Praktický lékař gynekolog
Slovanská 22, Šumperk

Praktický lékař gynekolog
Uničovská 2/905, Šumperk

Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

Pan doktor je skvělý ve své práci. Občas jde vidět že nevi kde mu hlava stojí a tak to svami rychleji vyřeší než obvykle. (Kdo mame taky každý den posvícení ze.)Ale rekla bych ze vzdy bez chyby. Kdo ho chape a zna, i se jeho humoru zasměje :D ja se cítím v ordinaci vzdy komfortně a obslouzena s maximální péčí i od sestricek, děkuji :)

Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

K panu Debnarovi jsem presla po prestehovani se z jineho mesta. Recenze mel skvele. Ale jeho pristup me zmrazil na miste. Bohuzel jsem v te dobre resila gyn, obtize a take jsem zvazovala dalsi tehotenstvi. Pan doktor se moc nezajimal, ze mam bolesti v podbrisku, nekolikrat me odbyl, ze mam prijit, az budu tehotna. Nejhorsi pro mne bylo, kdyz jsem jej pozadala o krevni testy kvuli zjisteni infekce. Zacal se se mnou dohadovat, kricel po mne tak, ze bylo vse slyset i v cekarne, co si myslim a jestli vubec vim, kolik takove testy stoji. I pres toto jsem ho upozornila, ze si testy klidne zaplatim, ale ze zadam o vysetreni kvuli mym potizim a rada bych byla adekvatne osetrena a lecena. Ponizovani, ktereho jsem se v teto ordinaci dockala, nepreji nikomu. V teto ordinaci uz jsem se neukazala a dlouho jsem mela potize zajit k jinemu gynekologovi. Nyni jsem v peci jineho lekare, nema problemy mi testy zaridit a vse hradi pojistovna. Bohuzel diky chybejici prevenci se potizi objevilo vice. K M. Debnarovi bych rozhodne neposlala svou dceru, ani zadnou kamaradku.

Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

Do této ordinace jsem docházela několik let s přesvědčením, že je pan doktor profesionál s velkým P (ostatně se stačí podívat na chválu jeho pacientek). Já se bohužel při větších problémech dočkala velice neosobního přístupu, kdy jsem byla nařčena, že moje dlouhodobé problémy mám od zad a nejsou gynekologického původu. Pan doktor byl na mě velice nepříjemný a otočil až v momentě, kdy jsem se před ním rozbrečela. Změnila jsem gynekologa, který mi během krátké doby stanovil správnou diagnózu.
Nebudu veřejně rozebírat svůj celkový stav, ale nyní jsem po druhé operaci a snažím se dát dohromady. Nepřála bych žádné ženě, aby si něčím takovým musela procházet, takže pana doktora Debnára rozhodně nemohu doporučit.
Milé ženy, pokud se Vám něco s Vašim tělem nezdá, nenechte se jako já, několik let přesvědčovat, že se jedná o banalitu a normální věc a věřte svoji intuici.

Umístění: Praktický lékař gynekolog

K panu doktorovi chodím rok. Vídali jsme se pravidelně kvůli těhotenství. Pokaždé byl příjemný, vše se snažil řešit a nezanedbat. Čekací doba je jak kdy. Občas i 45-60 min. Jednou když jsem byla po týdnu znovu na kontrole a přestože jsem přišla 10min před otevřením, byla jsem už pátá. Sestra mě však upřednostnila a vzala mě třetí, protože věděla, že doma mám miminko, které kojim. Rozhodně mi ale nepřipadá, že je to pravidlem. Sestry se snaží brát všechny, tak jak přišly.

Velmi mne pan doktor zklamal. Před časem jsem byla na banální operaci, při které mi přerušil nervovou soustavu a mě znecitlivěla noha. Poté jsme jen chodila od doktora k doktorovi, aby mě dali zase do pořádku. Dnes když jsem přišla na preventivní kontrolu (kde jsem hodinu čekala, ikdyž jsem byla objednaná) byla sestra arogantní, nepříjemná, neochotná a upřednostňovala pacienty, kteří přišli 45 min po mě. Rozhodně už nikdy tuhle ordinaci nenavštívím a nikomu nedoporučuji. S pozdravem Petra

Velmi milý a vstřícný pan doktor. Přešla jsem k němu od jiné doktorky. Vše vysvětlí. I sestřička je moc milá. Moc doporučuji!

K panu doktorovi jsem presla od gynekolozky Potesilove. je to mozna trochu podivin ale musim pochvalit dukladnou peci a ochotu. Rozdil mezi temito dvema lekari je velmi znacny. Pana doktora vsem vrele dopotucuji jako nejlepsiho gynekologa se kterym jsem se setkala. Myslim si ze v okrese sumperk nema konkurenci.

Pan doktor je ochotný,laskavý a moc hodný,s každým problémem ochotně poradí a pomůže.Děkuji za skvělou péči a ochotu...

Jeden z nejlepších doktorů, které znám. Navíc má narozdíl od mnoha velmi profesionální a lidský přístup.

Vystřídala jsem čtyři lékaře v oboru gynekologie než jsem díky bohu přešla k doktorovi Debnárovi. Dlouho jsem přemýšlela jak popsat to, jaký je to skvělý člověk a lékař, ale myslím že to asi nejde nijak vyjádřit slovem a taky si myslím že všechny jeho pacientky vědí jak je skvělý. Škoda jen že ho nemůžeme naklonovat aby byl jako on ještě i praktický lékař, kožní lékař, zubař, atd... : ) Takže za sebe mu opravdu hodně moc děkuji a kdyby měl někdo nějaký nápad na hromadné poděkování za všechny pacientky tak se určitě přídám.