Miloš Debnár, gynekolog Šumperk

Praktický lékař gynekolog

Uničovská 2/905, Šumperk
Praktický lékař gynekolog

Umístění: Praktický lékař gynekolog

K panu doktorovi chodím rok. Vídali jsme se pravidelně kvůli těhotenství. Pokaždé byl příjemný, vše se snažil řešit a nezanedbat. Čekací doba je jak kdy. Občas i 45-60 min. Jednou když jsem byla po týdnu znovu na kontrole a přestože jsem přišla 10min před otevřením, byla jsem už pátá. Sestra mě však upřednostnila a vzala mě třetí, protože věděla, že doma mám miminko, které kojim. Rozhodně mi ale nepřipadá, že je to pravidlem. Sestry se snaží brát všechny, tak jak přišly.

Velmi mne pan doktor zklamal. Před časem jsem byla na banální operaci, při které mi přerušil nervovou soustavu a mě znecitlivěla noha. Poté jsme jen chodila od doktora k doktorovi, aby mě dali zase do pořádku. Dnes když jsem přišla na preventivní kontrolu (kde jsem hodinu čekala, ikdyž jsem byla objednaná) byla sestra arogantní, nepříjemná, neochotná a upřednostňovala pacienty, kteří přišli 45 min po mě. Rozhodně už nikdy tuhle ordinaci nenavštívím a nikomu nedoporučuji. S pozdravem Petra

Velmi milý a vstřícný pan doktor. Přešla jsem k němu od jiné doktorky. Vše vysvětlí. I sestřička je moc milá. Moc doporučuji!

K panu doktorovi jsem presla od gynekolozky Potesilove. je to mozna trochu podivin ale musim pochvalit dukladnou peci a ochotu. Rozdil mezi temito dvema lekari je velmi znacny. Pana doktora vsem vrele dopotucuji jako nejlepsiho gynekologa se kterym jsem se setkala. Myslim si ze v okrese sumperk nema konkurenci.

Pan doktor je ochotný,laskavý a moc hodný,s každým problémem ochotně poradí a pomůže.Děkuji za skvělou péči a ochotu...

Jeden z nejlepších doktorů, které znám. Navíc má narozdíl od mnoha velmi profesionální a lidský přístup.

Vystřídala jsem čtyři lékaře v oboru gynekologie než jsem díky bohu přešla k doktorovi Debnárovi. Dlouho jsem přemýšlela jak popsat to, jaký je to skvělý člověk a lékař, ale myslím že to asi nejde nijak vyjádřit slovem a taky si myslím že všechny jeho pacientky vědí jak je skvělý. Škoda jen že ho nemůžeme naklonovat aby byl jako on ještě i praktický lékař, kožní lékař, zubař, atd... : ) Takže za sebe mu opravdu hodně moc děkuji a kdyby měl někdo nějaký nápad na hromadné poděkování za všechny pacientky tak se určitě přídám.

U pana Debnára jsem byla poprvé (můj první gynekolog). Jsem nesmírně ráda, že jsem si jej vybrala, protože lepšího doktora s lepším přístupem a chováním jsem nikdy neviděla. Je úžasný!

Už je to téměř rok, co mne dr. Debnár ošetřil v nemocnici na pohotovosti, když měl zrovna službu. Dodnes na něj s vděkem vzpomínám, protože až díky němu a správně předepsanému v podstatě obyčejnému léku konečně skončil kolotoč neustálého krvácení a nepříjemných kyretáží a vyhrožování odnětím dělohy. Stačilo přeléčit zánět, který lékaři před ním i přes nález z histologie ignorovali. Při ošetření byl příjemný, empatický, ptal se jako jediný na všechny souvislosti, které mohly s problémem souviset. Prostě každým coulem profesionál. Kdyby nebyl Šumperk tak daleko, s důvěrou bych se stala jeho pacientkou.