MUDr. Miloslava Pořízová

Psychiatr Více

Ústí nad Labem 1 adresa

Psychiatrická ambulance
Masarykova 105, Ústí nad Labem

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Paní doktorka mi velmi pomohla. Mnohokrát. Byla mi doporučena jako jedna z nejlepších v Ústí a její kvality se po celou dobu mé léčby jen potvrzovaly. Moc DĚKUJI za všechen dosavadní trpělivý a klidný přístup, za veškerou pomoc v tom náročném procesu hledání možností úlevy od potíží, které jdou tak těžko rozeznat, předvídat a pokud možno i odstranit. Bolest duše nelze vidět a podpořit pacienta v boji proti těmto neviditelným potížím dokáže jen lékař s dostatečnou dávkou odborných zkušeností i lidské empatie. DĚKUJI Vám paní doktorko, že jste taková vždycky byla.
P.V.

Při prvním setkání s paní Pořízovou se mne melem udělao zle.
Nemate -li vojenskou pojištovnu tak vas nevezmu. a zaklapne dveře.

Druhý nejhorší "odborník" se kterým jsem se měl možnost v životě setkat.Po třech letech "léčby", díky čemuž se moje nemoc dostala do chronické fáze, včetně půlročního pobytu v Kosmonosích mi bylo jí samotnou řečeno,že již si se mnou neví rady. Už s myšlenkou na sebevraždu jsem se v zoufalství obrátil na její kolegyni v oboru prim.MuDr.Staňkovou z Masarykovy nem.,která mě u sebe hospitalizovala a po 3 měsících vrátila zcela znovu do života a přes 20 let žiji maximálně spokojený život.V podstatě ji děkuji za za záchranu života neboť odborník o kterém vlastně je tato recenze by mě doslova a do písmene pohřbil zůstat v její "péči" jen o pár týdnů déle.

díky paní doktorko , co jste udělala pro své pacenty........ mohu jen doporučit

Musím řict, že paní doktorce mohu děkovat za život. Přivedl mě k ní přítel, když jsem měla velmi těžké deprese. Myslela jsem si, že další hodiny života už nezvládnu. Ona mi hned pomohla. Vyslechla mě a předepsala léky. Od té doby je mi lépe. Jsem zatím na začátku léčby, ale na paní doktoru se mohu s jistotou spolehnout. Vyslechne mé problémy a poradí. Proto s předešlým názory nesouhlasím. I Vy musíte něco udělat pro své uzdravení, ne čekat, že to za Vás udělá někdo jiný!

Pročítám předešlé názory a nemohu se ubránit pocitu, že je psala jedna a tatáž osoba. Podobný styl... datum příspěvků celkem navazující... Ponechám ale stranou možné důvody, které mohly někoho k takové činnosti vést.
Ze své zkušenosti vím, že stanovit vhodnou medikaci je v mnoha případech dlouhotrvající proces. Pacient s duševními potížemi není často čitelný ani sám sobě a najít správný způsob léčby není pro lékaře vůbec jednoduché. Vyžaduje mnoho praxe a zkušeností a trpělivosti.... a přesto se hledání vhodného léku může prostě protáhnout. Nehledě na to, že stav pacienta se může měnit a vyžaduje medikační změnu. To je třeba můj případ. Také jsme zpočátku hledali vhodný lék. Několikrát jsme ho museli změnit, než se ustálila vhodná skupina psychofarmak. Ale vždy když jsem cítil, že mi lék způsobuje nějaké obtíže, má vedlejší účinky, nebo prostě nezabíral, tak jsem to mohl říct a také jsem to řekl. Paní doktorka trpělivě vyslechne potíže, které pacient má. Vždy jsme spolu probrali jak se cítím a hledali způsob jak by se mi mohlo ulevit. A ulevuje se mi. Jsem rád, že jsem v péči právě téhle doktorky. Působí na mě seriozně, klidně a pocituji zlepšení od té doby co jsem jejím pacientem. Je to lékař, který pomáhá. Byla mi doporučena jiným odborníkem jako jedna z nejlepších a i já ji takto jako pacient doporučiji.

Mám negativní zkušenost s touhle paní doktorkou. Předepisovala mně 7 let Lexaurin ve vysokých dávkách /9 mg denně/ a stala jsem se na něm závislou.
Ze závislosti na lexaurinu mě pak musela dostávat jiná lékařka.
Kdyby takový lék dlouhodobě předepisoval praktický lékař, pochopila bych to, ale psychiatr
přece musí vědět, že je návykový a při dlouhodobém podávání pacienta poškozuje ve vyšších dávkách.

Paní doktorka předepisuje zbytečně silné a návykové léky, nedokáže odhadnout, co by pacientovi vyhovovalo, je třeba navštívít skutečného psychiatra, který naordinuje správné léky a paní doktorka jen tuto medikaci kopíruje, je to vlastně automat na recept.