Praktický lékař stomatolog
Staroměstská 534, Třinec

Na paní Bemerovou hrozně rád vzpomínám.Když jsem v dětství mněl úraz tak si se mnou dala hodně práce.Byl jsem v Třinci asi prví kluk který mněl cca v osmi letech obě jedničky ze zlata.Teď je mi 37let a pořád mám na mých původních jedničkách které mi p.Bemerová zachránila stále korunky.Dokonce ještě jedna bílá je původní kterou mi nalepila před cca 20lety.Tady tu vzpomínku jsem napsal lidem aby si vážili toho že můžou k p.doktorce chodit.V mém případě jsem si vlastní vinou že jsem nechodil na preventivní prohlídky zavinil to že mám teď zuby v žalostném stavů.A najít dobrého zubaře je jak hledat jehlu v kupce sena.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Dobry den pani doktorka je uzasna skvely pristup skvela pece vse podrobne vysvetli psychycky vas pripravi konkretne ted jsem trhal zuby spise koreny a bal jsem se ale uz vim ze nemam ceho trhat jdu zase za tyden a tesim se pristup pani doktorky a jeji zdravotni sestry je na jednicku diky temhle dvou skvelym damam jsem prekonal strach a klobouk dolu pred nimi opravdu skvela prace kazdou jejich navstevu budu nosit kytky jsou nejlepsi bartos daniel

Umístění: Praktický lékař stomatolog

Pani zubarka je skvela, venuje mi vzdy maximalni peci. Zachranila mi zuby a s kazdou navstevou u ni jsem spokojena, takze ji mohu doporucit. J.O.

Y

Ztotožňuji se se všemi negativními názory zde. K paní Bemerové můžete chodit, jen když máte zuby v pořádku. Celé dva roky jsem poslouchala, jak mám "krásné zuby", když jsem chtěla spravit zub, ve kterém byl kaz a tudíž mě bolel, vyslechla jsem si to samé. Teď se mi jala paní doktorka všechny špatné zuby pospravovat (a že jich není málo na můj dosavadní šestnáctiletý život) a chodím se zplombovanou pusou. Nedoporučuji.

V péči paní doktorky Bemerové jsem již dvaadvacet let, snad více. Za tu dobu mi paní doktorka zachránila již spoustu zubů, které by byly u jiného lékaře okamžitě indikovány k extrakci. Paní doktorka mi zatím všechny zuby zachránila, byť mám na mnoha zubech kvalitní porcelánové korunky. Kdyby mi paní doktorka zuby, v mém případě tedy kořenové části zubů, nevyléčila a nezachránila, zaplatil bych za fixní protetické náhrady (implantáty) do dnešního dne statisíce. Paní doktorka se vždy každému případu věnuje co nejvíce individuálně a léčí každý případ s využitím nejmodernějších dosažitelných prostředků. Paní dr. Bemerová byla snad první, která v Třinci a okolí začala před (snad patnácti, možná je to více) lety využívat fotokompozitních výplní (plomb), což byla ve své době "špička" ve stomatologické péči (N. B. před více jak dvaadvaceti lety).
Paní dr. Bemerová mi navíc chrup po dvou úrazech v oblasti frontálního chrupu (řezáky a špičáky - čili základ úsměvu) dovedla ve spolupráci se svými, dobře vybranými, zubními laboranty k naprosté dokonalosti, takže nikdo nic nepozná, ať se směju, jak se směju.
Dnes je bída sehnat dobrého zubaře, lidé se o ně doslova "perou" i na pořadnících. Znám to z vlastní zkušenosti z Ostravy, kde se kolegyně různě doptávají, jestli by někdo, kdo má dobrého stomaloga, nedoporučil nového pacienta. Ano, dnes se i pacienti doporučují.
Jsem velice rád, že mohu být pacientem paní dr. Bemerové.
Zuby mám v "poněkud horší kvalitě" na genetickém základě a také díky množství antibiotik užívaných v dětství.
Jen díky paní doktorce je můj chrup v takovém stavu, že nikdo mi nikdo neuvěří, kolik protetických zásahů bylo potřeba, když se v kuloárech bavím s kolegyněmi i o několik desítek let staršími. Nic není poznat, tak dobrá je práce paní doktorky.
Paní doktorka také zachránila před lety chrup mé tetě při komplikacích u parodontózy při diabetes mellitus 1. typu. Tyto složité zákroky nechtěl nikdo v okolí Třince provést, jen paní doktorka byla ochotna, a podařilo se.
Paní doktorce patří můj vřelý dík.

K paní doktorce jsem chodila víc jak 5 let. Dokud mě nic nebolelo,bylo vše ok, postupně mě však zuby začaly bolet a na pulrocnich preventivnich prohlidkach jsem slysela, ze mam citlive zuby a ať si koupim pastu sensodyne (legrační, že přesně to jsem tady už u někoho četla). Když už byly bolesti neunosne, zacala jsem hledat jineho stomatologa a jediná zubarka, ktera me vzala, byla dr. Szlaurová v Hrádku, která mi bez rentgenu v puse našla 8 kazů, přicemz na 3 tydny stare zprave od dr. bemerove mam pry vse ok, bez kazu, pouze zvysena citlivost. Trvalo vic nez rok, nez me dala nova pani doktorka dohromady, vetsina kazu vsak byla prilis hluboka, a tak jedinym resenim bylo zuby umrtvit :-( a to je mi teprve 24. K cemu pak je pravidelnost preventivnich prohlidek kdyz je vzdy vse ok a zdrzim se na kresle vseho vsudy 5 min? Pokud ma nekdo se zuby problemy, doporucuji zmenit lekare, driv nez bude pozde! :-(

Každý má jiný názor. Já ten nejlepší. Turanovi

To, že mám přezdívku Jana53, neznamená, že mi je 53 let. Je mi 20 let a po zkušenosti, kterou s paní Bemerovou mám, bych k ní už nikdy, opakuji NIKDY nešla. Takže nejdřív myslete, pak suďte. Možná s ní máte dobrou zkuššenost - neberu Vám to. Já s ní mám zkušeností jen ty nejhorší a proto ji výrazně nedoporučuji a podle mne je to nejhorší zubařka. Více jsem už zmínila ve svém předchozím příspěvku. Přeji hezký den.

Jano 53!!!
15 let Vám bylo před 38 lety a to doktorka byla čerstvá maturantka ve Zlíně.
Když chcete škodit a pomlouvat, tak si spočítejte správně roky.
S Vaším hodnocením naprosto nesouhlasíme.. !!!
Spolužáci ze střední školy ze Zlína.
(bývalý Gottwaldov)
Ošetřuje nás 31 let, co pracuje v Třinci.
A to dojíždíme až z jižní Moravy.

Tuto zubařku nedoporučuji. Jak už tady bylo řečeno, dokud máte zuby zdravé, je vše v pořádku. Ano, je pravda že je milá, hodná... Ale co mám z toho že je na mně hodná, když mi nedokáže pořádně spravit zuby. V mých 15 letech mi chtěla dávat už dvě korunky, zub který byl citlivý mi nakonec zlomila sama a pak ho musela plombovat... Přitom byl zdravý, jen šlo o citlivost na studené a na sladké. Po přestoupení k jinému zubaři nakonec nebyly tyto korunky nutné, až postupem času jedna. Zároveň mi zubař našel dalších 6 nebo 7 kazů...

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,máme dvojčata narozené 22.11.2019 ve 33tt. První syn se narodil s pupenem na spodní dásni, zhruba po měsíci se prořezal zub, který je momentálně cca 5mm veliký a nestabilní. Syn váží puze 2600g, takže zatím nemůžeme ven z domu, i praktický lékař jezdí k nám.
Tím bych se chtěla zeptat, na koho se můžeme obrátit, zda stačí zubní lékař nebo je i nějaký specialista pro novorozence. Nebo máme čekat až vypadne sám, v tom případě máme strach z případného vdechnutí zubu...

u tak malého dítěte se jedná o tzv.sklovinnou perlu a tím,že je nestabilní,musí být odstraněna právě kvůli nebezpečí možného vdechnutí.Tento zákrok se provádí v místním znecitlivění sprejem a dokáže to odstanit i pediatr.

MUDr. Milena Bemerová

Dobrý den, mám takový problém, píchl sem se vidličkou do patra a když sem se Koukal zda li mi teče krev, objevil sem kůži která visí na kousku, je to takový váček který nebolí, ani při polykání ani na dotek a nijak mi nepřekáží, nachází se na konci patra nevím jestli už je to na mandlích je to vedle čípku cca v jeho úrovni na straně, na mail mohu zaslat foto, předem mockrát děkuji a přeji hezký zbytek dne.

to co vidíte na konci měkkého patra,je uvula a ta tam patří.Škoda,že jste na to přišel až tak pozdě!

MUDr. Milena Bemerová