Větrná 243, Raspenava
Praktický lékař pro dospělé

Pan doktor Roček je opravdu člověk na svém místě. Jeho svědomitost, ochota a lidský přístup mne vždy dostane. Co mě nejvíce oslovuje že se neustále vzdelava a je zřejmé že je to doktor s velkým D. Nemenil bych a dokonce za nim dojizdim ze vzdáleného Liberce. Doporucuji.

Kvalitní péče pana doktora je vždy ochotný, profesní odbornost + lidský přístup nic neponechá náhodě !

Pan MUDr. Roček je odborník který neustále uplatňuje nejnovější poznatky z medicíny v praxi. Navíc je příjemný, svědomitý a ochotný pomoci kdykoliv i nad rámec svých povinností.. Důležité je že si dovede získat důvěru pacienta. Když k tomu připočtu milou sestřičku. jsme celá rodina dlouhá léta s tímto lékařem maximálně spokojeni. .

S panem Doktorem jsme všichni z rodiny moc spokojení. Sice k němu nechodím často, ale i tak musím říct, že je výborný lékař, který se v oboru velmi dobře vyzná. Ví vždy o každé novince. Každého pošle na potřebné vyšetření a nic neponechá náhodě. Děkujeme Vám pane Doktore! Boumovi

MUDr. Milan Roček je skvělý člověk a velmi příjemný lékař s mimořádným odborným rozhledem,který si neustále rozšiřuje.Protože jsem se přestěhoval,chtěl bych mu i touto cestou poděkovat za péči a pozornost,kterou mi od roku 1994 věnoval.Karel Košan,Hejnice,nyní Králův Dvůr.

Kromě profesionality a lidského přístupu oceňuji i snahu neustále se vzdělávat a poznané ihned uplatňovat v praxi. Klidně bych mu dělal pokusného králíka, kdyby o to požádal. O zázemí v podobě kvalifikované a příjemné sestřičky ani nemluvě. Je to tzv. "na sto bodov":)

S panem doktorem jsem neměla nikdy žádný problém..

Já osobně spokojen nejsem. Vše, jakékoliv nachlazení se řeší antibiotiky, ničím jiným. Když se mi podívá do krku, tak buď ve tmě nebo vůbec, baterku veme málo kdy. Jiné vyšetření mi nikdy v životě nedělal a to k němu chodím už pěkných pár let. Osobně mám pocit, že diagnózu píše už když mě vidí mezi dveřmi...

profesní odbornost + lidský přístup, 1+!

Kvalitní péče pana doktora a jeho sestry se nedá srovnávat s jinými ordinacemi.Jejich okamžitá reakce,ochota a milé jednání nás nadchla-děkujeme.
VŘELE VŠEM DOPORUČUJI.
Zahrádková