Praktický zubní lékař
Rokytnice 413, Vsetín

Na tuto paní zubařku nedám dopustit. V době dovolené této lékařky jsem musela 2x navšívit jinou ordinaci a oproti paní Polanské to byl vždy doslova horor...

Podle mého názoru paní Dr. ošetřuje dobře, ale jsem zklamaná přistupem k pacientům. Její pesimistické nálady přenáší na mě a necítím se vůbec u ní dobře, dopředu se strachuji, jakou bude mít náladu. Je negativní človíček, který mi ubírá energii. Chybí jí profesionalita. Kdyby tak nebyl problém sehnat jiného lékaře!

Je náladová, to ano, ale kdo nejsme. Pokud člověk chodí preventivně, tak ho doslova miluje. Pokud ale přijdete po pěti letech, v pondělí v 10hod, celí napuchlí s bolestivým případem (v době kdy má naobjednávané lidi), tak se nemůžete divit, že vás nevezme hned. Vždy mi dokázala pomoct, poradit a když na něco nestačila, nebo si netroufla (trhání osmiček) nehrála si na hrdinu a poslala mě jinam. Když jsem řekl, že mě zuby opravdu bolí, neřekla něco ve stylu "zajděte si do lékárny", ale předepsala analgetika po kterých bych usnul i s otevřenou zlomeninnou ruky. Není perfektní a mé hodnocení neodpovídá skutečnosti. To ale mnohých nespokojených taky, takže spíš z důvodu vyrovnání skore.

výběr pro tuto lékařku, ačkoliv se vždy starala o zdravý chrup spousty a spousty dětí, rozhodně nedoporučuji. Jeden kaz, mnohdy u ní znamená žádný kaz. A naopak - někdy rozvrtává zbytečně moc. Nicméně odborné věci nechme stranou. Vlastní zkušenosti jsou opravdu negativní, poněvadž se zubařka neusměje, nepochválí, je takzvaně drsná ! Myslím, že jsem dobře udělal, když jsem se ve 14 letech rozhodl přesoupit k našemu rodinnému stomatologovi. Ale abych nebyl jen nepříjemý, prostředí je docela fajn a výměna sestřiček taky k něčemu byla.

Paní zubařka je moc šikovná, ošetřuje velmi opatrně a díky ní už nemám takový strach ze zubařů !!

K paní doktorce jsme začali chodit před 12 lety a jsme velmi spokojeni. Náš syn nechtěl jinde otevřít pusu, paní doktorka Polanská jej posadila, povozila na křesle, ukázala vrtačku...a nebyl a není doposud žádný problém. Jsme spokojení, pomůže, když je třeba.

Paní doktorka je ochotná, vždy pomůže, když i.je potřeba ulevit od bolest

:D nechápu některé názory.. Jako malá jsem utíkala z čekárny a měla jsem panickou hrůzu ze zubařek.. Od doby co jsem přestoupila k paní doktorce Polanské se všechno zlepšilo a dnes nemám s návštěvou u zubařky žádny problém! :D Je skvělá a nikdy bych ji nevyměnila!

je velmidobra osetruje velmiopatrne.doporucuji