Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Větrná 243, Raspenava
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřeny pacient

Pan doktor Roček je opravdu člověk na svém místě. Jeho svědomitost, ochota a lidský přístup mne vždy dostane. Co mě nejvíce oslovuje že se neustále vzdelava a je zřejmé že je to doktor s velkým D. Nemenil bych a dokonce za nim dojizdim ze vzdáleného Liberce. Doporucuji.


Ověřeny pacient

Kvalitní péče pana doktora je vždy ochotný, profesní odbornost + lidský přístup nic neponechá náhodě !


I
Ověřeny pacient

Pan MUDr. Roček je odborník který neustále uplatňuje nejnovější poznatky z medicíny v praxi. Navíc je příjemný, svědomitý a ochotný pomoci kdykoliv i nad rámec svých povinností.. Důležité je že si dovede získat důvěru pacienta. Když k tomu připočtu milou sestřičku. jsme celá rodina dlouhá léta s tímto lékařem maximálně spokojeni. .


A
Ověřeny pacient

S panem Doktorem jsme všichni z rodiny moc spokojení. Sice k němu nechodím často, ale i tak musím říct, že je výborný lékař, který se v oboru velmi dobře vyzná. Ví vždy o každé novince. Každého pošle na potřebné vyšetření a nic neponechá náhodě. Děkujeme Vám pane Doktore! Boumovi


Ověřeny pacient

MUDr. Milan Roček je skvělý člověk a velmi příjemný lékař s mimořádným odborným rozhledem,který si neustále rozšiřuje.Protože jsem se přestěhoval,chtěl bych mu i touto cestou poděkovat za péči a pozornost,kterou mi od roku 1994 věnoval.Karel Košan,Hejnice,nyní Králův Dvůr.


P
Ověřeny pacient

Kromě profesionality a lidského přístupu oceňuji i snahu neustále se vzdělávat a poznané ihned uplatňovat v praxi. Klidně bych mu dělal pokusného králíka, kdyby o to požádal. O zázemí v podobě kvalifikované a příjemné sestřičky ani nemluvě. Je to tzv. "na sto bodov":)


S panem doktorem jsem neměla nikdy žádný problém..


Já osobně spokojen nejsem. Vše, jakékoliv nachlazení se řeší antibiotiky, ničím jiným. Když se mi podívá do krku, tak buď ve tmě nebo vůbec, baterku veme málo kdy. Jiné vyšetření mi nikdy v životě nedělal a to k němu chodím už pěkných pár let. Osobně mám pocit, že diagnózu píše už když mě vidí mezi dveřmi...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


profesní odbornost + lidský přístup, 1+!


Kvalitní péče pana doktora a jeho sestry se nedá srovnávat s jinými ordinacemi.Jejich okamžitá reakce,ochota a milé jednání nás nadchla-děkujeme.
VŘELE VŠEM DOPORUČUJI.
Zahrádková


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti