Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Pardubická krajská nemocnice, a.s.
Kyjevská 44, Pardubice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Pana doktora Pirkla si vážím, pro precizně odvedenou práci, pro jeho nasazení, pro jeho ochotu vysvětlit, pro jeho zájem o pacienta. Je krásně vidět, že když jsou v čele týmu takoví doktoři, jako on, tak vše šlape vysoko nad tím, co je běžné jinde.

Měla jsem tu čest pana doktora poznat osobně. Né jako pacientka, ale jako studentka. Je nejen výborný operatér, ale i pedagog:-)Velice sympatický a hodný člověk!Doporučuji!!

Je to skvělý lékař, doporučuji.


Pan doktor je velmi vstřícný, starostlivý, vše vysvětlí a díky své energii navodí dobrou náladu pacientům a ani o tom neví.


Skvělý operatér, jeden z nejlepších v pardubické nemocnici. Jeden z mála lékařů, kterému bych svěřila dobrovolně svůj život.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den ,ráda bych se zeptala co mám dělat s výsledky CT co zde napíšu ...kam se mám odrátit závěr :známé cysty steatotických jater,pouze jedna cysta se zvětšila o 10mmna 30mm oproti CT z 4/15 stav po CHCE.Mírná malrotace v.s zdvojené pravé ledviny,bez expanze.
Oj, drobná korová cysta levé ledviny,s minimální progresí vel. o 3mm... moc děkuji za radu s pozdravem hanka F

Dobrý den. S tímto nálezem se obraťte na Vašeho praktického lékaře nebo gastroenterologa (interna) - vhodné je udělat kontrolní UZ jater s odstupem 6ti měsíců a sledovat... M. Pirkl

 Miloslav Pirkl

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.