeh, s.r.o. Jiný

Byla jsem u paní doktorky na doporučení své kamarádky.Necitila jsem se u ni vůbec dobře,jen mlčela a koukala z okna.Jakmile se dozvěděla o kamarádce,že k ní taky chodí,zrušila sezeni a řekla ať si najdu někoho jiného.clovek má problém,potřebuje pomoct a takhle ho vyskrtne.nedoporucuju!!!!