Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
5 názorů

J

Pred casem zastupovala MuDr. Kozaka, ktery mel dovolenou a byl jsem nucen pouzit navstevu u teto lekarky. Vzala me jen s podminkou jako na pohotovosti (90,- Kc), ale po case jsem zjistil z vypisu pojistovny, ktere vykazala jen 30ti korunovy poplatek. A to me osetrovala jeji dcera ve skafandru pod jejim dozorem. Uzasny pocit, kdyz se pacienta lekar stiti. Ten rozdil v poplatku byl asi na tu plastenku co mela na sobe pri osetreni.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Co tu všichni láteří a nadávají, máte se jít přeregistrovat k MUDr. Kozákovi, tam chodím já a jsem s ním celkem spokojený.


Jsem pacientkou paní doktorky Vránové ca 8 let a díky mým vynikajícím zkušenostem i celá široká rodina (ca 10 členů). Nikdy mi nedělala více než jeden zákrok naráz, plomby od ní drží a když mou vinou (kvůli vytížení jsem u ní ca 15měsíců nebyla) byl zánět v zubu velmi silný, snažila se zub léčit všemožně, jen aby se nemuselo trhat. Možná se příliš neusmívá, ale i tak je velmi příjemná a profesionální. Vždy vyhoví s termínem nebo přáním, není nic co bych jí vytýkala.


X

Je to už pár let,co jsem k této zubařce chodila.Byla jsem ale nucena tuto ordinaci opustit.Jednou o Vánocích jsem musela vyhledat zubní pohotovost,kde mi zjistily,že mám ve všech zubech zánět,paní doktorka si toho ani při RTG snímku asi nevšimla,a nebo možná ani nevěděla co s tím mám dělat.Nedoporučuji nikomu tuto zubařku,pokud chcete mít všechny zuby.Třeba se za svůj chrup stydí a proto se na pacienty neusměje.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P

Drobounká a přes to silná.Velmi mě pomohla a pomáhá celé naší rodině.Velmi si paní doktorky vážím a za vše děkuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti