Praktický lékař pro dospělé
Harantova 2/2, Lázně Bělohrad

Pan doktor Sekanina je, bohužel, zářným příkladem toho jaký by doktor být neměl. Budu opakovat to co zde již bylo napsáno a zároveň doufat, že se na tyto stránky pan doktor třeba někdy podívá a zamyslí se nad názory svých pacientů.

Co považuji v jeho činnosti za nejhorší je naprostá nekomunikativnost! S lehkým (snad ironickým) úsměvem provede pacientovi taková vyšetření o která si sám pacient řekne, pošle ho tam a tam (kam si řekne). Ale iniciativa z jeho strany je naprosto nulová. Nesdělí žádnou diagnózu, informace z lékařských vyšetření si nechává pro sebe, neinformuje pacienta o lécích, které předepisuje atd. atd. ... Komunikace mezi pacientem a lékařem je obvykle v poměru 100 : 1 (to jedno slovo patří panu doktorovi, pokud pouze nezvedne hlavu od papírů)! A že to jde i jinak člověk pozná u nového lékaře!

Naprostá nediskrétnost sestřičky je v dnešní době vskutku zarážející. Dveře dokořán, v čekárně dotazy typu "co Vás přivádí?" a následné rozvinutí problému (ze strany sestry) před dalšími čakajícími...

NEDOPORUČUJI!
pacient LB

Souhlasím s tím,že MUDr.Popely nasadil laťku velmi vysoko.Byl to sice nervák,uměl pacienta jak se říká sprdnout.Ale mělo to většinou důvod.O pacienty se zajímal,ptal se...prostě typický rodinný lékař.
MUDr Sekanina je naprostý opak.Neřekl bych,že je to neschopný lékař,ale jak se zde uvedlo,je absolutně nekomunikativní.Nespolupracuje,nezajímá se,neoptá se jak se vede.V úřednickém stylu předepíše co je třeba a o co si povíte.Také se obávám,že pokud by mi něco opravdu bylo a nedovedl bych si jako doposud udělat samodiagnozu,že se něco může zanedbat.Novým pacientům ho rozhodně nemohu doporučit.
O sestře pí.Rúžičkové snad jen potvrdím,co zde bylo uvedeno.Otevřené dveře mezi čekárnou a sesternou sice přinesou příjemný průvan,ale slyšet na plnou pusu diagnozy všech pacientů,hlasitý komentář sestry k tomu,to snad není možné.Kde je diskrétnost?Vím,že je už v letech,ale toto se snad učilo na zdrávce i v 50.letech,kdy paní Růžičková studovala.Člověk jen trne,co z mého chorobopisu zde tímto stylem roztroubí a kdo že to z čekárny roznese po městečku.

Ano,asi z jiného světa.Na to,že při vstupu do ordinace i při odchodu neodpoví na pozdrav,jsem si už zvykla.Slušné vychování je vizitkou každého.Co mi ale vadí je to,že zprávu z vyšetření od jiného specialisty letmo přečte a rovnou bez jediného slova založí do karty.Žádanku na odběr vyplní na půl,zbytek musí sestřička.Po této poslední návštěvě jsem odcházela z ordinace asi po 3 minutách a neslyšela jsem od doktora jediné slovo.A to se jedná o operaci.Co je to za odborníka?Už delší dobu uvažuji o změně lékaře,ale nemám čas za obvodním lékařem dojíždět do jiného města.Myslím si,že Bělohrad-lázeňské město si zaslouží kvalitní lékařskou péči.Doufám,že se brzy objeví nový lékař.Často vzpomínám na doktora Pópelyho.A na kouření v ordinaci nemám co dodat...To hovoří za vše.

Má dobré vystupování a rozumí potřebám pacientů

VELMI DOBRÝ

Supr dortor

nekomunikativní,léčí jen od stolu

VELMI DOBRÝ

Doktor, který léčí snad jen "zdálky".

C

Doktore proč jsi nám utekl?