Praktický lékař pro dospělé a dorost
Zikova 736/1, Olomouc

akutní případy denně ošetřujeme do 9 hod bez objednání, pak upřednostňujeme objednané pacienty. Ve čtvrtek objednáváme po ošetření akutních stavů=po ...

Paní doktorka,velmi pomohla mému manželovi nejen svým profesionálním přístupem,ale především lidským pochopením. Její utěšující a povzbuzující slova zabrala v pravou chvíli více než medikamenty.Pomohla jako prak.lékař i jako psycholog.A za to paní mudr.Miloslavě Homolkové mnohokrát děkujeme a přejeme mnoho spokojených pacientů.Paní doktorku vřele DOPORUČUJI ! Jana Matulíková

Dobrý den přeji s Paní doktorkou Homolkovou mám jen ty nejlepší zkušenosti jsem jejím pacientem asi 20let a můžu ji jen doporučit. Chodí k ní taky manželka , dcera a syn.
Kučera

S paní doktorkou mám nejlepší zkušenosti již asi 15 let. Je mi 47 let a k paní doktorce se přehlásila i moje manželka i dcera. Oceňuji především osobní přístup k pacientům, zkušenost s diagnostikou a snahu nemoci léčit bez razantních léků (antibiotik).

Nemohu říci nic proti. Zatím jsem velmi spokojen. Paní doktorka je vstřícná, příjemná a velmi ochotná.

Navazuji na hodnocení pacientky níže- mě taky paní dr. za cca 15 let, co jsem k ní chodil, neposlala k odborným lékařům, jako kdyby na to měla nějaké limity (což myslím, že praktičtí lékaři nemají). Většinou jsem slyšel, že s tím nebo oním problémy určitě nemám. Odkazy na špatnou psychiku rovněž. PAk jsem chodil za specialisty sám- a tam se zjistilo, že mám např. jednu z forem zánětu střev, prostatitidu apod.

Dobrý den, já mám velmi dobrou zkušenost. Jsem chronicky nemocná, takže ještě chodím k lékaři specialistovi do fakultní nemocnice. Když jsem měla již podruhé pásový opar, sestra z FN řekla, že pan doktor nemá čas a že mám jít na kožní.( jen tak na okraj, pásový opar je onemocnění vnitřní a pokud není u chron. nemocných pacientů podchyceno hned zpočátku, může způsobit celkem dost velký problém).Zkrátka a dobře byla jsem na pohotovosti, kde jsem v podstatě řekla, ať mi dají antivirotika, že už to znám, že jsem opar měla.Výsledek? Napsali mi tekutý pudr. Ve FN mě poslali na kožní a léčbu antivirotiky doporučila až paní doktorka. Uznávám, že čekání v čekárně je dlouhé a únavné a že paní doktorka není vždy dobře naložena, ale kdo je? Nikdy na mě nekřičela, nic mi nenařizovala a o změření tlaku jsem nidky prosit nemusela. Takže doporučuji.

Je fajn

Paní doktorka mi vždycky pomohla. Navíc je její přístup velmi vstřícný.

Mám jen ty dobré zkušenosti. V dnešní době velké informovanosti většiny lidí, zapomínáme na to co lékař, tedy má lékařka upřednostňuje. Např. v léčbě antibiotiky. Všichni jsme nebo většina nás jsme nuceni být rychle zdrávi a vynucujeme si tyto léky, ale už nevidíme jejich dopad na naše zdraví celkově a do budoucnosti. Tedy pokud není jasná léčba těmito preparáty, tak upřednostňuje léčbu vlastním tělem a vitamíny a méně agresivními preparáty. Atd. Také jsem zažila, že zachránila paní sousedku. Přišla na správnou Dg. a tedy odeslala na správné vyš. Odborníci jí už nevěděli pomoct. No, to co je dobré, spolehlivé, korektní atd. se málo kdy vynáší na odiv. To berme jako samozřejmost. Ale běda, když se na mě podívá někdo křivě nebo mi bude odporovat a ještě bude mít nároky a chtít po mě něco dělat ne-li dodržovat. V ten moment a jsme-li nemocní a bolaví, se nás to moc dotkne a ihned odsuzujeme, bez toho abychom se sami nad sebou zamysleli. A další věc, někdy si myslíme, jako moje známá, že když přijde k lékaři, tak hned ode dveří musí poznat co jí je. Co ona bude někomu říkat jak se cítí, vždyť od toho je lékař ať to pozná. A ruku na srdce, hlavně pánové, kolik jste ochotni sdělit lékaři? Atd. Jak pak má lékař zhodnotit celý Váš zdravotní stav? A to stejné je u starších lidí, kolik jich přiznává samo sobě, že stárne? Že chodí ještě k dalším lékařům a bere plno léků, které se přebijí? A běda, když lékařka to zjistí a začne ty léky upravovat, to je řečí, že nechce napsat léky, že je...A tak bych mohla pokračovat velmi dlouho. To vše paní doktorka dělá a ještě víc, ale to my nevidíme. A je to také člověk! Se svými radosti, starostmi a bolestmi! Kolikrát jsme se my zeptali naší lékařky jak se jí daří,/ když už je nám lépe /?

Je mi velmi líto, že se musím jít přehlásit k jinému prakt. lékaři, ale okolnosti mě k tomu donutily, souhlasím s příspěvky, ve kterých stojí ,, po dobraní léků musíte být zdraví,, nebo že by si pacient měl zajít na psychiatrii což mně paní doktorka také sdělila poté co už neměla vůli řešit můj problém u kterého s jistotou vím že není psych. rázu-také mi tím velmi ublížila. Když jsem jí u jedné z návštěv např. řekl že mám delší dobu hnědou tmavou moč(krev)a jsem strašně unavený, dělala si ze mě legraci... To hovoří za vše, proto nedoporučuji ...Jsem velmi rád že prostřednictvím tohoto fora můžu dát najevo svůj názor