Miloslav Novák, praktický lékař Olomouc

MUDr. Miloslav Novák

Praktický lékař Více

11 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Palackého 3, Olomouc
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
11 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem chodil 20 let a měl jsem ho svým způsobem rád. Pacientům se vždy snažil věnovat víc, než je dnes snadardem. Tento rok už bohužel odešel do důchodu a ordinaci prodal investiční společnosti, která zaměstnává lékaře. Přeji mu dlouhá a klidná léta, kdy se bude moci věnovat svým koníčkům.


Skvělý diagnostik, ale naprosto bez smyslu pro humor.


Lékař výborný. Sestřička taky. Za jiným lékařem bych nechtěla jít.


Lékař výborný a zdravotní sestřička ještě lepší!!!! Chodím k nim i s manželem a pan doktor vždy pomůže a zdravotní sestřička vždy poradí, s bylinkama. Měla jsem něco podobného jako rakovina, díky sestřičce jsem ji skoro vyléčila a na FN mi řekli, že nemám šanci. Moje dlouholetá přítelkně si je také nemůže poradit. Doporučuji. Je sice pravda, že si počkám v čekárně, ale kde u lékaře si nepočkáte a když jde o kvalitní péči!!!!!


Ověřeny pacient

Umite si predstavit, ze si lidsky mozek zapamatuje vsechny leky, ktere jsou na trhu a take to, jestli zrovna ten a ten lek je na predpis anebo ne?
Neni to mozne.....Dekuji MUDr Novakovi za to, ze je lidsky, ze mi vzdy usetri penize za leky a sestricce za to, ze jeste mi prispeje radou s bylinkama.


Ověřeny pacient

Bohužel o panu doktorovi nemohu říct nic pozitivního. Přístup odměřený, ale hlavně odborně dost zklamání. Lékař, který ani neví, jaký lék je na předpis, pro mě prostě není dobrým lékařem.


Lékař výborný a příjemný, sestra vstřícná, není co vytknout, jsem velmi spokojen!


Skvělý doktor,podrobně vyšetří i vyslechne.Bezvadná péče i sestřičky.Za čekání v ordinaci určitě zodpovědní nejsou!A homeopatií člověk jistě předejde drastičtějším úkonům.


S

Je to perfektní lékař, pacienta vyslechne, výborně poradí, doporučí mu léky tak, aby mu vyhovovali co nejlépe po finanční stránce...prostě se o pacienta stará tak jak se má!To už se vidí málokde...


M

Je ten nejlepsi lekar, ktereho jsem kdy mela. Miluji ho z celeho meho srdce.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti