Československé armády 13, Rousínov
Ortopedická ambulance

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Když mi bylo 17 tak jsem si ošklivě poranil záda při sportu a rok jsem nic nedělal. Díky tomuhle doktorovi zase všechno dělám naplno. Je to nejlepší ortoped a naplno mu důvěřuji.

PO tom co jsem četla zde samou chválu na pana doktora Leznara,tak jsem se k němu objednala se skoliozou páteře a byla jsem velice zklamaná. Pan doktor se ani nepředstavil,kdybych neviděla jmenovku na plášti a neřekli mi to ti co tam byly,tak bych pana Leznara nepoznala,ani mi neprohlídl ani on osobně nesdělil rozhodnutí...
S odstupem času let,můžu připsat co nedokáží v Brně dokáží jinde,jen se nesmí člověk vzdát když doktoři nejsou ochotni pomoc aspoň jinam...

Pan Dr.Leznar mě operoval v roce 1997 a operace dopadla neúspěšně..za mne hodnotím špatný...nedůvěřuji mu..skolioza ve špatném stavu plus jsem po operaci na jednu nohu nechodila, takže kdo ví co mi u operace dělal..

Je to 10 let co jsem po operaci skoliózy. Pan doktor je naprosto úžasný. Teď tam jedu na kontrolu a těším se až mi opět ,,vyhubuje,, že jsem připrala trošku víc než bych měla :-) FN Brno Bohunice jen DOPORUČUJI

Kouzelník !!!!!!!!! To co nikde jinde "prý nejde", vyřešil jak mávnutím kouzelného proutku. Velká úcta a hluboká poklona.

Velmi dobré zkušenosti, milý doktor, operace se vyvedla

Několikrát jsem měl s panem doktorem co dočinění a musím říct že je to skvělý lékař na svém místě.

Výborný lékař.Jezdíme za ním 300 km a už bych neměnila.Velmi profesní přístup,milá sestřička i smysl pro humor.Mohu jen doporučit.Děkujeme pane doktore

Dle pana doktora (a rentgenu) jsou obě kyčle po operaci v pořádku. Ale bolestivá chůze mi dělá velké problémy. Tak nevím!!!