Privátní lékař pro děti a dorost
Lékařský dům Kotěrova 5529, Zlín

Umístění: Privátní lékař pro děti a dorost

Nejlepší lékařky i s dcerou v okolí .... kdykoliv jsem jako dítě přišla nebyl problém s ničím ... abych řekla pravdu milý úsměv a pěkné zacházení s pacientem se vidí v dnešní době málokde u některých doktorů mám téměř dojem že je pro ně pacient jen věc :( To ovšem není tento případ, mohu říci že paní doktorky mi byli vždy vzorem a téměř jsem obrečela, když jsem od nich musela odejít :) a určitě se těším, že až budu mít děti tak je budu moct navštěvovat dál a tím pro své děti zvolit tu nejlepší péči :)

Nejlepší doktorky na světě. Chodíme k nim více jak 20 let a vždy spokojeni, když přijdete do ordinace vidíte jen usměv paní sestřičky a paní doktorky. Prostě doporučuji. :D :D :D

Na obě paní doktorky nedám dopustit! sama mám od dětství z lékařů strach a bála jsem se, že to přenesu i na svou malou dcerku a díky paní doktorce Bačové a Přecechtělové se tak nestane! úžasný přístup, v ordinaci výborná pohodová atmosféra, vždy úsměv na tváři. Děkuji své kamarádce za doporučení. Jako velké plus beru i návštěvu paní doktorky v domácnosti po příjezdu domů z porodnice. Úžasná je také sestřička, prostě úžasný profesionální tým. Všem moc a moc doporučuji! Pavlína

Paní doktorka Bačová je skvělá lékařka, která přesně ví, co děti potřebují. Už od dveří pozná, co jim chybí nebo přebývá. Dokonce i to, že se někomu nechce do školy kvůli jedné paní učitelce. Do plnoletosti jsem byla její pacientkou a pak obě mé děti.Tu nejlepší zkušenost mám i s MUDr. Přecechtělovou. Nezapomenu na to, když pro dceru volala sanitku, která ne a ne přijet. "Dávám jim 5 minut, pak vás tam odvezu sama, ale to uvidí...." Možná proto nejsou někdy v ordinaci, jsou tam, kde je jejich malý pacienti potřebují nejvíce.A všude být nemohou.Moc chválím i e-mailové informace a odpovědi na dotazy. Všem známým , kterým jsem paní doktorky doporučila ,si obě lékařky i jejich sestřičku moc pochvaluji.

jeto nejlepší dětská doktorka kterou se kdy potkal

Paní doktorka je milá, příjemná se spoustou zkušeností. Velmi doporučuji všem maminkám a tatínkům. Chodíme k ní s dětmi už 18 let ( 3 děti) a nikdy jsme se nesetkali s žádným problémem.

Skvělé lékařky,vždy ochotné

Vřele doporučuji...příjemné prostředí,solidní jednání,profesionální péče,lidskost,vlídnost,trpělivost s dětmi....nedá se to srovnat s nikým jiným...Nejlepší paní doktorka,kterou jsem poznala....

Moje dcera i můj syn jsou u paní doktorek od narození a nechtějí nikoho jiného.
Vy, kteří nadáváte, tak máte snad na výběr, takže pokud se Vám něco nelíbí, tak si klidně vyberte někoho jiného, je to pouze vaše volba. Do této ordinace se místo Vás určitě najde někdo, kdo si jejich služeb bude vážit a vy si s dětma jděte třeba za panem Rathem.

Jsem velmi spokojená s paní doktorkou Bačovou a s její dcerou paní doktorkou Přecechtělovou.
Vždy velmi milé, ochotné a schopné.
Helena Jelínková