Ordinace gynekologa
Otakara Kubína 179, Boskovice

Pan doktor byl můj první gynekolog, kdybych se nepřestěhovala z Boskovic, chodím k němu dodnes!!! Doporučuji!

Kdyby tam nebyl pan doktor, kdovi jak by porod dopadl, přišel a okamžitě věděl, jak se situace má. Navíc se zajímal o můj stav i potom.

Pan doktor je velká kapacita, odrodil nám už dvě dcery. U druhého porodu s velkými komplikacemi si bravurně poradil. Mohu jen doporučit! A panu doktorovi mockrát děkujeme

Jsem velmi ráda, že jsem měla pana doktora u svého porodu, který skončil císařským řezem a dle mého názoru postupoval velice rychle a profesionálně, i následně se zajímal o můj stav. Tímto mu tady také děkuji.

Do ordinace k panu doktorovi chodím už několik let, až na jednu malou výtku, jsem s ním spokojená. Mám tři děti a všechna těhotenství jsem prošla s panem doktorem. Sice mne nerodil, ale péče v těhotenství byla velmi dobrá. Je to profesionál. A sestřičky jsou moc příjemné. Jsem rádá, že je mým lékařem.

Pan doktor mě ošetřoval při potížích v třetím trimestru těhotenství. Byl velmi pečlivý a starostlivý, současně také přístupný diskuzi. Udělal veškerá gynekologická vyšetření, odeslal mne na celkové sono břicha a přestože to bylo v noci, na vyšetření se přišel osobně podívat. Navrhoval mi pro jistotu hospitalizaci, ale nakonec jsme se dohodli na opětovné ranní kontrole. Vše proběhlo dobře a měla jsem pocit, že rozhodně nic nemohl opomenout. Ještě jednou děkuji za péči a partnerský přístup k pacientovi.

Pan doktor je velice milý, pečlivý, citlivý, dostalo se mi veškerých informací.

Nechápu negativní příspěvky. Pan doktor mi naplánoval provedl sekci, když jsem rodila dvojčátka. Sekce byla plánovaná, ale porod se rozběhl o týden dříve. Pan doktor byl velice milý a osobně vedl operaci. Mám krásné dva zdravé kluky. Pan doktor Nečas se pak o můj stav zajímal i na vizitách a několikrát za mnou byl. Přístup profesionální a osobní.

Je pravda,že pad doktor Nečas mě také asistoval u 2 porodů a musím říct,že jsem z něho měla noční můru a u druhého porodu jsem si ho výslovně nepřála a i přesto došel,vrazil do mně ruku,bezcitně,cosi prohodil a šel a kluk měl omotanou šňůru kolem krku,nikdo nic nepoznal,no hrůza,já mám z něho... omlouvám se,ale děs....připadne mi,že nemá cit k ženě,která má porodní bolesti..nemám dobré zkušenosti...

kdyby byl jediný lékař v nemocnici,už bych neměla dceru a děti maminku.