Praktická lékařka pro děti a dorost
Středová 4786, Zlín

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Jiný

Chodíme k paní doktorce vedle, nicméně když je na dovolené, tak ji zastupuje MUDr. Půčková. Její léčebná metoda ve stylu "počkáme co to udělá" nás po obou vyšetřeních o pár dnů později dovedla na pohotovost do nemocnice. Minulý rok zkažené Vánoce, kdyby nasadila včas léčbu, mohlo být vše jinak. Podotýkám, že k lékaři neběžím hned s každou kravinou a hned první den nemoci. Když se mi stalo potřetí, že zrovna naše lékařka nebyla přítomna, ani jsem k lékařce vedle nešla, byla by to ztráta času.

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Jiný

Vždy vše bez problemu, hezky se chová k dětem jako málokdo. Sestřička také velmi slušná, usměvavá paní. Všechno je to lidech a jejich přístupu.

Paní doktorka je sice milá, ale jako odborník patří mezi horší, velmi vágní diagnostika nemocí. Nikdy neřekla jasný názor - očkovat nebo ne, s neštovicemi jet na dovolenou nebo ne. Přešli jsme k jiné doktorce.

Velmi příjemná a milá paní doktorka, na sestru si také nemohu stěžovat. Petra Vacková..........................................................

Paní doktorka je milá, ochotná a s její péči jsem velmi spokojena. Nicméně opakované neprofesionální a nevhodné chování sestry mě přimělo uvažovat nad změnou pediatra.

Díky této mudr. mi dcera od narození do 8 měsíců proplakala všechny noci a dny neb špatně stanovila diagnózu o celkovém zmateném přístupu a arogantním chování sestry se už ani nebudu zmiňovat. V roce dítěte jsem změnila pediatričku a bylo to to nejlepší co jsem udělala jen škoda, že jsem to neuděla dříve.

Paní doktorka Půčková je milá a laskavá odbornice na svém místě, sestřička taktéž. Vždy poradí a věnuje se nám, ať už jdeme s vážnou nemocí či jen s podezřením na nemoc, které já sama nedovedu diagnostikovat. Jsem ráda, že nevalí do dětí hned antibiotika, protože moc dobře ví, že nemoc se vyvíjí a někdy je lepší prostě počkat. Čtu si i ostatní příspěvky a nevím, jestli pan inženýr Rosman byl při smyslech při své návštěvě se synem a neudělal z komára velblouda jak se říká. Sestřička je milá a vždy vyjde vstříc, děti ji mají rády. A považuju tedy za velkou drzost a aroganci si tady vylívat na ní zlost a říkat že je hloupá. A vážený pane Ing.Rosmane pokud přijdete po ordinační době, tak se domnívám, že by vám trocha pokory a úcty neškodila, je to jejich dobrá vůle, že berou pacienty i po ord.hodinách, kdybyste pane inženýre přijel ke kauflandu po zavíračce, těžko by vám někdo prodal sotva rohlík. Vím, že zdraví dětí je pro jejich rodiče velmi důležité, ale existují i pohotovosti a předpokládám že ekzém nemusel být až tak naléhavý......takže bych Vám doporučila zamyslet se nad svým chováním, které mě z Vašeho příspěvku dost popudilo a zbytečně očerňuje pověst paní doktorky, protože je dost možné, že jste prostě neměl svůj den, jsme přece jen lidi, že?
Paní doktorce i sestřičce děkujeme za péči a laskavost. Mgr. Jana Ševčíková

S paní doktorkou Půčkovou máme bohužel vlastní zkušenosti,a v několika případech velmi špatné!Je nedůsledná a její diagnoza je vždy zmatená a neřeší konkrétní problém/nemoc/.Vyšetření navíc si musíte víceméně vydupat!!
Opravdu paní doktorku nedoporučuji!!

K paní doktorce Půčkové jsem chodila jako dítě a nyní ji navštěvuji i se svou roční dcerou, je úžasná. Několikrát nás navštívila doma a to i přes to, že nás mohla odkázat na dětskou pohotovost. Jsme s ní naprosto spokojené, ke svému malému pacientovi se chová s úctou a formou zábavy. Dospělému vše vysvětlí, poradí pro a proti, když váháte nad nějakým očkování, zda ano nebo ne... Zkrátka a dobře, naprostá spokojenost.

Martina a Alička

Příběh z 28.12.2011 dnes v 11:45.

Vážení, mám dvě děti, staršího 12 let a malinkého 2 roky. Doposud jsem byl s přístupen lékařky vcelku spokojen, ovšem co se mi stalo dnes, krátce před koncem roku nemá obdoby a proto jsem se rozhodl, že to tak nenechám. Naprostá neprofesionalita, arogance a omezenost ze strany sestry (malá brýlaté, nevím jméno, snad Kochtová). Krátce po ordinačních hodinách - bohužel nešlo jinak, jsem s malým synkem, krerému se udělal přes svátky ekzém na nožce přicházel do ordinace na Středové. Tato rádoby dětská sestra viděla, že vedu malého synka se zeptala kam jdu. Odpověděl jsem že k nim s malinkým. Odpovědí mi bylo: Tak to se můžete zapsat tak na příští rok a zabouchla dveře !!! Připomenu, že ani nevěděla, S ČÍM TAM JDEME !!! Zůstal jsem jako opařený. Cca. po 20 vteřinách, asi JÍ to bylo hloupé - otevřela dveře a zeptala se: " Máte rýmečku?" To jsem už opravdu vzal jako aroganci nejvyššího stupně a začal jí spílat, že před námi zabouchla dveře a odmítla nás ošetřit s tím, že vůbec neví s čím za lékařkou jdeme. Vzápětí vyšla i Dr. Půčková a s nechápavým výrazem se na naás dívala. Měl jsem s sebou i svého 12-ti letého syna, který nechápal co se stalo a venku řekl, že toto je opravdu drzost, že i tak malé dítě někdo dovede odmítnout.Toto asi není krititika lékařky, ale vlastně ano, protože ona si má vybírat personál. Takže já v tuto chvíli podám oficiální stížnost na etiku této pseudo sestry a nejen k nim do ordinace, ale i k LOK. Toto je přece neuvěřitelné, když někdo jde s problémem a někdo, kdo je dětská sestra ( pro mne pseudosestra), ho ještě v čekárně vypoklonkuje !!!! Jsem zklamám a rozhodně budeme měnit lékařku, takhle tedy ne ! Vážená pseudosestro měla byste změnit obor, pro děti nemáte potřebné zkušenosti a jste HLOUPÁ !

Ing. Rosman Daniel, Na Honech II.

Zapslal Rosman Daniel