Miloslav Novák, praktický lékař Olomouc

MUDr. Miloslav Novák

Praktický lékař Více

Palackého 3, Olomouc
Praktický lékař pro dospělé

K panu doktorovi jsem chodil 20 let a měl jsem ho svým způsobem rád. Pacientům se vždy snažil věnovat víc, než je dnes snadardem. Tento rok už bohužel odešel do důchodu a ordinaci prodal investiční společnosti, která zaměstnává lékaře. Přeji mu dlouhá a klidná léta, kdy se bude moci věnovat svým koníčkům.

Skvělý diagnostik, ale naprosto bez smyslu pro humor.

Lékař výborný. Sestřička taky. Za jiným lékařem bych nechtěla jít.

Lékař výborný a zdravotní sestřička ještě lepší!!!! Chodím k nim i s manželem a pan doktor vždy pomůže a zdravotní sestřička vždy poradí, s bylinkama. Měla jsem něco podobného jako rakovina, díky sestřičce jsem ji skoro vyléčila a na FN mi řekli, že nemám šanci. Moje dlouholetá přítelkně si je také nemůže poradit. Doporučuji. Je sice pravda, že si počkám v čekárně, ale kde u lékaře si nepočkáte a když jde o kvalitní péči!!!!!

Umite si predstavit, ze si lidsky mozek zapamatuje vsechny leky, ktere jsou na trhu a take to, jestli zrovna ten a ten lek je na predpis anebo ne?
Neni to mozne.....Dekuji MUDr Novakovi za to, ze je lidsky, ze mi vzdy usetri penize za leky a sestricce za to, ze jeste mi prispeje radou s bylinkama.

Bohužel o panu doktorovi nemohu říct nic pozitivního. Přístup odměřený, ale hlavně odborně dost zklamání. Lékař, který ani neví, jaký lék je na předpis, pro mě prostě není dobrým lékařem.

Lékař výborný a příjemný, sestra vstřícná, není co vytknout, jsem velmi spokojen!

Skvělý doktor,podrobně vyšetří i vyslechne.Bezvadná péče i sestřičky.Za čekání v ordinaci určitě zodpovědní nejsou!A homeopatií člověk jistě předejde drastičtějším úkonům.

Je to perfektní lékař, pacienta vyslechne, výborně poradí, doporučí mu léky tak, aby mu vyhovovali co nejlépe po finanční stránce...prostě se o pacienta stará tak jak se má!To už se vidí málokde...

Je ten nejlepsi lekar, ktereho jsem kdy mela. Miluji ho z celeho meho srdce.