Sam.ord.PL pro dospělé
Hradisková 255, Jablonné nad Orlicí

Pan doktor je prostě správnej a moc mi pomohl. Nezapomněl mi totiž udělat preventivní prohlídku a tak mě díky jeho léčbě přestaly bolet klouby a svaly, o kterých jsem myslela, že je mám namožené. Organizace práce v jeho ordinaci je perfektní. Alena

Č

Můj velký dík za empatický přístup a bleskové zajištění odborného vyšetření.

Můžete si zde říkat, co chcete...

Velký dík panu doktorovi a oběma laskavým sestřičkám za dodávání odvahy k preventivním prohlídkám a k jejich výsledkům.

Pan Doktor mě nikdy neodmítnul,pomohl mi díky svým kontaktům s každým problémem!
Můžete si zde říkat co chcete...!

nechápu kritiky typu, že pan doktor nechce dávat svoje osobní číslo a není k dispozici pacientům i o víkendu. pokud vám něco je, jsou od toho pohotovosti. pan doktor má praci jako každý jiný, nebo vy tam jste také 24 hod 7 dní v týdnu?? s léčbou pana doktora jsem spokojená, vždy vše vysvětlí a dotazy zodpoví

Na začátek bych chtěl v reakci na některé příspěvky rádoby odborníků uvést jeden výrok z filmu Černí Baroni : "Chce se mi zvracet".
Je zajímavé, jaký je rozdíl v diskuzích, kde je nutná předchozí registrace a je jako např. na seznamu vidět, který člověk daný příspěvek píše a v anonymních diskuzích, kam si někteří lidé chodí léčit své mindráky a pomlouvat druhé lidi, když jim to nejsou schopni říci přímo do očí. Ale zpět k věci.
Kdyby to nebylo tak smutný, musel bych se některým záporným hodnocením smát. Jak je vidět z některých příspěvků, měl by dnes doktor vystupovat jako např. v seriálu byl jednou jeden člověk, tj. chodit v roztrhaném oblečení (lepší si nemůže dovolit), mít otevřeno nejlépe nonstop, aby byl pořád k zastižení některým místním simulantům a hypochondrům,v ordinaci i spát, aby byl neustále k zastižení a rozdávat potraviny chudým lidem, když by sám neměl co jíst.
To si vážně někteří myslíte, že povolání doktora má spočívat v tom, že nemá mít žádný nárok na osobní volno, ale být neustále k dispozici, když si někdo vzpomene, že ho píchlo v rameni? Chtěl bych vidět, jestli by se někteří z vás takto chtěli chovat. Sám ze své zkušenosti vím, že kolikrát když jsem šel večer po Jablonném, tak se v ordinaci často ještě v 7 večer svítilo. Za sebe musím říct, že bych tedy dával své osobní číslo jiným lidem pouze v odůvodněných případech. Pokud je skutečně nutné bezodkladně volat lékaře, funguje za tímto účelem rychlá záchranná služna nebo pohotovost. Pokud jeden lékař v Jablonném provozuje svou praxi tak, že po víkendech objíždí ve svém volnu pacienty a ze svého jim platí doplatky na léky je to jeho věc, je nutné ale připomenout, že i provozování praxe praktického lékaře je činnost provozovaná za účelem zisku a za sebe musím říct, že pokud bych si dnes měl vybrat např. ze dvou advokátů a před kanceláří jednoho z nich parkoval např. trabant a u druhého stálo např. volvo, tak by můj výběr byl zřejmý. Pro mě je rozhodující především odbornost a současně rozšiřování si znalostí, které je pro zachování odborné úrovně důležité. Toto je myslím u pana doktora splněno. Pro pana Okala a spol, aby z toho napětí stran odbornosti pana doktora dožili zítřka uvádím, že pan doktor Šimůnek dříve pracoval jako primář v nemocnici. I to bude ale některým našim místním medicínským odborníkům samozřejmě málo.
Každý z Vás má možnost jít na medicínu a předvést nám své lékařské umění, myslím že si asi ani nedokážete představit tu odpovědnost, když člověk stojí v podstatě v první linii v obraně lidského zdraví. Ono dobře se mluví lidem, kteří "ve 3 odpoledne přijdou z fabriky a mají čistou hlavu". Závěrem bych chtěl některým opakovaným pisatelům záporných hodnocení říct, aby alespoň nepsali z veřejné IP adresy, která je pevná.

A to je konec přátelé, dá dy dá dy dá dy da.
Tak a můžete se do mě pustit. :-)

Myslím, že nikdo v dnešní době nenapíše šest hodnocení z jednoho soukromého počítače, i když to tak vypadá. Vyjímkou je Okál, který napsal tři věcné připomínky a vzbudil zde vlnu hysterie. Nevidím na nich nic špatného.
Dá se zvolit i jiný postup, ale raději jej zde nebudu uvádět.Mnozí, kteří rozumějí počítačům, ví, co mám na mysli. Oceňuji, že jeho kolega a můj lékař má tolik pacientů, kterým se plně věnuje i mimo ordinaci v sobotu a neděli, že na nic jiného nemá čas.
Jsem rád, kde jsem a nikdy bych neměnil.Lidskosti se totiž nedá naučit.Kdo ji nemá, měl by prodávat rohlíky.

Jeho chování je povýšené a vůbec ne lidské a příjemné,jak bych od doktora čekala.Nemá pochopení pro staré pacienty.Má sklon podceňovat váš zdravotní stav.

Chci vyjádřit podporu panu doktorovi a chci mu říci ať nad negativními hodnoceními mávne rukou a zůstává nad věcí. Nejhorší setkání je s blbcem, s tím bohužel nikdo nic nenadělá. Tito s odpuštěním idioti, kteří se snaží p. doktora pošpinit by se měli zamyslet sami nad sebou, zžejmě mu nesahají ani po kotníky, jsou zakomplexovaní a možná i primitivní. Škoda ale, že své komplexy řeší tím, že špiní odborného lékaře. Já si osobně pana doktora velice vážím pro jeho odbornost a v Jablonném bychom měli být rádi, že tu takového lékaře máme. Děkuji mu za péči, kterou pacientům věnuje.

Je vidět, že se tu někdo snaží pošpinit pana doktora, přitom je úplně jasné, že to jsou ničím nepodložené a vymyšlené lži. Já jsem pacient pana doktora už několik let a vždy jsem byl spokojen s léčbou.