Palackého třída 191, Chrudim
Poliklinika Chrudim (mapa)

Na jaře jsem velmi vážně onemocněla a pan doktor diagnozu nejenže nepoznal,nenamáhal se mne ani poslechnout a jediné co od něho vzešlo, že jsem se po jeho týdenní léčbě dostala už v opravdu velmi špatném stavu do nemocnice, ač jsem stále upozorňovala, že mi léčba nezabírá a je mi čím dál hůř. Do nemocnice jsem se dostala až díky paní doktorce, které jsem za to dodnes vděčná.Proto tohoto lékaře opravdu nedoporučuji a musím říct, že se setkávám s více názory na jeho neodbornou léčbu.

Je to anděl! Lidský, pomáhá, nezištný. Vždy vyhověl a vyslyšel potíže pacienta. Velmi si jej vážím!!!

Jsem spokojená, pan doktor mi moc pomohl, chodím k němu pravidelně i nikdy jsem s ním neměla nejmeněí problém.

Byla jsem nespokojena s přístupem.

Nejsem žádný marodící typ, ale to co předvedl pan doktor při vyšetření z druhé místnosti, aniž by mě viděl, určil diagnózu. Vůbec se mě nedotkl, nezeptal, nezměřil aspoň tlak. Vykvartýroval s receptem a nazdar ámen s tebou. Nedivím se, že je prázdná čekárna, není to ryhlým přístupem, ale odfláknutým. Pacienti ho nezajímají, spíš otravují.Nechápu, proč vůbec je lékař.

Je to velmi dobrý lékař, jsem s ním spokojená. Profesionální, lidský, pomohl mi moc. A že se u něj v čekárně nečeká? To snad je jenom dobře, nezvládám, když musím u jiných lékařů čekat hodinu a jsou přede mnou dva lidé. Doporučuji.

jsem s ním velice spokojen

JE PROSTĚ SUPR

Vstřícný,příjemný,lidský,super doktor

Lékař s velkým D - vstřícný, lidský, profesional

Byla jsem nespokojena s přístupem.

jsem s ním velice spokojen

JE PROSTĚ SUPR